Givenchy's Parīzes pārtraukums ir salds iztēles aromāts

Anonim

Katrs stila cilvēks pelna pārtraukumu. Brīdi apstāties, elpot un aizņemt kādu laiku. Givenchy jaunākais vīriešu aromāts sniedz jums tieši to, "Parisian Break".

Attēlu: cilvēks, kas atstāj savu drudžaino dzīvi, lai atpūstos par apburošu eskvašu gar Sēnas upi. Galvas kārtas un gājieni vienādā mērā aizrauj viņa neuzmanību un viņa eleganci, jo viņš nekad nezaudē redzesloku par vissvarīgāko: labu izturēšanos un stilu.

Givenchy's Parisian Break ir svaiga koka taka, kas palicis aiz šī kungi - saldais izbēguma aromāts. Pirmajā šņaukā Parīzes pārtraukums ir nenoliedzami salds, ar dabisku sarkanīgu citronu sajaukumu un svaigu, gandrīz sāļu Nepālas piparmētru mizu.

Aromātiskais gudrais sirds paplašina smaržas svaigumu, parādoties kā burvīgs smaids juteklīgā kokainajā gaismā, ar elegantu Haiti vetiveru un ambroksānu.

Pudele kristāldzidrā gaiši zilā krāsā ir dekorēta ar seinu, netālu no l'Ile de la Cité, kur atrodas Notre Dame katedrāle.

Givenchy's Parisian Break ir tālu no pasaules dzīves veidošanas, un tas ir ceļojošais džentlmenis, kurš vēlēsies intensīvu brīvību, neierobežotu neapmierinātību un nodošanas formu. Nav nekā laba diena.

Interesanti Raksti

Iedvesmošanas rokasgrāmata: 50 veidi, kā valkāt melnu uzvalku

Kā kleita, lai ieskāstu, kad tu esi prom no svētkiem

Vislabāk saģērbtie vīrieši no nedēļas feat. $ AP Rocky, Jeremy Renner un Lewis Hamilton

Nedaudz pirmdienas prieka ar Neave Bozorgi