Fitnesa speciālists atklāj noslēpumu, kādēļ jūs sagaidāt divdesmitajos gados

Anonim

Jauns vīrietis, ir pienācis laiks, kad mums bija tērzēšana. Vieglprātīgie divdesmitie ir desmit gadi, kas piepildīti ar (nepareizu) piedzīvojumu, eksperimentēšanu un cilvēka audzināšanu. Šajā ceļojumā divdesmit kaut kas cilvēka ķermenis saskaras ar vairākiem pretiniekiem, bieži vien pašiem nodarītiem un pilnīgi izvairāmiem. Bet tas, kas ir jaunieši, viss ir pareizi?

Mēs runājām ar diviem veselības un fitnesa zonas ekspertiem, lai risinātu neatliekamo jautājumu par to, kas bieži notiek ar jūsu ķermeni divdesmitie gados un kā jūs varat to rūpēties, lai nodrošinātu to, ka tas iedarbojas bez traucējumiem arī ārpus jūsu trīsdesmitajiem gadiem.

Iestatiet kārtējo un pielieciet to

D'Marge nav mūsu mātes, bet, ja kvalificēts fitnesa eksperts uzsver vajadzību ievērot spēles plānu, iespējams, jums vajadzētu pievērst uzmanību. Džordžs Ponders, kurš ir Sidnejas Transformācijas veselības dibinātājs, saka, ka sievietes vislielākās bažas viņu divdesmitajos gados līdzsvaro sociālo dzīvi ar regulārām fiziskām aktivitātēm. Neļaujiet sevi apmānīt, domādams, ka jūsu ķermenis var uzveikt, jo tas ir galvenais.

"Jūs atlaidieties atpakaļ, bet tas ir tāpēc, ka stress nav tik augsts, " saka Ponders. "Things sāks maksāt naudu jūsu vēlu divdesmitie, jo stresa un pienākumu pieaugums". Iedomājieties, pērkot īpašumu, uzņemot ikdienas darba spiedienu un pārvaldot attiecības.

Kad runa ir par divdesmitie ķermeņa saglabāšanu augstā formā, ir ļoti svarīgi katru dienu izmantot vismaz vienu stundu ar pietiekamu intensitāti. Tas var notikt sporta sesijas, palaišanas vai peldes veidā. Tas nodrošinās, ka enerģijas līmenis saglabāsies konsekventi laikā, kad cilvēka metabolisms kavē lielo laiku divdesmito gadu beigās.

Vienkārši sakot, "ieviesiet kārtību, par kuru jūs esat atbildīgs. PT sanāksmes, personīgās nodarbības, kuras jūs esat iegrāmatojis, nevar palaist garām, otrdienas velosipēds

.

kas ir atbildīga par ikdienas darbu, ir svarīga ".

Palieliniet savu diētu

Pārbaudot jūsu divdesmito dienu diētu, tiek nodrošināts, ka jūsu organismā ir visas uzturvielas, kas vajadzīgas, lai uzlabotu imūnsistēmu. Viens liels nepareizs puiši šajā vecuma grupā ir viņu mirstības pakāpe.

Veselīgs un sabalansēts uzturs ir viss, kas nepieciešams, lai nodrošinātu, ka var viegli novērst slimības. "Uztura bagātība, brokastis katru rītu no rīta. Kaut ko jūs varat padarīt sevi pretēji ēšanas, kas kļūst tendence šajās dienās, "saka Ponder.

"Arī ierobežojiet alkohola lietošanu divām dienām nedēļā un neļaujiet sociālajiem dzērieniem uznākt vairāk, nekā viņiem nepieciešams."

Saglabājiet savu garīgo veselību čekā

Privā klīnikas doktors Zaks Turners saka, ka visās vīriešu vecuma grupās vīrieši viņu divdesmitajos gados, visticamāk, mirs no pašnāvības, autoavārijas vai novēršamu traumu.

Vissvarīgākais ir tas, ka vīrieši šajā vecuma grupā runā, kad viņi cīnās garīgi. Pēc Tērera teiktā, šādi panākot ilgāku un veselīgāku dzīvi.

"Kad runa ir par vīriešiem divdesmitie gados, nebaidieties lūgt viens otru un draugus, kā viņi dara garīgi. Viens no veidiem, kā apskatīt psihiskās veselības traucējumus, ir iztukšot lietas ar "viss būs labi".

Izmēģiniet "Headspace", lai pārbaudītu, vai tas ir tavs smadzenes. Ir viegli sekot vadītā meditācijai.

Izvēlies pareizo alkohola veidu

Tici vai nē, jaunie vīrieši divdesmitajos gados dzer lielu daudzumu, un tam ir taisnība un nepareizs veids, kā to izdarīt. Kad jūs ienākat profesionālajā darbaspēkā vai modernā uzņēmējdarbībā divdesmitajos gados, tas ir kopīgs fakts, ka bizness parasti tiek darīts ar alkohola palīdzību.

"Jauniešiem mēģiniet dzert nedaudz mazāku lētā alkohola un tērēt to nedaudz dārgāk; kas ir labāk destilēts un satur mazāk konservantu, piemēram, 100% agave tekilas. Laba tequila ir vismazāk apstrādāts alkohols, tāpēc tas neatstāj jūs ar paģirām. "

"Šajā posmā tas ir par gudrāku kļūšanu. Uzziniet, kā labāk atjaunoties. Daudzi cilvēki tērē šo desmit gadu laikā, kad tiek norakstīti katru nedēļu. Izstrādājiet, kad jūs varat un nevarat norakstīt, kā arī atrast dažus paģiru līdzekļus, kas jums strādā. "

Ja jums ir tendence uz paģirām, labākā lieta no rīta ir olas. Taurīns arī palīdz samazināt sliktu dūšu un galvassāpes.

Pašriska vadība

Liela daļa no viņu veselības saglabāšanas divdesmitajos gados ir saistīta ar pašizaugsmes pārvaldību. Pirmo reizi šīs desmitgades laikā narkotiku un alkohola atklāšana neapšaubāmi radīs lielākas traumas vai nāves iespējas.

"Šķiet, ka mēs šajā periodā esam lielāki riski, " saka Dr Zac Turner.

Viņa norādes uz sevis risku novērtēšanu divdesmitajos gados ir šādas:

  • Sistēmu ievietošana, lai jūs nevarētu uzņemties risku vai riskus
  • Uzziniet, kādas zāles jūs lietojat. Pašvērtējuma zāļu komplekti ir brīvi vai smieklīgi lēti, un jums ir nepieciešama tikai daļa no tabletes, lai to pārbaudītu, lai noteiktu, vai tas ir MDMA vai kaut kas, kas var potenciāli pārtraukt savu dzīvi
  • Ja jūs gatavojas uzņemties risku veikt halucinogēnas zāles, rīkojieties kontrolētā vidē vai kaut kur, kur jūs nevarat kaitēt sev

Pievērsiet uzmanību pārmaiņām ķermenī

Lielākajai daļai vīriešu divdesmitajos gados būs ķermenis, kas ir tā galvenais. Ja jūs uzzināsit, ka jūsu imūnsistēma šajā laikā ir vāja, jūs, iespējams, nonākat to cilvēku grupā, kuri nepārtraukti strādā pirms pārtraukuma pārcelšanās uz ārzemēm. Tas ir tur, kur slimība nāk. Citiem vārdiem sakot, jums var būt jauns un elastīgs ķermenis, bet jūs nevarat izvairīties no miega un atpūtas. Ķermenim tas prasa labot, cīnīties ar vīrusiem un atgūties.

Vēl viena vieta, kurā tiek novērotas ķermeņa izmaiņas, ir olbaltumvielu ievadīšana organismā.

"Nav domāšana, ka katrs olbaltumvielu papildinājums ir ātrs papildinājums ir izšķirošs, " saka Turners.

"Valgantu pulveru un dzērienu aizmugure ir obligāta, jo lielākā daļa no tiem ir sūnas. Mēs esam vecāki, jo mums ir augsts olbaltumvielu diēta. "

Kad runa ir par ādu, Austrālijā šis punkts jau ilga. Saule sadedzina jūsu jaunākajos gados, it īpaši pusaudžu gados, masveidā priekšnoteikumus vīriešiem par melanomas vēlāk dzīvē.

"Vairāk nekā citi gadi, tas ir, kad jūs pavadāt lielāko daļu no saulē pavadītā laika, " saka Turners.

Par šo desmitgades pārbaudi par savu prostatu, eksperti saka, ka tas vēl nav vajadzīgs. Tā vietā jaunajiem vīriešiem vajadzētu uzdot jautājumus par viņu ģimenes vēsturi un sarunāties par slimniekiem, kad viņi bija slimi un kāpēc viņi nomira.

"Ja jums ir tēvocis, vectēvs un kāds cits, kurš miris no zarnu vēža, visticamāk tev vajadzētu runāt ar ārstu. Izstrādājiet, kādas lietas ģimenē ir kļuvušas nepareizi, un vai jums ir nosliece uz diabētu, vēzi un pat aplaupīšanu. Tas viss ir par to, kā novērst nākotni. "

"Zini par savu ķermeni, bet nemēģiniet to diagnosticēt, izmantojot Google."

Interesanti Raksti

Iedvesmošanas rokasgrāmata: 50 veidi, kā valkāt melnu uzvalku

Kā kleita, lai ieskāstu, kad tu esi prom no svētkiem

Vislabāk saģērbtie vīrieši no nedēļas feat. $ AP Rocky, Jeremy Renner un Lewis Hamilton

Nedaudz pirmdienas prieka ar Neave Bozorgi