Ceļvedis Perfect Ziemas smaržu iepirkšanai

Anonim

Tāpat kā vīrieši maina apģērbu ar sezonu maiņu, vienlīdz svarīgi ir mainīt jūsu smaržas.

Kāpēc, vai tu jautā? Ja Vasaras smaržvielas ir vēlams svaigas un uzmundrinošas, Ziemas smaržām vajadzētu ietīt sev apkārt, piemēram, kašmira šalli, vienlaikus pieskaroties siltuma sajūtām pret ādu.

Atrodoties aukstāku mēnešu pārejas posmā, tagad ir ideāls laiks, lai izpētītu šos jaunos smaržos un ieviestu izteikti treknu smaržu, kas ievērojami uzlabos jūsu drēbju skapi.

Kur sākt

Siltums izraisa smaržu, kas izkliedē ādu, pastiprinot jebkuru smaržu, kuru jūs lietojat. Tāpēc mēs iesakām smaržvielu vienmēr pielietot impulsu punktiem, jo ​​tā ir vieta, kur jūsu āda ir vissiltākā. Vai arī jūs kādreiz esat domājuši, kāpēc jūsu kraukšķīgie citrusaugļu paliek vasarā, bet ziemā neietilpst attālumā? Tam ir vairāki iemesli.

Pirmkārt, ziemā mēs vairāk slēpj mūsu ķermeni, tāpēc mūsu āda nav tik pakļauta. Sakarā ar aukstāku gaisu, arī smarža netiks izkliedēta tevī, kā arī siltākajos gadalaikos. Smarža arī labi mitra āda, un aukstākos laika apstākļos mūsu āda dabiski ir sausāka. Tādējādi tas padara perfektu laiku, lai izpētītu vairāk labu smaržvielas.

Rudens smaržām joprojām vajadzētu būt kraukšķīgai, tāpēc meklējiet aromātiskas vai smalkas smaržvielas. Kad temperatūra pazeminās vēl vairāk, padomājiet par bagātīgām koka smaržām - tādām, kas liek jums justies kā sēžot rūkšanas nometnes priekšā, barojot savu vienu iesala viskiju.

Labākās smaržvielas mazākajos mēnešos

P Frapin et Cie 1697

Kā veltījums viņas vectēvam Pierre Frapin, Béatrice Cointreau sāka P Frapin un Cie atjaunot savas bērnības mājas intīmo sajūtu. Smaržu kolekcija ir saistīta ar viņas bērnības siltumu, augļiem, ziediem, bēniņiem un vienkāršiem prieks, kas krāsoja ģimenes mantojuma dvēseli konjaka reģiona sirdī. 1697 ir bagāts un, protams, bagātīgs aromāts ar pikantām ruma, ādas un konjaka piezīmēm.

Feuilles de Tabac Pēc Miller Harris

Tas ir viens aromāts, kam katram vajadzētu piederēt. Es garantēju, ka katra sieviete vēlas nomierināt savu kaklu, ja tu valkā šo smaržu. Es mēdzu strādāt Miller Harris Londonā, un es dāvanu šo aromātu tikai vīriešiem, ko es uzskatīja par cienīgu, lai iegūtu šo spēku.

Miller Harris ir Londonas mākslinieciskais zīmols, un perfektore Lyn Harris rada aromātu, kas tradicionāli ir iedvesmots ar modernu vērpjot. Feuilles de Tabac ir silts un nedaudz ārstniecisks ar tabakas lapām, Kubas kašarillo eļļu un malajiešu pākšaugu. Gentleman, jāpiemēro piesardzīgi. Dāmas, piesargāties, ja jūsu vīrietis nēsā šo smaržu.

Melns līdz Comme de Garcons

Melns ir ideāls ziemas aromāts, ja nebaidieties būt drosmīgam jūsu smaržas izvēlē. Tas ir dūmu, tumšs un tāpat kā vairums Comme de Garcon aromātu, ļoti neparasta. Āda, bērzu darva un piparmētra padara šo smaržu aizraujošu un dīvainu nomierinošu. Ja jums patīk vieglas jūras smaržas, Black nav jums.

Padomi, kā padarīt savu ziemas smaržu pēdējo

Ir pieci galvenie padomi, kā iegūt vislabāko no ziemas smaržas un neietver raķešu zinātni.

# 1 Izvēlieties smagāku smaržu
Smagāki smaržvielas ir taisnīgāki, samazinot aukstu, sausu gaisu.

# 2 Izmantojiet atbilstošu ķermeņa mazgāšanu vai dezodorantu
Tas, ko jūs nekad negribat, ir divi spēcīgi aromāti, kas rada sadursmi un kompromitē cits citu. Izmantojiet neitrālu ķermeņa mazgāšanu vai dezodorantu, lai nodrošinātu, ka izskats ir tikai aromāts.

# 3 mitrina ādu pirms lietošanas
Tas palīdzēs arī tas, vai tas ir piemērots mitrinātājs vai neuztraucams. Mani mīļākie vīriešiem ir mitrinošs līdzeklis tādā varā kā vazelīns. Tas ir ļoti vīrišķīgs - vienkārši uzsmidziniet un ejiet. Nav nepieciešams berzēt.

# 4 Uzklājiet savu smaržu jūsu šalli vai matiem
Tas atkārto smaržu vietās, kur tas vissvarīgākais ir jūsu iespējamajā (-os) datumā (-os).

# 5 Izvēlieties eau de Parfum vai Parfum dzesētāja mēnešos
Tas būs pret aukstumu labāks nekā Ķelne siltākiem mēnešiem.

Interesanti Raksti

Iedvesmošanas rokasgrāmata: 50 veidi, kā valkāt melnu uzvalku

Kā kleita, lai ieskāstu, kad tu esi prom no svētkiem

Vislabāk saģērbtie vīrieši no nedēļas feat. $ AP Rocky, Jeremy Renner un Lewis Hamilton

Nedaudz pirmdienas prieka ar Neave Bozorgi