Nepareiza konsultācija Katram cilvēkam ir jāizvairās no sliktas matu izkrišanas

Anonim

Vakar es saņēmu ļoti sūnas vienpusīgu frizūru. Tas bija 30 minūtes, un tūkstošiem folikulu es nekad neatrodu. Tas, kas padara lietas vēl sliktāk, to varēja izvairīties, ja es tiktu uzrunāts. Lai iegūtu ierakstu, es atgriezos, lai to noteiktu. Tas pasliktinājās.

No otras puses, laba frizūra ir izglītojoša pieredze. Dzīvošana mainās pat. Dzīves veida maiņa, kas padara jūs vēlaties iet uz Oprah un lēkt uz dīvāna, runājot par to.

Noslēpumi, lai iegūtu sofa-lēciena cienīgs samazinājums ir sagatavošana un komunikācija. Vispirms ziniet, ko meklējat. Lielisks frizūra:

  • Novietojiet uzmanību no mazāk vēlamām sejas funkcijām un uzlabojiet savas vislabākās funkcijas
  • Nav līniju, tumšu plankumu vai citu redzamu demarkācijas punktu
  • Ievērojiet dabisko matu līniju cik vien iespējams
  • Izskatās labi ar produktu vai bez tā, lai gan tas var izrādīties vislabākais ar mazu palīdzību

Es esmu vidū, lai iegūtu sliktu matu griezumu pic.twitter.com/MKOoIDl26K

- ⚡️Sushie Monster☺️ (@Sushiemonster) 2018. gada 27. martā

Ziniet, kas piemērots jūsu sejai (pirms došanās ceļā)

Tas ir viens no šiem retiem gadījumiem, kad skatīties uz sevi spogulī kalpo citiem mērķiem, nevis baro jūsu iedomība. Pirms izvēlēties frizūru iepazīties ar sejas ģeometriju.

Dažādas sejas struktūras ir piemērotas dažādiem matu veidiem, tāpēc ievērojiet sejas, galvas, matu līnijas un matu muguras formas un izmēru. Zinot, kā jūsu mati aug un sēž uz jūsu galvas, būs daudz vieglāk ienirt un izmēģināt kaut ko jaunu. Jūtieties brīvi, ja tas palīdz. Mēs nezinām.

Pro Padoms: labs stilists varēs palīdzēt ar to. Frizieris, kurš zina savas lietas, var ieteikt pareizu galvas formu un matu tipu. Kad jūs atradīsiet kādu, uz kuru jūs varat uzticēties, turieties uz mīļo dzīvi - esat pieskāries vienam no vīriešu uztveršanas džekpotiem.

Iedvesmojoties (pirms došanās)

Kaut arī viss iepriekš minētais jautājums ir svarīgs, ir arī noderīgi nākt pie galda (patiesībā, padariet šo "krēslu") ar kaut ko īpašu prātā. Kuri mati ir tik labi, jūs nopietni uzskatu, ka tie maina tos un ķirurģiski piestiprina matus ar galvu? Nogādājiet attēlu savam stilistam (atstāj skalpeli mājās). Ja jums ir skaidra priekšstata par to, ko vēlaties sasniegt, tas ir vieglāk abiem jums.

Pro padoms: turiet to tuvu mājām. Ja jums ir biezi, cirtaini mati, neievietojiet kaut ko naudas sodu un taisnu attēlu. Strādājiet ar saviem dabīgajiem matiem, nevis pret to. Jūs ietaupīsiet daudz sāpju, ja jūs meklējat hairspiration no kungiem ar līdzīgiem matu tipiem, hairlines un sejas formas.

SAISTĪTĀS: 20 Men's Haircut Inspiration galerijas

Par labestību runājiet

Jūsu draudzene labi nozīmē, kad viņa mēģina sniegt jums stila padomu, bet pieklājīgi samazinās savu ieguldījumu (un, ja viss pārējais neizdodas, atgādini viņai par slēpto stilu, ko viņa gribētu iemest, ja jūs mēģināt izlemt, kuras kurpes un soma iet ar kleitu viņa valkā )

Viņa, iespējams, mēģina pārvērst tevi par idealizējošu tēlu viņas galā, kas patiesībā nav praktiska vai glaimojoša.

Tāpat nebaidieties runāt ar savu kuteru. Ja jūsu sagrieztais griezums nešķiet tāds, par ko jūs piekritāt, teiksim kaut ko. Jo ātrāk jūs ļausiet stilistam zināt, kādas lietas nokļūst, jo vieglāk viņi var atgriezties pie pareizā. Viens nepareizs robots ir salvageable.

Visi nepareizi stīgie izskaidro zināmu folikulu nomākumu un, iespējams, ir jāatgriežas atpakaļ.

Vai ir labi aprīkots produktu arsenāls

Laba sagriešana ir tikai daļa no procesa. Jūs izkāpsit no salona, ​​tāpat kā jūs staigājat pa sarkano paklāju, sagriezti un veidoti pēc pilnības, bet jūsu friziera smags darbs tiks izdzīts, tiklīdz jūs apklušies dušā, izjutīsiet sporta zāli vai saskarsieties ar īpaši spēcīgu pūliņu no vēja. Ielādējiet visus pamata frizieru izstrādājumus, kas jums vajadzēs, lai saglabātu savu jauno izskatu neskartu.

Pro Padoms: pirms izbraucat, iegūstiet stilista zemo leju. Viņš var jums pastāstīt tieši to, kas jums būs nepieciešams, lai atkārtotu salona svaigu izskatu, un pārliecinieties, ka jūs dodaties mājās ar produktiem, kas papildina jūsu matu tipu.

SAISTĪTĀ: šodien ir labākie vīriešu matu produkti

Regular Tune-Ups grafiks

Savlaicīgums ir blakus (dzimuma) dievbijībai. Kas atdala profesionālu sportistu no nedēļas nogales hobija ir prakse un centieni; Kas atdala labi uztvertu vīrieti no jaunievēlāja, ir uzturēšana. Jūs nesasniedzat augšējos ešelonus, neievietojot darbu. Labs stilists, visticamāk, ieteiks iecelt ik pēc 4-6 nedēļām, lai jūs skatītos dandy, bet, pirms pametat savu uzturēšanu, dodieties pie sava ģimenes.

Sliktākais scenārijs: Tātad jums ir slikts diskonts? Labās ziņas ir, ka tā atkal pieaugs. Citas labas ziņas ir tā, ka jūs to varat salabot. Sliktās ziņas ir par to, ka nepareizas sagriešanas remonts prasa nopietnu prasmi - citiem vārdiem sakot, to nosaka tas puisis, kuram vajadzēja būt pirmajā vietā, un nelieciet to pats, ja vien neplānojat Bruce Willis kails .

Interesanti Raksti

Iedvesmošanas rokasgrāmata: 50 veidi, kā valkāt melnu uzvalku

Kā kleita, lai ieskāstu, kad tu esi prom no svētkiem

Vislabāk saģērbtie vīrieši no nedēļas feat. $ AP Rocky, Jeremy Renner un Lewis Hamilton

Nedaudz pirmdienas prieka ar Neave Bozorgi