Essential Pre-Photo pārbaudes, lai nodrošinātu, ka jūs vienmēr izskatās vislabāk

Anonim

Tas ir dzīves fakts, ka mēs ne vienmēr varam uzņemt labu fotoattēlu. Neatkarīgi no tā, vai tas ir apgaismojums, tas, kā jūsu mati nokrītas, vai tikai ne tik glaimojoša izteiksme, tas nekad nebūs perfekts.

Tomēr mēs zinām, ka esat labāks par to, tāpēc mēs esam izveidojuši garīgu kontrolsarakstu kopā, lai jūs varētu izvairīties no neērtiem Facebook tagiem un nodrošināt, ka jūs esat iepazīstināti ar pārējo pasauli kā ar lielisko bārsturu.

Šeit ir izšķirošie darījumi un nepatikšanas, pirms kāds snaps jūsu krūzi.

Iztaisnojies

Jūs esat nonācis pie nepatikšanas, kā tērēt naudu par jauku uzvalku un kaklasaiti, tikai lai tā tiktu parādīta jūsu fotogrāfijās. Divas lietas: laba stāja un lielisks ķīmiskais tīrīšanas līdzeklis. Pārliecinieties, ka jūsu ansamblis sāk darboties perfekti nospiests (un tīrs), un, kad spuldzes sāk sākt iziet, nostipriniet to, izskatās asi un turiet muguru taisni. Neviens patīk sloucher jebkurā gadījumā.

Izvairieties no Raver's Corner (Disco Froth)

Jā. Mēs runājam par pārmērīgu spūtu un drusci, kas var veidoties mutē. Ne tikai tas ir diezgan bruto, tas arī izskatās riebīgs fotogrāfijās. Ja tas nozīmē atrast klusu stūri un kabatas kvadrātveida izmantošanu kā salveti, tā tas ir. Vienkārši neļaujiet tam notikt.

Ieliec savu kaklasaites zem apvalka un ielieciet savu kaklaslietu jūsu jaciņa

Mēs zinām, ka esat slinks vai skriešanās, jūsu jaka un kaklasaite var kļūt par aizmirstību vai pat par papildu piederumu. Bet mums ir domāšanas veids, "ja jūs gatavojas to darīt. Dari to labi ". Tas nozīmē pabeigt visu kaklasaites sasaistīšanas procesu, piestiprinot apkakli jūsu jaka un beidzot to, nostiprinot mezglu kārtīgi zem jūsu apkakles. Atstājot to pat mazliet vaļīgi liks jums izskatīties 70's sleaze.

Mēģiniet nerunāties (vai arī ēst)

Nevajag izslēgt skaņu, bet, kad fotogrāfs sāk justies pievilcīgi, tas ir signāls, ka norij šo ēdienu un mazina īgnumu. Jā, atklātie fotoattēli bieži vien akcentē jūsu labākos līdzekļus, bet, kad jūs mocē savus draugus, jūs, iespējams, neredzat labāko.

Izvairieties no nepatīkamas kakla

Saglabājiet to vienkārši, stulbi. Nav nepieciešams meklēt vai uz leju, vai uz sāniem. Vienkārši turiet galvu uz augšu un atpakaļ taisni. Makšķerējot galvu uz leju, jūs iegūstat spīdīgu zibspuldzi uz pieres vai divkārša zoda, un augšupeja tikai padarīs jūs izskatu kā twat.

Pārbaudi savus zobus

Zobi var nofotografēt vai nofotografēt. Varbūt jūs strādājāt pa pāriem sarkaniem brilles brillēm vai arī esat iecienījuši pētersīļu kanapes. Katrā ziņā ir liela iespēja, ka jūsu pērļaini baltumi netiks izskatīti vislabāk. Pirms fotoattēlu sākšanas, iegūstiet vienu no saviem palīglīdzekļiem, lai pārbaudītu, vai neuzkrājas traipi vai ēdiena paliekas.

Mēģiniet nemirkties

Protams, nav skaidra šķēršļa, kā to izvairīties, taču, ja jums liekas, ka nākamajā mirklī jākļūst mirklī, izņemiet to no sistēmas, pirms kameras sāk piesist. Vēl viens gals ir pilnīgi aizvērt acis, kamēr visi saka "siers", bet jūs varētu riskēt, ka izskatās nedaudz dīvaini. Nav nekas sliktāks par lielisku grupas šāvienu, ar vienu Blinky Bill.

Fiksējiet savus mati

Nākamā nakts beigās neviens mati neatstāj perfektu izskatu, it īpaši, ja esat izgriezis deju grīdu. Bet pirms tiek uzņemti fotoattēli, pārliecinieties, ka jūsu mati ir iespiesti uz leju, nolaistos vai tikko prom no sejas. Šī noslēpums ir viss jūsu pirmspasākumu sagatavošanā. Nepārsniedziet produktu ar bojājumu, bet tikai pietiekami, lai jūsu rokas ar savu matu vēlāk vakarā roktu atpakaļ uz vietas.

Izvēlies savu smaidu

Uzvarētāji ir grinderi. Ja jūs vislabāk izskatāties ar zobainu smaidu, padomājiet par kaut ko, kas liek jums smieties par dabiskāko rezultātu. Ja jūs esat vairāk smirker, atcerieties, cik lielā mērā jūs pasmaidīja glaimojošā fotoattēlā un atdarina to.

Get šo dzērienu no rokas

Kāds gudrs cilvēks kādreiz teica, ka nekad neuzņemsit savas fotogrāfijas ar dzeramo stiklu rokā. Mēs piekrītam, tas nav labs izskats un bieži vien liek jums izskatīties neērti nekā awesome. Dzēriens tikai karājas apkārt, piemēram, papildu piedēklis. Šis noteikums ietver alu, vīnu un šampanieti. Viens dzēriens, kas ir pieņemams, ir Pina Colada, bet tikai tad, ja jūs esat vindsērfā.

Interesanti Raksti

Kā saģērbties kā japāņu jūrnieks

Russell Westbrook pazudīs tavu sievu ar visdārgāko skrituļslāņa apģērbu

Candice Swanepoel x Gilles Bensimon Par Maxim

Skatīt šī gada Wildlife Photography Awards balvu ieguvējus