Rokasgrāmata, lai izģērbtu, tomēr pienācīgi apbedīšanai

Anonim

Māksla, kas piemērota šim nolūkam, ir vienmēr delikāta lieta, taču nekādā gadījumā tas nav smalkāks nekā apmeklēšana bērēm.

Apbedīšana ir cienījams gadījums, un daļa no cieņas ir pienācīgi apģērbta. Biežāk nekā nav, stils ir par apģērba sev, izteikt savu personību un parādot savu unikālo pieeju modes. Bet, kad runa ir par to, ko valkāt uz bērēm, jūs apģērba mirušajam un mirušā ģimenei.

Jūsu apģērbs ir domāts, lai parādītu tavu skumjas, tā iet smalks, vājš un klasisks.

Bēru etiķete

Apbedīšanas etiķete ir tēma, kas nekad nešķērso jūsu prātu, kamēr pēkšņi jums šķiet, ka tas ir nepieciešams. Lielākā daļa vīriešu mudina ceļu caur bēres pie rokas, cerot uz labāko, tad aizmirst par šo tēmu, kamēr viņiem ir jāpārtrauc cauri nākamajam.

Bet jūs neesat visvairāk vīriešu, tāpēc jūs vēlētos uzzināt, ko gaidīts no laba gudrība pie bērēm. Grūtā laikā jūsu darbs ir palīdzības avots, tāpēc rīkojoties ar taktiem, cieņu, jutīgumu un cieņu. Tālāk ir norādītas dažas vadlīnijas:

 • Ja jūs neplānojat apmeklēt bēres, nosūtiet līdzjūtības vēstuli. Tam nav jābūt garam, bet tai jābūt patiesai. Un, lūdzu, 21. gadsimtā vai nē, nerakstiet līdzības e-pastu vai Facebook ziņu. Šie apstākļi prasa personisko pieskārienu jūsu rokraksnim.
 • Ja esat ģimenes loceklis vai mirušā tuvs draugs, apmeklējiet viņu ģimenes mājās, lai izteiktu līdzjūtību pirms bērēm. Piedāvājiet savu palīdzību kaut kādā veidā. Iedodiet ēdienu, lai ģimenei nevajadzētu padomāt par ēdienu gatavošanu, kad grēkoties, bērniņam vai viņiem palādēties.
 • Ja jūs apmeklējat modi vai bēres un neesat tuvu ģimenei, iepazīstieties ar sevi un paskaidrojiet, kā jūs zināt mirušo. Neļaujiet viņiem neveikli uzminēt jau grūtajā laikā.
 • Ja vien iespējams, vienmēr dodieties uz bēres. Viņi ir neērti un emocionāli, bet tas ir svarīgs izpausme cieņai un cilvēcei, un ģimene nekad neaizmirsīs jūsu atbalstu.
 • Pakalpojuma laikā izslēdziet viedtālruni. Jūsu e-pasts un Candy Crush var gaidīt.
 • Nepalaidiet novēlu, neesi agri, un tie nedrīkst būt graujoši.
 • Un visbeidzot kleita pienācīgi, tas nozīmē

  .

  turpini lasīt

Bēru gatavošanas uzvalki

Melns vai pelēks ir vienīgais veids

Tumšas krāsas ir obligāta. Labākais ir melns uzvalks, kam seko tumši pelēks un pēc tam tumšs tumšs. Ja jums nav pilnīgas kostīms, valkā tumšas kleitas bikses ar kleitu kreklu un kaklasaiti, un, cik drīz vien iespējams, jautājiet, kāpēc jums nav uzvalks. Nekavējoties labojiet situāciju.

Ja bēres notiek baznīcā, ceremonijas laikā atstājiet savu jaku. Ja tas tiek turēts siltā vidē, ārā un dienas laikā, jūs varat atstāt jaku.

Nekad nepiedalieties bēres dienestā ar džinsiem, t-kreklu, čības vai kaut ko citu, ko jūs varētu nēsāt savā brīvdienās. Pat ja citi klātesošie vīrieši ir tādā veidā apģērbi, tie ir pretrunā ar aicinājumu iziet ikdienā, ja vien jūs no ģimenes nav saņēmuši konkrētus norādījumus.

Krekli un saites uz bēru

Izvēlieties baltu vai melnu kreklu ar vienkāršām saitēm

Standarta ir balta kleita, bet melns krekls ir arī pieņemama izvēle. Ja tas ir saistīts ar kakla drēbēm, aiziet konservatīvi. Cietie vai vienkāršie modeļi melnā vai citā tumšā, ierobežotā krāsā. Izvairieties no jebko ar skaļiem rakstiem vai spilgtām krāsām. Jūsu novitātes saitēm, kas pārklātas ar martini brillēm vai leoparda plankumiem, būs jāpaliek mājās.

Neatkarīgi no tā, ko jūs izvēlaties konservatīvu apģērbu, pārliecinieties, ka jūsu drēbes ir nospiestas, tīras un bez smaržas, ka jūsu kurpes ir pulētas un ka esat labi kopts. Apbedīšana nav laiks, lai kleita veidā, kas ļauj jums izceļas.

Apdares Touch Apbedīšanas piederumi

Izvēlieties klasiskās melnas, sudraba un pelēkās aksesuārus

Ņemiet vērā temperatūru un laika apstākļus, kad apģērba bēres. Izvēlieties piemērotu virsdrēbju, īpaši, ja jūs atrodaties ārā. Plāno valkāt garu melnu mēteli vai tumšo kleitu, ja laiks ir auksts, un, ja lietus ir prognozējams, izveidojiet tumšu lietussargu. Ja jūs esat ievedis cepuri, to nedrīkst lietot darba laikā.

Kā īpatnības, kleita, kā jūs varētu uz darba interviju. Neviens, kas ir pārāk spilgts, nav piemērots, tāpēc saglabājiet rozā zīds kabatas kvadrātiņā vēlreiz. Mēs mīlam paziņojumu nokrāsas, bet palikt ar klasiskām saulesbrillēm bēres, ja tie būs nepieciešami. Juvelierizstrādājumi ir jāuzglabā līdz minimumam.

Viens piederums, ar kuru jūs gandrīz nevarat nokļūt nepareizi, ir ziedi. Ziedus var nosūtīt vai nogādāt uz bēru mājām, baznīcai vai mirušā ģimenes mājām. Pievienojiet karti, kas izsaka jūsu simpātijas. Dažādām ticībām ir atšķirīgas tradīcijas attiecībā uz ziediem bēres, tāpēc noteikti, kas ir piemēroti, pirms rīkoties. Ja ģimene pieprasa ziedojumus ziedu vietā, izpildiet viņu lūgumu.

Patiesībā, godājiet visus ģimenes lūgumus, pat ja (un it īpaši) viņi lūdz jūs valkāt šo martiņu stikla jauno kaklasaiti.

SAISTĪTĀ: atšķirība starp formālu un daļēji formālu skaidrojumu

1/5

Burberry

PIRKT

2/5

REISS

PIRKT

3/5

Jil Sander

PIRKT

Interesanti Raksti

Iedvesmošanas rokasgrāmata: 50 veidi, kā valkāt melnu uzvalku

Kā kleita, lai ieskāstu, kad tu esi prom no svētkiem

Vislabāk saģērbtie vīrieši no nedēļas feat. $ AP Rocky, Jeremy Renner un Lewis Hamilton

Nedaudz pirmdienas prieka ar Neave Bozorgi