Great Value Vīriešu pulksteņi, ja jums ir starp $ 1,000 un $ 2000 tērēt

Anonim

Nepārliecinieties, ka ir daudz, ko var sasniegt vīriešu pulksteņu kategorijā, kas pārsniedz $ 2000. Dizainam, kustībai un zīmola mantojumam ir būtiska nozīme šajā arēnā, un mēs esam šeit, lai parādītu dažus no labākajiem sprādzieniem, ko var piedāvāt.

Septiņpadsmit V3 / 01

Septembris V3 / 01 ir viens no visdārgākajiem veidiem, kā pateikt laiku, ko redzēsit šajā cenu grupā. Izmantojot savu "papildinātāja principu", stundas tiek izlīdzinātas ar disku vidū ar atzīmēm +0, +4 un +8, un 120 grādu pulksteņa rādītāja atzīmēta no 0 līdz 4. Powered by ļoti ievērota un izturīga Miyota 82S7, skatīties arī ir dienas / nakts indikators un sekundes disks, kas darbojas arī papildinātāja principā, ka stundas tiek izmantotas. Jāpiezīmē arī pulksteņa konstrukcija, kas spēlē ar vizuāliem elementiem un materiāliem, lai padarītu ļoti futūristisku izskatu par galveno plaukstas locītavu klātbūtni.

PIRKT

Alpina Seastrong Diver 300 automātiska

Alpina Seastrong Diver 300 Automatic ir ļoti funkcionāls niršanas pulkstenis ar neticami salasāmu skārienu un lielām rokām. Pie 300m ūdens izturības, tas noteikti ir rīks, kas tiek izmantots ūdenī, un tas ir vienlīdz objekta skaistums no ūdens. Seastrong Diver 300 Automatic automātiski darbina ar mehānisku, automātisku tinumu AL-525 kustību ar 38 stundu jaudas rezervi. Spēcīgs zīmola piedāvājums no šīs cenu kategorijas.

PIRKT

Frederika konstanta horoloģiskā Smartwatch

Horoloģiskais Smartwatch ir saistīts pulkstenis, kas parāda informāciju ar roku, nevis digitālu displeju. Tas padara dizainu, kas padara skatīties daudz vairāk par zemu un elegantu nekā vairums smartwatches tirgū. Izmantojot Motion X tehnoloģiju MMT-285 kustībā, Horoloģiskais Smartwatch tiek tālāk diferencēts no saviem laikiem ar 25 mēnešu akumulatora darbības laiku, ko darbina tradicionāls sardzes akumulators. Tas spēj izsekot jūsu fitnesa mērķiem, kā arī sinhronizēt laiku ar pievienoto tālruni - jums vairs nav jāiestata laiks, pat ceļojot.

PIRKT

Junghans Max Bill automātiskais

Piemērojot Bauhaus dizaina principus pulksteņos, Max Bill Automatic piešķir cieņu par laikmeta radītajiem pulksteņiem un rokas pulksteņiem. Nepārspējams gleznotājs, tēlnieks un izstrādājumu dizaineris Max Bils atstāja savu zīmi pulksteņu kolekcijā, kas atspoguļo pārsteidzošu vienkāršības un elegances apjomu. Max Bill Automatic tiek izgatavots Vācijā, un tas ir mehānisks automātiskais pulkstenis, kas parāda neko, bet stundas, minūtes un sekundes ar skaistu melnu skārienu un 38 mm nerūsējošā tērauda skapi. Atsauce 027 / 3400.00 ir tā, kuru jūs izmantojat.

PIRKT

Longines Conquest mantojums

Lai iegūtu vēsturisku precizitāti šajā cenu kategorijā, ir grūti iziet Longines Conquest Heritage. Balstoties uz 1950. gadu modeļiem, Conquest Heritage ir uzticama reprodukcija līdz pat izmēra 35 mm izmēram un pat kristālam, ko izmanto tā konstrukcijā, kas pazīstams kā hesalīta kristāls. Neredzīgo tērauda korpusa mehāniskā, pašaizsarunošā kustība, Conquest Heritage noteikti pieprasa tiem, kas mīl vintage izskatu.

PIRKT

Laco Fliegeruhr B tips, Dortmunds

Laco ir gara vēsture, ražojot slavenā pilotu pulksteņus - vēsturiski liels, salasāms un precīzs 1930. un 40. gadu pilotiem. Fliegeruh tipa B Dortmunda modelis ir noteikti liels, tas ir 45 mm diametrā. Dial ir ikoniska B tipa izkārtojums ar minūtēm, kas atzīmē diska ārpusi un stundas uz iekšējā gredzena, padarot stundas un minūtes viegli nolasāmas. Fliegeruh tipa B Dortmunds ir aprīkots ar manuāli ievainotu mehānisko kustību, sasaistot pilotu novēlējušās sajūtas kopā.

PIRKT

Oris BC3 Advanced - dienas datums

Turpinot tēmu izmēģinājuma pulksteņiem, Oris BC3 Advanced - dienas datums ir daudz modernāks savā izskata, ar leņķa korpusa dizainu un izteiksmīgu kroņu aizsargiem. Tas ir pieejams daudzos dažādos veidos, ieskaitot vienu ar veco lūmeni, zilo ciparu un slepens visu melnu skatu un zvanu. Powered by mechanical self-winding Sellita SW 220-1, BC3 Advanced Day Date ir skaists pulkstenis, kas ir ārkārtīgi daudzpusīgs un nodrošina labu naudas vērtību; gudra izvēle tiem, kas meklē pulksteni, kas ir vienkārši laba meklējat ar ikdienas sniegumu.

PIRKT

Casio G šoks MR G

Piemēram, pulksteņu pasaulē "Šveices armijas nazis", Casio MR-G sērija ir viens no daudzfunkcionālajiem planētas pulksteņiem. Tā piedāvā Dual Dial World Time, kas vienlaikus parāda divus laika zonas kopā ar hronogrāfu, atpakaļskaitīšanas taimeri un LED apgaismojumu nakts skatīšanās un trauksmes signālam. Apvalks ir viegla titāna ar rokassprādzi, tā ir grūts kustības konstrukcija un plaķu aizsargu konstrukcija, kas nozīmē, ka tas var aizņemt visstingrākos triecienus un turpināt kustību. MRG-G1000D-1A ir funkcionalitāte un izturība ar labu izskatu, lai iegūtu visu nepieciešamo.

PIRKT

Stowa Marine Original

Atgādinot no klāja skatītājiem no 20. gadsimta sākuma, Stowa Marine Original tiek izgatavots Vācijā, un novieto vintage kabatas pulksteni uz rokas. Tā stark balta ciparnīca un arābu cipari ļauj skatīties ļoti ērti lasīt, bet nerūsējošā tērauda korpuss atrodas ar manuālu tinumu Unitas 6498-1, drošu kabatas pulksteņa stila kustību, kas savieno šī gabala mantojumu.

PIRKT

TAG Heuer Formula 1

Ja ir kāds pulkstenis, kam vajadzētu uzsākt kolekciju, tas droši vien būtu tas. TAG Heuer Formula 1 ir lielisks gabals, lai sāktu ikvienu, kas brauc ar horoloģiem. Tas aprīkots ar nenovēršami valkājamu nerūsējošā tērauda rokassprādzi, melnu skārienu un ūdens pretestību 200 m. Tas ir svarīgākais ikdienas pulkstenis, kas ir ideāls ar kaut ko gadījuma rakstura vai kaut ko formālu.

PIRKT

Tissot Seastar 1000 Powermatic 80

Vēl viens laba izskata un labas cenas nirējs ir Tissot Seastar 1000 Powermatic 80. Pulkstenis apvieno labi pazīstamo nirēju stilu ar interesantu kustību un aprīkots ar nerūsējošā tērauda skavu un gumijas siksnu. Seastar 1000 ir 300 m ūdens pretestības pakāpe, un tajā ir keramikas rāmja un zilā krāsā iekļautie akcenti, kas mazliet padara melnu ciparu. Zem šīs lietas ir Powermatic 80 kustība ar 80 stundu jaudas rezervi, kas ir neparasta pulkstenī šajā cenu diapazonā, bet noteikti ir ļoti apsveicama.

PIRKT

Christopher Ward C9 5 dienu automātiska

Christoph Ward C9 5-Day Automatic ir kleita skatīties ar grodumu, un tas ir neticami izdevīgs Šveices pulksteņu pulkstenis ar britu izcelsmi. Tas, kas to nošķir no visa pārējā, ir tā kustība. SH21, kas atrodas nerūsējošā tērauda korpusā, ir 5 dienu jaudas rezerve, kas ir gandrīz nemanāma šajā cenu kategorijā. Kopā ar skaistu zilu ciparnīcu un brūnu siksnu tas ir lielisks īslaicīgs pulkstenis ar novatorisku kustību, ko jebkurš cilvēks var iemīlēties.

PIRKT

Interesanti Raksti

Iedvesmošanas rokasgrāmata: 50 veidi, kā valkāt melnu uzvalku

Kā kleita, lai ieskāstu, kad tu esi prom no svētkiem

Vislabāk saģērbtie vīrieši no nedēļas feat. $ AP Rocky, Jeremy Renner un Lewis Hamilton

Nedaudz pirmdienas prieka ar Neave Bozorgi