Finest Pulksteņi jūs varat saņemt zem 1000 $ tiesības tagad

Anonim

Neviens nav dzimis bagāts. Labi, daži ir, bet pārējiem mums ir pārejas pulksteņi - pulksteņi, kas iepazīstina ar savu ceļojumu lielajā pasaules precīza laika sinhronizācijā.

Mēs runājam par burvju 1000 dolāru atzīmi - cenu punktu, kas parāda pulksteņus ar atšķirīgu raksturu un noteiktas kvalitātes uzbūvi, nesabojājot banku.

Alpina Startimer pilots hronogrāfs

Mēs vienkārši gatavojamies iziet un teikt to. Ja jūs nevarat atļauties IWC lielo izmēģinājumu, tad Alpina Startimer Pilot hronogrāfs ir pulkstenis, lai saņemtu. Pulksteni ir ļoti līdzīga estētika bez lielas cenu biržas, kamēr tā joprojām ir Šveice. Kompromiss? 44 mm nerūsējošā tērauda korpuss ir Alpina kalibra AL-372 kvarca kustība, nevis automātiska kustība. Alpina kustībai joprojām ir labs darbs gan ar hronogrāfa funkcijām, kas parāda 60 sekundes, 30 minūtes un 1/10 sekundes. Rokas stundas, minūtes un sekundes, ieskaitot marķierus, ir pabeigtas baltā krāsā, lai kontrastētu ar spilgtu zilu ciparnīcu. Pulkstenis tiek pulēts ar pret skrāpējumiem izturīgu safīra kristālu un brūnu ādas siksnu ar kontrastu izšūšanu.

Korpuss: nerūsējošais tērauds
Izmērs: 44mm
Funkcijas: hronogrāfs, datums, stunda, minūtes, sekundes
Ūdens izturība: 100 m

PIRKT

Hamiltonas kaka lauka titāna pulkstenis

Pievienojieties tumšai pusei, nesalaužot banku. Hamiltona Khaki Field skatā ir 42 mm melna PVD titāna korpuss un fiksēts melns titāna rāmītis, kas savienota ar melnu tekstilmateriāla siksnu. Melnās skalas funkcijas ir kontrastējošas gaismas rokas un arābu cipari, kas arī ir ar 24 stundu marķieriem. Papildu funkcijas ietver datuma logu pulksten 3:00, ko virza Hamiltona kalibrs H-10 automātiskā kustība ar 80 stundu jaudas rezervi. Nav slikts piedāvājums Šveices laikrakstam zem $ 1000 zīmes.

Korpuss: titāna
Izmērs: 42mm
Funkcijas: datums, stunda, minūtes, sekundes
Ūdens izturība: 100 m

PIRKT

Frederika konstanta horoloģiskā Smartwatch

Tie, kas mīl rožu zeltu, bet ne cenu zīme, var izvēlēties šo Šveices nerūsējošā tērauda piedāvājumu no Frederique Constant. 42 mm korpuss ir pagatavots ar rožu zelta tonis un savienots ar metāla tumši zilu ciparnīcu un aligatora ādas siksnu. Šajā cenu punktā jums būs jāatrisina ar fiksētu rāmi, taču tam nevajadzētu būt pārāk lielam jautājumam, ņemot vērā detaļas par pulksteņa seju. Rožu zelta toņu rokās un mainīgajā indeksā un romiešu ciparu stundu marķieros tiek izmantots elegants meklējams gabals, kas vēlāk tiek definēts ar kombinēto datumu / 1 / 100th second dial dial pie 6:00. Kustība tiek sakārtota ar Frederikas konstanta kalibra FC-285 kvarca kustību un pabeigta ar nikla izturīgu safīra kristālu.

Korpuss: nerūsējošais tērauds
Izmērs: 42mm
Funkcijas: datums, stunda, minūtes, sekundes, kalendārs
Ūdens izturība: 50 m

PIRKT

Farer Carter II

Ievērojams dizains un funkcionalitāte ir uzvarētājs šeit ar Carter II GMT padarot sevi par pievilcīgu iespēju ceļotājiem. Ir divas laika un datuma funkcijas, kuras virza Šveices veiktā Ronda 515.24h kustība, savukārt 39.5 mm matēta nerūsējošā tērauda maciņš, kas padara to ērti valkāt. Uz cipara ir pārspīlēti cipari, pretēji bagātam melnajam divu toņu sarakstam. Viss gabals ir pulēts ar cietu bronzas vainagu, ar safīru pārklātas stikla un ādas siksnu.

Korpuss: nerūsējošais tērauds
Izmērs: 39.5mm
Funkcijas: GMT, stunda, minūtes, sekundes
Ūdens izturība: 5ATM

PIRKT

Glycine Airman SST 12 automātiska

Tas ir pienācīgs piemērs par pieņemamu silver-tone skatīties kopā ar sudraba acu aproces. Kāds 43 mm nerūsējošā tērauda korpuss nav kustīgā fiksētā aizmugurē, tas sarežģī sīki izrotās uz zilā slīpuma skalas. Spilgtas sudraba toni rokās, indeksa stundu marķieri un 24 stundu marķieri ārējā malā veido oriģinālu skatu. Datuma displejs tiek parādīts arī pulksteņrādī, ko nosaka automātiska kustība. Šveices izgatavotie pulksteņi tiek apstrādāti ar safīra kristālu, kas izturas pret skrāpējumiem.

Korpuss: nerūsējošais tērauds
Izmērs: 43mm
Funkcijas: GMT, kalendārs, stunda, minūtes, sekundes
Ūdens izturība: 200 m

PIRKT

Gucci GG2570

Modes finns nav nepieciešams tērēt lielu, lai iegūtu stilīgu pulkstenis. Gucci GG2570 piedāvā 41 mm nerūsējošā tērauda korpusu ar drošu kvarca kustību. Funkcijas šajā gabalā ietver stundas, minūtes un sekundes, sudraba rokās pretī melnajam cilnim. Datuma logs ir arī plkst. 6:00. Pulkstenis tiek aizpildīts ar zaļu un sarkanu neilona siksnu.

Korpuss: nerūsējošais tērauds
Izmērs: 41mm
Funkcijas: datums, stunda, minūtes, sekundes
Ūdens izturība: 100 m

PIRKT

Bamfortas pulksteņu nodaļa Mayfair

Klasiskā vienkāršība ir Bamfortas Skatīties departamenta pakārtota 1000 $ piedāvāto tēmu motīvs. 40 mm matēta nerūsējošā tērauda korpuss satur Miyota 2035 kvarca kustību un slidens melnu skalu ar baltiem Super-LumiNova rādītājiem. Ārpusē ir vienvirziena rotējošais rāmītis, safīra kristāla lēca un melna ādas siksna. Nav labs britu izgatavots gabals par šo cenu.

Korpuss: nerūsējošais tērauds
Izmērs: 40mm
Funkcijas: Stunda, minūtes, sekundes
Ūdens izturība: 10 bar

PIRKT

MIDO okeāna zvaigžņu kapteinis

Šveices izstrādātais MIDO pievilina pievilcību ar rožu zeltīti nerūsējošā tērauda piedāvājumu. Tur ir vienvirziena rotējošs rozā zelta pārklājums ar melnu virsējo gredzenu, kas labi plūst melnā ciparā ar spīdošām rožu zelta tonizējošām rokām un indeksa stundu marķieriem. Automātiskā kustība Caliber 80 nodrošina 80 stundu jaudas rezervi, kā arī hronogrāfu, lielo datumu, dienu, stundu, minūti un mazās sekundārās funkcijas. Necaurlaidīgs safīra kristāls un melnā gumijas siksna nodrošina, ka pulkstenis var izturēt aktīvo dzīvesveidu.

Korpuss: nerūsējošais tērauds
Izmērs: 42.5mm
Funkcijas: igdte, diena, stunda, minūte, maza sekunde
Ūdens izturība: 200 m

PIRKT

Baume & Mercier Classima

Baume & Mercier sniedz mūžīgu izskatu par pieņemamu gabalu ar precīzi nosaukto Classima. 40 mm sudraba toni nerūsējošā tērauda korpuss, kas savienots ar melnu ādas siksnu, ir tikai sākums. Pulksteņam ir balts cipars ar sudraba toni rokām un indeksa stundu marķieri, bet romiešu cipari atzīmē 3, 6, 9 un 12 pulksteņa pozīcijas. Datuma displejs ir arī pulksten 3:00. Precīza kvarca kustība un pret skrāpējumiem izturīga safīra kristāla skaisti pagriež pulksteņa laiku.

Korpuss: nerūsējošais tērauds
Izmērs: 40mm
Funkcijas: datums, stunda, minūtes
Ūdens izturība: 50 m

PIRKT

Ball Fireman Automatic

Bumba ar Šveices veikto estētiku spēlē ar savu Fireman Automatic, vīriešu kārtu, kas demonstrē tradicionālo stilu. 40 mm nerūsējošā tērauda korpuss ir savienots ar nerūsējošā tērauda rokassprādzi. Melnā ciparā ir gaišs sudraba tonis un minūtes rokas, kamēr sekundes roka ir spilgti dzeltena. Ir arī datumu rādījums starp 4 un 5 pulksteņa pozīcijām. Bumbas pulkstenis ir aprīkots ar automātisku kustību ar 38 stundu jaudas rezervi.

Korpuss: nerūsējošais tērauds
Izmērs: 40mm
Funkcijas: datums, stunda, minūtes, sekundes
Ūdens izturība: 100 m

PIRKT

Raymond Weil Freelancer

Šajā segmentā Raymond Weil pārsteidzošais gabals nāk no lielāka 42, 5 mm nerūsējošā tērauda korpūras, kas savienots ar melnas gumijas siksnu ar kontrastainu sietu. Zilais ritenis prasa uzmanību ar sudraba toņu rokām un arābu ciparu stundu marķieriem, kamēr minūšu marķieri rotē ārējo malu. Automātiskā kustība nodrošina 38 stundu jaudas rezervi, bet pret skrāpējumiem izturīgs safīra kristāls saglabā lietas, kas izskatās kā jaunas šim Šveices izgatavotajam gabalam.

Korpuss: nerūsējošais tērauds
Izmērs: 42.5mm
Funkcijas: datums, stunda, minūtes, sekundes
Ūdens izturība: 100 m

PIRKT

Oris Artix Automātiska

Cits pilnīgs nerūsējošais tērauds, kas ražo šo cenu, nāk no Oris. 39 mm nerūsējošā tērauda korpuss ir savienots ar nerūsējošā tērauda rokassprādzi. Centrālais elements ir zils cipars ar gaismas sudraba toņu rokām un indeksi ar arābu ciparu stundu marķieriem. Orissa kalibrs 733 automātiskā kustība ar 38 stundu jaudas rezervi tiek izmantota, lai sniegtu datumu, stundu, minūti un sekundes funkcijas šim Šveices izgatavotajam gabalam.

Korpuss: nerūsējošais tērauds
Izmērs: 39mm
Funkcijas: datums, stunda, minūtes, sekundes
Ūdens izturība: 100 m

PIRKT

Shinola Guardian

Kaut kas nedaudz atšķiras no tā, ko mēs esam redzējuši, ir Shinola, amerikāņu pulksteņu kompānija, kas veicina šo cenu segmentu. Tas ir gadījuma meklējams gabals, kurā ir 41, 5 mm smilšpapīra PVD melnais korpuss, kas savienots ar tan anilīna latigo ādas siksnu. Kustību šķiro Argonīts 705, kas lepni celts Detroitā no Šveices daļām.

Korpuss: nerūsējošais tērauds
Izmērs: 41.5mm
Funkcijas: Stunda, minūtes, sekundes
Ūdens izturība: 5ATM

PIRKT

Sekford Type 1A

Tīras un vienkāršas līnijas saulainā zilā mēroga pulkstenī ir atslēga uz Sekforda piedāvājumu. Tas viss ir par spīdīgām britu dizaina zīmēm, kas ir vienmūri savienotas ar Šveices inženieriju. Rezultāts ir 40 mm nerūsējošā tērauda korpuss, kas apzīmē zeltainu Ronda 702 kvarca kustību. Melna ādas siksna un minerālūdens kristāla lēca labi salabo lietas.

Korpuss: nerūsējošais tērauds
Izmērs: 40mm
Funkcijas: Stunda, minūtes
Ūdens izturība: 3 bar

PIRKT

Interesanti Raksti

Šīs īsās frizūras un frizūras vīriešiem dos jums sezonā

Smart Casual ir oficiāli miris - tas ir kā valkāt Dress Code 2018

Step Inside Zviedrijas pārsteidzošais ledus viesnīca 2018. gada ziemai

David Jones atklāj to, kas nāk vīriešu modes šovasar