Guerlain L'Homme Idéal: Intense, Sensual & Refined

Anonim

Burvju notiek, ja istabā ievietojat divas ikoniskas perfumeres. Vai vismaz tas bija tad, kad Guerlain meistari Thierry Wassy un Delphine Jelk sadarbojās ar franču etiķetes jaunāko vīriešu smaržu L'Homme Idéal.

Guerlain L'Homme Idéal, kas pārsteidz garšu un nedaudz magnētisku, apvieno mandarīnu ar garšvielām un izcilu bergamotu koka, bet austrumu smarža, kas patiešām atspoguļo jūsu uzmanību uz pirmo sitienu.

L'Homme Idéal pamatu vēl vairāk pastiprina eleganta bulgāru roze, ādainu zīmuļu, tonka pupiņu un sandalkoka mīļais maisījums un, visbeidzot, paaugstina vīraka smarža un slavenā vinila tinktūra, kuru Guerlain ir kļuvis tik slavena.

Patiesībā Guerlain ir arī viena no nedaudzajām smaržu mājām, lai izmantotu šo vaniļas tinktūru - galveno sastāvdaļu, ko iegūst Orphin laboratorijā, kuri izmanto tehniku, kas ietver pāļu sagriešanu mazos gabaliņos un iegremdēšanu spirtā līdz aromāta uzņemšanai skaista silta dzintara krāsa.

"Uzticīgi reproducējot oriģinālo vaniļas podu un tā apburošo sirpjveida šķautni, tas paaugstina un uzlabo visu smaržu, sākot no augšas līdz pamatnēm, " saka Meistars Parfimērija Thierijs Vaassers.

Guerlain's L'Homme Ideal ir nepārprotami vīrišķīgā taupe krāsā pudelē ar kvadrātveida pleciem, tāds ir vilinošs un apbrīnojams aromāts, kas, bez šaubām, pārvērsīs draugu un mīļotāju galvas.

SAISTĪTĀS: 5 Essential Woody smaržas vīriešiem
SAISTĪTĀS: 5 Essential Oriental smaržas vīriešiem

Interesanti Raksti

Iedvesmošanas rokasgrāmata: 50 veidi, kā valkāt melnu uzvalku

Kā kleita, lai ieskāstu, kad tu esi prom no svētkiem

Vislabāk saģērbtie vīrieši no nedēļas feat. $ AP Rocky, Jeremy Renner un Lewis Hamilton

Nedaudz pirmdienas prieka ar Neave Bozorgi