Ellen DeGeneres nejauši atklāj viņai $ 175,000 Rolex jaunākajā Seinfeld intervijā

Anonim

Viņa var dejot kā balts zēns, viņa var uzdot grūts jautājumus ar smaidu un viņa var likt cilvēkiem smieties. Un tagad Ellen Degeneres var pievienot vēl vienu pateicību viņas iespaidīgajam repertuāram - lepnajam īpašniekam - $ 175, 000 Rolex Paul Newman Daytona Reference 6241.

Atbilstoši pagātnes Hodinkejas pārdošanas apjomam, ļoti populārs Paul Newman Daytona pulkstenis debitēs bija mazliet tumšs zirgs. Tajā bija baltā ciparnīca ar melniem apakšreģistriem, spiedpogas hronogrāfu pogas un satriecoša melna akrila lampa. Šīs "eksotiskās" tikšanās 1969. gadā netika izskatītas lielā mērā, un modelis septiņdesmitajos gados slēpās plauktā, pirms itāļu kolekcionāri to atklāja un deva viņiem Pola Ņūmana Daytonas iesauku pēc tam, kad redzēja aktieri, kurš šūpo vienu .

Ātri uz priekšu vairāk nekā 30 gadus un skatīties tagad ir viens no visizdevīgākajiem vintage Rolexes kādreiz hit tirgū. Un šeit mums ir sarunu šovs saimnieks Ellen DeGeneres nejauši plinging viens ap viņas rokas trešajā epizodē Netflix Comedians In Cars Getting Coffee.

Parādījuma priekšnoteikums ir tieši tā, kā jūs to domājat. Komēdijas Džerijs Seinfelds satiekas ar vēl vienu komiķi Ellenu DeGeneresu, lai sarunātos par visu, sākot ar to, kā sarunu vadītājs ieguva savu komēdiju, ģimeni, zirgus un padomu par modes jautājumiem.

Vēl svarīgāk ir tas, ka vintage Rolex tiek sapārota ar pareizu automobili, kad Seinfeld uzņem DeGeneres 1977. gada Toyota FJ40 Land Cruiser. Jūs nevarat redzēt Rolex videoklipā zemāk, bet jūs varat redzēt, ko pāri sasniedz.

Tas nebūtu pirmā reize, kad slavenība ir parādījusi savu labāko pulksteņu kolekciju sabiedrībai. David Beckham nesen valkāja $ 55, 000 pulksteni ar baltā teju Tokijā, kamēr Floyd Mayweather izstāja visu ar 18 miljonu dolāru vērtīgo dimantu.

(izmantojot Hodinkee)

1/3

2/3

3/3

Interesanti Raksti

Milānas ielas - vīriešu modes nedēļas stils - 3. diena

Rendezvous ar melodiju Le x Simtiem

Vislabāk saģērbtie vīrieši no nedēļas feat. Ryan Gosling & Harry stili

Etihad Airways atklās Airbus A380 un Boeing 787 interjeru