Iedvesmojieties ar šiem 50 veidiem, kā klinti svītras gandrīz jebkuram gadījumam

Anonim

Striķeres ir gandrīz ikviens, bet ne visas svītras ir radītas vienādas. Izliekts izskats ir par pareiza veida izvēli jūsu ķermeņa tipam, atbilstoši saskaņojot savu apģērbu un līdzsvaru starp trekniem un konservatīviem.

Mums ir iekšā liekšķere, kā valkāt svītras, kā arī iedvesmas galerija, ja jums ir nepieciešams nedaudz papildu iedvesmu.

Svītras ar kostīmiem

Protams, vieglākais veids, kā iekļaut svītras, lai uzvilktas, ir kaklasaite. Spilvotais kostīms ir korporatīvs garderobes štāpeļšķiedras, taču šajās dienās tas arī padara to par ārpus biroja lietām. Pulksteņu uzvalks vairs nav bizness, kā parasti, tagad tas ir gudrs, populārs izskats, kas var būt pārsteidzoši moderns un piedzīvojums. Lūk, kā to valkāt:

  • Iet uz vienotu krāsainu kreklu, ja vēlaties kaut ko vienkāršu un elegantu. Pielāgojiet krekla krāsu līdz spilvena krāsai, lai izvilktu kopā izskatu. Viss viss ir pievilcīgs ar vieglu rakstu zīmējumu.
  • Ja vēlaties izcelties, drosieties ar drāztiem svītrām. Jā, jūs varat sajaukt svītrainām kreklu ar svītrainu uzvalku (bet neiet pie jebkuras svītrainas kaklasas, ja jūs to darāt), ja jūs izvairīsieties no vienāda platuma svītru apvienošanas.
  • Ja sloksnes ² ir pārāk virsū jūsu gaumei, bet jūs joprojām jūtaties mazliet vētraina, izmēģiniet gingham kreklu ar cietu kaktiņu.

Smart Casual

Vispirms jums jāsaprot, kas vispirms ir bijis smags ikdienas gadījums - un, ja jums ir paveicies, mēs jau esam uzrakstījuši ceļvedi, kas palīdzēs jums to izdarīt. Īsāk sakot, to, ko jūs meklējat, ir bleizeri, pogas nospiesti krekli, tējas, ķīnieši, tumši džinsi un pielāgoti bikses. Smart ikdienas apavi var būt visvairāk jebko no Oxfords uz Converse, atkarībā no notikuma, vienkārši izvairieties no jebko, kas izskatās kā tas pieder sporta zālē. Ir vairāki veidi, kā jūs varat iekļaut svītras gudrā ikdienas izskatu:

  • Kad runa ir par adījumiem un t-krekliem, dodieties uz horizontālām svītrām. Klasiskā Bretona josla ir lieliski piemērota izskatam, kas pārsniedz robežu starp formālu un atvieglinātu. Paturiet prātā, ka jūs vēlaties kleita jūsu ķermeņa veidu. Horizontālās svītras vislabāk piemērotas vīriešiem ar augstiem, plāniem rāmjiem. Īsāki un / vai smagāki ķermeņi horizontālos svītros tiks akcentēti visos nepareizajos veidos.
  • Ar kreklu kreklu, plānas vertikālas svītras ir ceļš. Jo plašāka josla, jo mazāk stilīga. Krekls, kas sajauc svītras ar dažādu svaru un krāsu, ir izsmalcināta izvēle. Vertikālās svītras rada augstuma ilūziju un padara ķermeni izskatā daudz vienkāršākus vai plānākus.
  • Vairāk pietrūkst vīri var vēlēties eksperimentēt ar svītrām biksēm. Tas ir iespējams, ja jums ir pārliecība, ka to noņem, un rūpīgi apsveriet pārējo apģērbu.

Relaksēts pludmale

Stribes praktiski tika veiktas pludmalē. Nacionālās asociācijas padara to par lielisku izvēli dienas atpūtai pie ūdens vai uz ūdens. Šajā brīdī jūsu izskats ir tik gadījuma, ka jūs varat izdarīt visu, ko vēlaties, bet joprojām ir jāievēro vairāki noteikumi:

  • Vislabāk darbojas zilas un baltas svītras. Tas ir klasisks izskats. Jūs nevarat noiet greizi.
  • Izvēlieties svītrainām šorti vai svītrainām t-kreklu, bet ne abi. Tikai tādēļ, ka jūs esat izstiepts smiltīs, baudot sauli un sērfot (vai tērpušies tā, it kā jūs varētu būt), nenozīmē, ka jūs varat atbrīvoties no visas dekorācijas sajūtas.

Noklikšķiniet, izmantojot mūsu iedvesmas galeriju, puiši, kuri strīdaties, lai iegūtu vairāk ideju par to, kā noformulēt šo izskatu.

1/50

2/50

3/50

Interesanti Raksti

Kā saģērbties kā japāņu jūrnieks

Russell Westbrook pazudīs tavu sievu ar visdārgāko skrituļslāņa apģērbu

Candice Swanepoel x Gilles Bensimon Par Maxim

Skatīt šī gada Wildlife Photography Awards balvu ieguvējus