Floids Meivets samazinājās par 26 miljoniem ASV dolāru skaidrā naudā šajā Beverlija Hailu savrupmājā

Anonim

Viņi viņu neuzliek par "naudu" par neko. Pagājušajā mēnesī pēc Conor McGregor uzvarošās uzvaras Floyd Mayweather ir liels paycheck, kas dedzina caurumu kabatā - tik liela tā var dot viņam vairāk nekā 1 miljardu ASV dolāru lielu atzīmi kopējā balvu fondā par viņa nebeidzamo karjeru.

Kas ir čempions darīt, kad viņam ir tik daudz nulli, lai trieciens? Protams, ieguldiet nekustamajā īpašumā. Mayweather nesen samazinājies par 26 miljoniem ASV dolāru - skaidrā naudā - par jauno jauno adresi Beverly Hills.

Mansion izplešas vairāk nekā 15 000 kvadrātpēdu apmērā no galvenās 90210 teritorijas. Saskaņā ar sarakstu, īpašums ietver sešas guļamistabas, 10 vannas istabas, formālu dzīvojamo istabu un ēdamistabu, bibliotēku, gardēžu virtuvi, ģimenes numuru un kokteiļu bāru ar iespaidīgu vīna kolekcijas displeju. Viesiem ir arī personāla dzīvoklis, sporta zāle, spa, četru automašīnu garāža un 20 sēdvietu kinoteātris, kas aprīkots ar koncesijas stendu.

Īpašumā atrodas vairāki augsti veci augoši palma koki Losandželosas dzīvošanai, kā arī baseina zona, kas neizskatīsies prom no Miami pludmales South Beach. Melnās un marmora svītrainām klāja zona ir liela un pāra, ar karstu kubli un klēpja baseinu un daudz vietas izklaidēšanai. Šajās retajās pusdienās SoCal ir pat uguns bedre.

Iepriekšējā īpašnieka īpašumā ietilpst miljardieris uzņēmēja sieva un filmu producents, kas kļuvis par augstas klases Hollywood Hills īpašumu attīstītāju.

Diezgan puisis šķiet diezgan apmierināts ar savu jauno pirkumu. Mayweather pēdējās divas dienas ir iztērējis Instagram nekaunīgi parādīt savu savrupmāju. Vai, kā viņš to sauc, "mana pils".

Mans vīna pagrabs manā Beverly Hills pilī.

Floyd Mayweather (@ floydmayweather) kopīgotais ziņojums 2017. gada 18. septembrī plkst. 10:30 plkst. 15:00

Beverly Hills dzīvesveids. Veselīgi, bagāti un bez stresa.

Floyd Mayweather (@ floydmayweather) kopīgotais ziņojums, 2017. gada 19. septembris plkst. 11:20 plkst. 15:00

Pirms skatoties Sportscenter manā Beverly Hills Palace kinoteātrī, noķeršu dažas uzkodas, kas ērti novieto 50 cilvēkus.

Floyd Mayweather (@ floydmayweather) kopīgotais ziņojums 2017. gada 20. septembrī plkst. 4:25 pēc plkst.

Interesanti Raksti

Paziņojums Blazers, lai aktivizētu nākamo notikumu

LCM 1. diena: Topman atver Modes nedēļu ar sprādzienu

2000 dolāru vērtībā jūs pārveidosiet 45 gadu veco programmatūras inženieri

12 sievietes, kuras jūsu draudzene neapstiprinās jums, sekojot Instagram - 6. daļai