Dunhill ICON Elite: pudelēs britu vīrišķība

Anonim

Šis raksts ir sponsorējis dunhill

Ja jūs esat cilvēks, kurš ir pretimnākošs savā izcilības meklējumos, cilvēks, kam raksturs un stils ir mūžīgas elegance, vai cilvēks, kurš ir izsmalcināts izturēšanās veids, tiek mantots no dziļa cieņas par tradīcijām un vissīkākajām lietām dzīvē, tad, pirmkārt, mēs tevi sveicam. Otrkārt, kāds ir jūsu parakstu smarža? Ja jūs vēlaties atstāt ilgstošu iespaidu, dunhill ICON Elite ir mūsu jaunais personīgais mīļākais.

Iespējams, jau esat pazīstams ar Dunhill ICON diapazonu. Elite ir zīmola trešā izsmalcinātā adaptācija - moderna un mūžīga ikonu, vīriešu smaržas interpretācija.

Patiesībā vīrišķība ir visas dunhill ICON klāsts, un jo īpaši Elite. Smaržas dvēsele ir uzcelta uz spēcīgas Sicīlijas Bigarade, Vetiveras un Sandalwood bāzes, ražojot izturīgu koksni, kas veido smaržas parakstu.

Spēcīgi garšvielas, piemēram, kardamons un melnais pipari, padara dunilu ICON Elite nedaudz dziļāku un spēcīgāku, savukārt sirds-zilā sagaže un kaņepes saglabā to eleganci. Visbeidzot, spēcīgā kombinācija no Ebony Wood spēlē pret Black Suede, lai parādītu smaržas smalkākās detaļas un profesionālu meistarību.

Kas attiecas uz pudeli? Nu tas izraisa vairāk tādas pašas britu elegances kā tās saturā esošais aromāts. Ņemot iedvesmu no Alfrēds Dunhillas bagātās britu autorūpniecības mantojuma, ICON Elite pudeles dizains ir iemūžināts gludā oniksa stikla. Tam ir arī zīmola paraksts ar motora apgrieztu modeli, neticami precīzs un sarežģīts dizains, kas atspoguļo uzmanību detaļām un nepārspējamām inženierzinātņu iemaņām, ko raksturo dunhill.

Unikāla, svaiga, pikanta un kokaina dunhill ICON Elite ir domāta cilvēkam, kas sadala savu laiku starp pilsētu un valsti, iemiesojot kāroto un nepārprotamo britu greznību gan mājās, gan ārzemēs. Tas ir cilvēkam, kurš, pirmo reizi uzspiežot savu parakstu smaržu, izstaro uzticību bez augstprātības, apelācijas bez ego. Dunhill ICON Elite ir diezgan vienkāršs džentlmenis.

Dunhill ICON Elite 100ml $ 140 un ICON Elite 50ml 100 $ ir pieejami Myer un David Jones veikalos. Saņem bezmaksas dāvanu, iegādājoties Dunhill ICON Elite100ml no David Jones vai Myer. Viena dāvana katram klientam, pieejama no 7. augusta, kamēr krājumi ir pēdējie, un nav pieejami kopā ar jebkuru citu piedāvājumu.

Interesanti Raksti

Iedvesmošanas rokasgrāmata: 50 veidi, kā valkāt melnu uzvalku

Kā kleita, lai ieskāstu, kad tu esi prom no svētkiem

Vislabāk saģērbtie vīrieši no nedēļas feat. $ AP Rocky, Jeremy Renner un Lewis Hamilton

Nedaudz pirmdienas prieka ar Neave Bozorgi