Dwyane Wade parāda, kā paaugstināt savu Fanny Pack izskatu ar $ 44,000 Rolex

Anonim

Mēs tevi mazuļi neesam. The Rock aizsācis to. Rappers rafinēja to. Un tagad Dwyane Wade ir palielinājis polarizējošo fanny paketes stilu uz pilnīgi jaunu līmeni.

NBA zvaigzne atradās Losandželosas atklājuma pasākumā, kad viņš sapulcēja lielizmēra balto fanu komplektu ar melno teju, ar kokogli apmazgātu džinsu ar velmētām aprocēm, melnajām zeķēm un balto tēvu čības ar a. $ 44, 150 Rolex Day-Date 40 pulkstenis.

Izskats, protams, nebūs ikviena gaumei, taču nav noliedzams, ka bumbags (fanny pack) visā krūtīs tendence ir attīstījusies, lai nopelnītu vietu mūsdienu augstas modes valstība (kopā ar daudziem memes).

Mēs redzam arvien vairāk un vairāk no hype zvērs puiši šūpoties Augstākās Fanny iepakojumiem ar savu streetwear, nevis "vecākiem" no pagātnes. Neatkarīgi no tā, vai šī ir laba lieta nākotnes vīriešu modei, mēs varēsim jums izlemt.

Tas, ko mēs sakām, ir tāds, ka tas izskatās nevietā blakus Vaidas sievai Gabriellei. Mēs patiešām domājam, ko jums patiešām vajadzētu veikt šajā fanny iepakojumā?

1/4

2/4

3/4

Interesanti Raksti

Kā saģērbties kā japāņu jūrnieks

Russell Westbrook pazudīs tavu sievu ar visdārgāko skrituļslāņa apģērbu

Candice Swanepoel x Gilles Bensimon Par Maxim

Skatīt šī gada Wildlife Photography Awards balvu ieguvējus