David Jones atklāj to, kas nāk vīriešu modes šovasar

Anonim

Pagājušajā naktī, David Jones rīkoja savu Rudens / Ziemas sieviešu apģērbu un vīriešu apģērba kolekciju Sidnejā. Vienmēr ir slavenība, pomp un gaisa skūpsti, mēs devāmies, lai redzētu, kas notiek ar vīriešu apģērbu nākamajā Ziemā.

Ja ir kāda lieta, kas sāpīgi ir patiesa par šiem notikumiem, tas ir tas, ka vīriešu apģērbi gandrīz vienmēr ir nepietiekama lieta. Mēs neko neatstāsim, jo ​​pagājušajā naktī esam teikuši, ka drīzāk mēs redzējām cerības pazīmes visbrieszīgajā vietējā skatījumā. Vai tas tiešām varētu būt gads, kad vīriešu apģērbi mainās mazumtirdzniecības tirgū? Mēs varam tikai cerēt.

Šī gada sezonas izrāde bija veltīta slāņiem un zemnieciskiem toņiem, ko vadīja Džordžs Barets, vīriešu modeļa ubermatizēta žokļa līnija. Zaļās kārtas, Burgundijas čeki un gludie melnās kostīmi arī izpaudās. Godīgi sakot, tā bija labākā kolekcija, ko esam pieredzējuši Austrālijas mazumtirgotājā gados kā daudz izaugušāka un eleganta lieta - kaut ko mēs ceram, ka nozveja nonāks arī citiem dizaineriem un mazumtirgotājiem.

Jāpiezīmē arī, ka viņu Starptautiskā vīriešu apģērbu dizaineru kolekcija bija visnopietnākā stilu izvēle, ko esam redzējuši pēdējos gados. Vilnas cepures, smagā rāmja aviatora brilles, zaļās kārtas un lakādas bruņas bija viss, kas bija vajadzīgs aukstākai sezonai.

Vietējiem dizaineriem Kalibers un Džeks Londons pārņēma zaķa bikeru jakas, lielu krāsu popus un bordo bruņus. Tas ir atsvaidzinoši, lai redzētu, ka Caliber atkal veic maksu pēc tik daudziem klusākajiem gadiem.

Izskatās, ka tā būs liela ziema David Jones.

1/11

2/11

3/11

Interesanti Raksti

Iedvesmošanas rokasgrāmata: 50 veidi, kā valkāt melnu uzvalku

Kā kleita, lai ieskāstu, kad tu esi prom no svētkiem

Vislabāk saģērbtie vīrieši no nedēļas feat. $ AP Rocky, Jeremy Renner un Lewis Hamilton

Nedaudz pirmdienas prieka ar Neave Bozorgi