Fitnesa eksperti atklāj Vienīgo laiku, kad jums kādreiz vajadzētu iziet no treniņa

Anonim

Kā ziemas rullīši un aukstās snaps iznīcināt katastrofu no kolēģiem uz partneriem, lai puisis-nāk-pret-jums-par-autobusu, kas-can't-stop-šķiņķis, tas ir grūti gadalaikā būt formā.

Un tad tas notiek. Jūs sākat nonākt pie aukstuma, bet vienlaikus saproti, ka nedēļā neesat apmeklējis trenažieru zāli (un visas dienas laikā ir izveidojušies birojā, kas nodarbojas ar mazliet vairāk nekā jūsu acu ritošie muskuļi) - jūs saskarties ar veco dilemmu: trenažieru zāle vai sporta zāle?

Kad tas ir kārtībā, lai izslaucītu to, un kad vajadzētu pārtraukt? Tas ir atkarīgs no tā, kāda veida vingrinājumu jūs plānojat darīt un cik slikti esat. Parasti ir pierādīts, ka imūnsistēma palielina imunitāti un pat var palīdzēt ātrāk uzlabot aktivitāti ar zemu intensitāti, piemēram, kājām, stiepšanu un jogu (nevis Bikram), kas prasa nelielu atjaunošanos.

Tomēr, ja jums ir slikta dūša, intensīva sesija vai ilgstoša kardio treniņa ietekme var pasliktināt imūnsistēmu un paildzināt asins atveseļošanās laiku. Zemas vai augsta intensitāte ir atkarīga no jūsu pašreizējā fitnesa līmeņa, vecuma un regulāras fiziskās aktivitātes. Zemas intensitātes treniņa laikā jums vajadzētu atstāt jums labu izjūtu un aktivizēt enerģiju, kamēr augstas intensitātes treniņš atstāj jums sajūtu, ka jūs vienkārši vadījāt maratonu (padoms: nedarbiniet maratonu).

Mēs saskaramies ar Stephen Massey, GP Bondi Doctors, kurš teica, ka cilvēkiem vajadzētu uzklausīt viņu ķermeņus, bet nekad nemēģiniet to "izslaucīt". Pēc viņa domām, "sajūta izsmelta nozīmē, ka jūsu ķermenis izmanto savu enerģiju, lai cīnītos ar infekciju un jums nevajadzētu atņemt imūnsistēmu, vairāk pakļaujot sevi. "Tāpēc pielīmējiet vieglu vingrinājumu - ne vairāk kā.

"Daži vieglie vingrinājumi vieglas slimības gadījumā, manuprāt, ir ieguvumi, kurus, manuprāt, galvenokārt ir psihiski. Šī iemesla dēļ es iesaku gaismas kardio, piemēram, ejot, vieglai skriešanai vai peldēšanai ārā, lai iegūtu papildu svaigu gaisu un D vitamīnu. "

Mike Webbijs, bijušais komendants, pagriezās PT, piekrita, sacīdams mums: "Ja jūs patiešām esat slims un ne tikai ir dramatiska karaliene, tad atpūtieties! Ļaujiet savai imūnsistēmai pilnībā izmantot savus enerģijas resursus, lai cīnītos pret uzbrukumu no iekšpuses, nevis pievienojot lielāku stresu uz ķermeņa un pagarinot atveseļošanos. Tikai jūs zināt, kā jūsu ķermenis jūtaties, lai dažās dienās aizmirst sportu vai fitnesa programmu, kamēr nejūtat labāku sajūtu un neatgriezīsieties pie tā. Jūsu nākamā ķermeņa pateiks tev par to un atgriezīsies spēcīgāk. "Kaut gan viņš atzīst, ka tas var būt vieglāk saskarties ar vecākiem, ko tu dabūsi.

"Jūs esat pārāk slims, lai apmācītu, ja esat miris."

"Tas bija mans jaunākais komandas attieksme pret apmācību, jo es to uztveru kā garīgu un fizisku izaicinājumu, bet tagad, kad esmu mazliet vecāks, prātīgāks (iespējams) un nedaudz mazāk orientēts par ego, esmu iemācījies klausīties manu ķermeni un zinu, kad tas saka man atpūsties un atgūties. "

Kas attiecas uz "kāda veida slimību esat, " kā norādīja Precision Nutrition, zem kakla simptomiem, piemēram, klepus, muskuļu sāpēm, drudzi un nogurumu, caureju un vemšanu, ir pienācis laiks paņemt dažas dienas un atgriezties kad jūsu simptomi vai infekcija ir pagājusi. "

Kad esat labā veselībā, grūts treniņš rada fizisku stresa reakciju jūsu ķermenī, un pielāgošanās tam ir tā, kā mēs kļūstam kvalitatīvāki un stiprāki. Tomēr uzņemšanas punkts šeit ir novērst šos augstas intensitātes treniņus, līdz uzlabojas. Tātad: laiks Netflix un Sneeze.

Interesanti Raksti

Kā saģērbties kā japāņu jūrnieks

Russell Westbrook pazudīs tavu sievu ar visdārgāko skrituļslāņa apģērbu

Candice Swanepoel x Gilles Bensimon Par Maxim

Skatīt šī gada Wildlife Photography Awards balvu ieguvējus