Floyd Mayweather pārtrauc novirzīt noņemšanas līdzekļus, parādās $ 18 miljoni skatīties vietā

Anonim

Ar trali, izmantojot Floyd Money Money Mayweather sociālo mediju plūsmu, jūs bieži sajaucat ar vidējo multi-miljonāru dzīvi. Ātrie automobiļi, ātras strūklas un bezatlīdzības patēriņa modeļi.

Izstāde A.

#mood video kredīts: @moneyyaya Mūzika: @oggenasis

Floyd Mayweather (@ floydmayweather) kopīgotais ziņojums 2016. gada 1. jūnijā plkst. 16:36 PDT

Kad Mayweather nav nežēlīgi uzspiež savu izģērbšanās impēriju Instagram tomēr, viņš var atrast, parādot viņa jaunāko bling. Un šī jaunākā blinga koncepcija par vīriešu juvelierizstrādājumiem pilnībā mainās ar 18 miljonu ASV dolāru cenu tagu.

Izgatavots Ņujorkas bāzē Jacob & Co, "The Billionaire" pulksteņos ir 260 kafijas smaragda grieztie dimanti, kas piestiprināti pie siksnas un sejas. Laikā, kad tā tika atklāta 2015. gadā, tiešsaistes skatīšanās publikācija "Blog to Watch" aprakstīja to kā gabalu, kurā "Komforts tiešām atrodas blakus punktam".

"Nekāds ķēniņš nekad nav pateicis par to, ka viņu galvas dēļ ir valkā smags gabals ar zeltītu metālu", turpina.

"Ja esat priviliģēta persona, kas valkā Jacob & Co. miljardieri, tad es uzskatu, ka jums ir pienākums to darīt, lai brīdinātu apkārtējos cilvēkus par to, kas jūs esat, un šis pienākums attiecas arī uz tā lielajiem un aprokiem . "

Šis mans jaunais pulkstenis tiek dēvēts par "The Billionaire Watch". Ja nezināt, google Miljardieris Skatīties. Tas ir $ 18 miljoni par cenu tag. Es nopirku šo pulksteni no pasaules labākajiem juvelieriem, rodu uz leju @ tadashi1980. Viņam ir izdevīgākas cenas nekā jebkuram citam juvelierim, ko es jebkad esmu darījis ar mūžu un ticu, esmu nopircis rotaslietas no visiem juvelieriem NYC, Vegasā, LA, Detroitā, Houstonā un Miami. No šejienes ārā, es tikai pērk no @ tadashi1980, lai uguns jūsu juvelieris un pieņemtu darbā @ tadashi1980 Sekojiet viņa lapai tūlīt.

Floyd Mayweather (@ floydmayweather) publicētais ziņojums 27. jūnijā 2018 plkst. 7:53 pēc plkst.

Protams, pulkstenis nav smalks nekādā veidā. Tas mēra pie masveida 58 x 47, 5 mm, un to darbina ekskluzīvs Jacob & Co skeletons ar manuālu tinumu kalibru Tourbillon kustību. Mayweather arī paņēma indulgent iespēju slavēt savu jaunāko juvelieris, kuru viņš tagad apgalvo par "labāko juvelieris pasaulē", pateicoties nepārspējamu darījumu.

Interesanti Raksti

Milānas ielas - vīriešu modes nedēļas stils - 3. diena

Rendezvous ar melodiju Le x Simtiem

Vislabāk saģērbtie vīrieši no nedēļas feat. Ryan Gosling & Harry stili

Etihad Airways atklās Airbus A380 un Boeing 787 interjeru