Nepērciet kostīms, kamēr nezinātat atšķirību starp lētu un dārgu vienu

Anonim

Joe vidējais var tikt piedots, jo nejūt vajadzību ieguldīt dārgajā uzvalkā. Bet kas vēlas būt vidējs? Neskatoties uz luksusa kostīmiem, kas izskatās un ir labāki par jūsu ātrās miecēšanas trash, paliek viens jautājums: kāpēc? daži tērpi maksā 100 USD, bet citi 1000 USD vai vairāk?

Ir pienācis laiks izglītot (un atkārtoti izglītot) dažus no jums par galvenajiem faktoriem, kas veido vīriešu uzvalku - atrast vienu, kas atbilst jūsu vajadzībām; vai tu esi lēts puisis vai dapper gent.

Auduma kvalitāte ir piemērots faktors, ko viegli atšķirt tikai ar sajūtu un pamatzināšanas par dabiskajām vai sintētiskajām šķiedrām. Tad ir piemērots - ar dažiem zīmoliem ražo gatavu tērpu jakas, kas dabiski sagriež asas uz pleca un apgriežas uz vidukļa.

Bet grūtāk (un vissvarīgākā) daļa pērciet uzvalku ir faktiskā konstrukcija. Mēs esam dzirdējuši, ka vārdi ir pilnīgi pārklāti, pusē audekls un kausēti kostīmi. Tagad ir pienācis laiks pašiem pieņemt šo valodu. Tādējādi palielinās izpratne par to, ko jūs patiešām pērkat, un pēc būtības - par meistarību, par kuru maksājat.

Pilna audekls

Apšuvums attiecas uz uzvalku jaku (nevis bikses). Darbojoties no pleca līdz apvalka galam, audekls sastāv no zirgu astriem, kas atrodas zem apvalka apvalka (vai ārējā auduma). Piemēram, labs džinsu pāri, audekls pārklāj labi un veidojas jūsu ķermenim laika gaitā; atgriežot pārvietošanās brīvību un personalizētu piemērotību.

Bet ar šādu nevainojamu meistarību nāk milzīgas izmaksas. Šūšanas audekls zem apvalka ir nemainīgs, tajā ir iesaistīti daudz dūriena darbu, un tas ir laikietilpīgs. Un tam ir māksla, kas nozīmē, ka ir vajadzīga kvalificēta speciāliste, un to prasmes dēļ sēru izmaksas maksā.

Pilna audekla jaka kā daļa no uzvalka ir investīciju gabals, kas izstrādāts pēdējos gados, ja to rūpējas. Pieskaroties neitrālajiem klasiskajiem nokrāsas, piemēram, melnā, zilā un pelēkā krāsā, šī uzvalks - dolāra un valkātāja attiecība (ja jūs to lietojat uz visu atlikušo mūžu) pierāda, ka tas ir izdevīgi. Un jūs izskatīsies arī slepkava.

Fused Suits

Lētākiem klientiem starp jums ir kausēta jaka, kas parādās lielākajā daļā ielu mazumtirgotāju un modernās tirdzniecības vietās. Sajaukšana attiecas uz uzvalksi, kas ir līmēta (nav ar rokām izšūtiem), uz lūpu uzvalksi, kas ir līmējama uz oderes - gan priekšējos paneļos, gan lapelēs.

Salīdzinot ar audekla apstrādi, jaka ir stingrāka un laika gaitā netiks pielāgota ķermenim. Bet, kausētais tērpiem ir cena, kas ir mazāka par izmaksām, ko var uzņemt.

Kaut arī saplūstošās jakas ir ievērojami uzlabojušās - tāpat kā kaut kas pielīmēts - laika gaitā līmi samazināsies ar nodilumu un sausu tīrīšanu. Estētiski, ka kažokādu uzvalku pieejamība nozīmē to, ka jūs varat iegādāties vienu bez daudz domām, un tai vajadzētu eksperimentēt ar tendencēm atbilstošām krāsām un izdrukām (piemēram, logu pārsegu vai zaļo uzvalku krāsu). Tas nebūs svarīgi, ja no tā saņemsit vienu vai divus sezonas nodilumus, tāpēc grūti iet.

Puslāzis

Jūs atradīsit viduslaiku pusplatā. Tas dod strukturālu labumu no pilnas audekls, bet bez masveida investīcijām. Puse ar izšautām kostīmu izmanto krūškurvīša un apvalka atzveltnes apšūtus audeklus un ir kausēta apvalka apakšējā daļā.

Tas ļauj jums izveidot auduma struktūru vissvarīgākajā tērpa daļā - plecu - un saglabā cenu, atpaliekot mazākam rokdarbam.

Šī konstrukcija ļauj uzvalksi dabiski pārvilkt pār krūtīm bez šķietami stingras, kas notiek ar konusveida uzvalku. Šīs vestes arī ilgst ilgāk, un tām nav laika burbuļošanas problēmu, kas laika gaitā izceļas ar kausētiem vestēm, jo ​​līmi izzūd.

Ja jums ir tendence uzkrāt dažus darbus - dažādās krāsās un modeļos, tad pusē audekls var būt vislabākais jums un jūsu makam. Un tā struktūra pieļauj, ka jūs saņemat segas izstrādājumu virs jakas augšējās daļas, neizšķiežot savus potenciālos ietaupījumus mājas depozītiem.

Vilna Vs. Kašmirs

Vilna ir visizplatītākā uzvalku auduma un ir divās galvenajās dzijas šķirnēs: ķemmdzija (kur šķiedras pirms ķemmēšanas ķemmētas) un vilnas (ķemmētas). Īsāk sakot, vilna ir austa, lai veidotu tradicionālos flanelus, tvīdus, gabardīnus un fresku drānas.

Superwool ir termins, kas tiek izmests daudz. Super 100 līdz 180 (pieaugot ar 20 soli), skaitlis attiecas uz to, cik reizes ķemmdzijas vilna ir savīti, kad tā tiek izgatavota. Jo augstāks skaitlis, jo smalkāks un vieglāks būs audums, un jo dārgāks būs tērps.

Taču vieglāki vilnas kostīmi (Super 140, 160 vai 180) neuztur savu formu. Arī tie nav izturīgi. Jebkas, kas atrodas virs 140, būtu jāuzglabā īpašos gadījumos, jo audums ir daudz smalkāks nekā vairāk parasto Super 100. Augsts Super ir liels apkopes līmenis, tāpēc, pirms pērkat, sagatavojieties.

Lielākā daļa no jūsu audekls kostīmiem tiks izgatavoti no vilnas, jo auduma greznums ir saistīts ar sarežģītu jaka konstrukciju. Nododamies uz neapvalka žaketu, izvēlēties arī smagākas svara vilnu, piemēram, tvīdu vai angļu vilnu. Šie pārklāji ir labāk pār jūsu ķermeni un sniedz lielāku strukturētu izskatu, bet cena tiks paaugstināta, pateicoties vilnas saturam.

Kašmira maisījums ir luksusa vilnu uzvalks. Kašmirs nāk no mīkstajiem pavairotiem kazām, kas audzētas vilnas ražošanai. Un tas ir darbietilpīgs, ar rokām darināts darbs, kas iegūst vilnu, un pēc tam to saspiežot kleitu dzijai. Tādējādi tas ir dārgs. Ļoti itāļu kašmira dod jauku spīdumu uz tērpu, bet, ja tas nav jūsu tasi tējas, stick ar vairāk angļu matēts vilnas vai kokvilnas.

Kokvilnas vs Veļa vs. Seersucker

Kokvilna ir otrs populārākais uzvalku audums, kas iegūts no augu šķiedrām. Kokvilnas uzvalki pārvietojas un elpo labi, un ir apmierinoši mīkstuma. Bet, kokvilnas atpaliek luksusa nodaļā, salīdzinot ar vilnas audumiem.

Ideāli piemērots vasaras mēnešiem, veļa ir viegla, elastīga un elpojoša, pateicoties tā porainai struktūrai. Bet tas viegli saplūst. Izpratne par to, ka smadzenes pievieno raksturu, palīdz lina cēlonis. Bet būtībā tas ir nekomerciāls tērps; audzēts vai kausēts. Nedaudz padoms: pielīmējiet smagāku veļu, lai saglabātu formu un pārklātu.

Seersucker ir vēl viens mīļākais siltāks mēnešiem. Tas ir austs "saplaisājušā" veidā, tādējādi padarot to krokušu. Veidojot daļu no šarmu, izciļņiem vajadzētu ņemt vērā nejaušību, kas viņiem ir.

Samazinātos sintētiskos audumus

Tie ir lēti audumi un ietver poliesteru, viskozi un acetātu. Tās nav dabiskas šķiedras, tāpēc tās nav elpojošas, tādēļ vasaras laikā tās ir grūti valkātas. Un sintētika ir stingrāka un izskatās lēti. Visbiezākie kažokādas tērpi tiks izgatavoti no sintētiskiem audumiem, kur vilnas vai kokvilnas saturs palielinās, salīdzinot ar cenu. Vienīgā priekšrocība attiecībā uz šo audumu ir tā, ka tās ir bez grumbām un ir diezgan izturīgas.

Suit Maker ekspertu atzinums

Parasti lētākā uzvalku cena, jo lētāk ir audums un zīmols. Būtībā ar dārgu uzvalku jūs varat sagaidīt, lai izpētītu trīs galvenās sastāvdaļas: auduma, fit, un make. Tomēr ir iespējams, ka tas ir labi pielāgots lētākā uzvalkā, ne visos gadījumos, bet tas ir iespējams.

Runājot par mūža ilgumu, tas ir atkarīgs no tā, kuras markas jūs skatāties. Piemēram, lielie starptautiskie zīmoli - ja jūsu apmaksātās virs 1500 ASV dolāriem parasti ir īsāks mūžs, jo viņi lieto smalkos un smalkos audumos. Tātad šos produktus vajadzētu valkāt nedaudz.

Tas, ko mēs piedāvājam mūsu iekšējam tirgum, ir kaut kur vidū. Kur jūs izmantojat smalkas augstas kvalitātes audumus un izgatavojat ar ilgu kalpošanas prēmiju un dzīves ilgumu, ievērojot premium zīmolu produkciju. Par to šodien sagaida patērētājs.

Dom Bagnato - dizainers / direktors

Interesanti Raksti

Iedvesmošanas rokasgrāmata: 50 veidi, kā valkāt melnu uzvalku

Kā kleita, lai ieskāstu, kad tu esi prom no svētkiem

Vislabāk saģērbtie vīrieši no nedēļas feat. $ AP Rocky, Jeremy Renner un Lewis Hamilton

Nedaudz pirmdienas prieka ar Neave Bozorgi