Guide to Jeans Brands par Perfect Fit

Anonim

No kovbojiem līdz hipijam, indie šūpuļkrēsliņš pret preppy jocks, džinsi ir tas vienīgais modes priekšmets, kas ir pārsniedzis laiku, dzimumu un daudziem modes drēbju skapi. Tieši tāpēc sieviešu labāko džinsu zīmolu atrašana mūsdienās joprojām ir aktuāla.

Bet džinsu džinsu atvērtība masām nenozīmē, ka pāri nopirkt dabiski. Ņemot laiku, lai saprastu fit un audums ir obligāts. Pēc tam nāk zīmola atrašana, kas precīzi precējies pēc piemērotības un auduma aspektiem. Vai arī jūs varētu vienkārši iegūt jūsu džinsus pielāgotus un pielāgotus.

Par laimi, jums ir rūpīgi izpētītas un rakstītas rokasgrāmatas par labākajiem džinsu zīmoliem vīriešiem.

Pirms dodaties uz labākajiem zīmoliem džinsa stilā, iepazīstieties ar dažiem denimizēšanās veidiem. Mūsu attēlu izvēlei vajadzētu būt, ka jūsu smadzenes atzīmēs to, kas ir foršs un kas ir muļķis, kad runa ir par vīriešu džinsiem.

Denim ar Vanquish

Labi džinsi un japāņu amatnieki ir kā divi zirņi podiņā, kam nevajadzētu būt šokam, kad pārbaudīsit japāņu zīmolu Denim by Vanquish. A ambicioza komanda, viņi ir izvirzījuši mērķi "iemiesot stilīgu vīriešu ideālu". Lai sasniegtu šo mērķi, viņi ražo streetstyle iedvesmoja džinsa, kas būs taisnība mājās ar savu go-to sneaker / tee combo. Viņu vispopulārākā līnija ir pastāvīga sadarbība ar Fragmentu, taču viņi bieži sadarbojas - lai nodrošinātu to, ka viņu džinsa audums nesakrīt, un tam vienmēr ir kaut kas quirky, lai piedāvātu cilvēkiem. Glabājiet uzmanību jauniem sadarbības pasākumiem visa gada garumā, lai atsvaidzinātu savu ielu apģērba skapi (jo debesīs neļaujiet jums divreiz uzvilkt vienu un to pašu apģērbu).

TIRDZNIECĪBAIES

Rag & Bone

NYC Rag & Bone ir jaunāki par dažiem no saviem konkurentiem, bet 2002.gadā tie sākas, taču tas nenozīmē, ka viņi ir izteikuši īsu rezultātu. Pasaulē ārzonas ražošanā, R & B joprojām ražo dažas savas līnijas Ņujorkā, neizmantojot augstāko pakāpienu eģes. Rag & Bone iegūst iedvesmu no tīras, mantojuma drēbniecības, bet joprojām piedāvā grūti jūtamu jēlzīnu tiem puišiem, kuriem visu dienu nav ērti sēdēt biroja krēslā. Sākotnēji tikai uz pāris Manhattan veikalu veikaliem Rag & Bone ir nokritušies zem tā, tādēļ nav nekādu stresu par piegādes cenām - jūs varat izvēlēties sev pāris pie David Jones.

TIRDZNIECĪBAIES

Apburts

Iespējams, ka jums kļūst skaidrāks, ka Japāna vada cīņu grūts džinsa ražošanā, kas varētu izdzīvot kodolenerģētikas Armagedona. Spellbound pieder pie trešā vecākā džinsu ražotāja Japānā, Domingo Company (arī vērts meklēt ne džinsa komplektu). Viņu stils ir uz raupjā spektra gala, padarot tos par stabilu izvēli grūti dienu laikā novietnē vai velosipēdā. Aizraujošs lepni valkā Made etiķeti Japānā, un to džinsi parasti ir 14 oz, tādēļ tie ir daudzpusīgi veidoti vidēja svara elementi, kas neļaus jums noķert jebkuru klimatu vai gada laikā. Konkurētspējīgām cenām, tāpēc noteikti vērts paskatīties.

TIRDZNIECĪBAIES

Albams

Albam apvieno pastāvīgās angļu ražošanas rokās ar zilās mikroshēmas džinsu, kas izvēlēti no japāņu ražotājiem. Viņi piedāvā mazu, kuros ir izvēlēts džinsa audums, kuram nav neiedomājamas izšūšanas, neramdas vai detaļas, kas grauj viņu bezjēdzību, utilitāro ētiku. Tas ir komplekts, kas ir ideāli piemērots dienas vakaram un ir izveidots tādā veidā, ka jums nevajadzēs rūpēties par otrā ceļojuma veikšanu veikalos tuvākajā laikā. Albam nav nevienā Aussie veikalā, tomēr, lai pārietu pie Portera kungu, lai jūs labotu, ja neesat dodas Big Ben tuvākajā laikā.

TIRDZNIECĪBAIES

Balmain

Kopš 1945. gada pamatiedzīvotā Parīze, Balmain ir kļuvusi par augstākās modes konkurences kāpnēm. Pirms jūs sajūsmojat Balmain nav tāda augstā veidā, kādu redzat tikai uz skrejceļa vai fotoattēlu. To pašreizējā kolekcija ir diezgan minimālisma, ar ierobežotām krāsām un sarežģītām drēbēm. Aplūkojot viņu džinsu, viņu velosipēdu džinsi neizskatīsies prom no vietas ar pogas uz leju vai vienkāršu tee. Viegli iekļaut esošajā drēbju skapī, neizskatot, kā jūs tikko atstājāt Paris Fashion Week. Tagad es teicu, ka Balmain ir luksusa zīmols, vai ne? Balmain džinsi var atgriezties pie liela, tādēļ strādājiet pie nopietna budžeta, pirms pāriet pāri.

TIRDZNIECĪBAIES

Nudie Džinsi

Zviedru firmas "Nudie Jeans" ētika ir par stāsta stāstu. Pāris Nudies uzņems savu raksturu, pateicoties atkārtotai pūšanai, kas ir unikāla viņas dzīvesveidam un uzvedībai. Tādēļ katrs pāri ir atšķirīgs. Šajās dienās, kļūstot jūsu rokām pāri Nudijiem, ir kļuvis par kaut kādu parasto svētku rituālu; smalks nodod, lai džinsu dieviem, ka jūs zināt savu biznesu (vai izlikties). Nudie arī apkalpo remontdarbnīcas dažādās pasaules pilsētās, parocīgs booniem puišiem, kuri ir pietuvojušies savam komplektam un kuriem trūkst izstrādājumu remontam mājās (kas ir lielākā daļa no mums) .

TIRDZNIECĪBAIES

Dolce & gabbana

Dinco Dolce un Stefano Gabbana sadarbībā izveidota sadarbība ar D & C ir plaši pazīstama ar aizrautīgu skrejceļu, un parastās puiši, piemēram, jūs un es nekad neuzaicinu. Liekot to malā, luksusa zīmols piedāvā milzīgu džinsa izvēli gandrīz jebkuram gadījumam, ko varētu iedomāties. ES nejokoju. Ja jūs nevarat atrast to ar D & C, jūs, iespējams, ir neuzvarams perfekcionists, ar kuru neviens neprot iepirkties. Jūs varēsiet atrast taisnas kājas apgrūtinošas džinsus, kas ideāli piemēroti slinks brīvdienām, blakus smalkajam baltajam variantam, kas izskatīsies sinepes ar žaketi kokteiļu pasākumam. Vienojošais raksturlielums ir izgatavota Itālijas etiķete, tādēļ jums rūpīgi jāizskatās ražošanas procesa vainas dēļ. Viņi atrodas cenu skalas augšējā galā, bet nedēļas nogalē pie alus, visticamāk, jūs ieguldījāt.

TIRDZNIECĪBAIES

Levi's

Levi's ir vecākā džinsa kompānija šajā sarakstā. Rokas lejā. Viņi ērti iepretim pat vecākajiem zīmoliem šeit gadsimtu. Sanfrancisko HQ, Levi's ir pamazām amerikāņu, piemēram, beisbola un augstas kaloriju uzkodas. Levi bija atbildīgi par zilu džinsu eksploziju visās Amerikā 20. gadsimtā, ar atšķirīgu zīmolu, kas uzreiz ir atpazīstama tiem, kuri tūkstošgades laikā ir bijuši veikalos. Viņi šeit ir par labu iemeslu dēļ. Tāpat kā lielākajai daļai cilvēku, jums, iespējams, ir daži labie stāsti par nepārnēsājamu 501 pāri, ko jūs velkot pa netīrumiem dažādās neveiksmīgās situācijās. Kamēr viņi vairs nav ekskluzīvi izgatavoti Amerikā, jūs joprojām varat būt atkarīgi no stingriem džinsa džinsiem, kas ir nopietnas sitiena spēles. \

TIRDZNIECĪBAIES

ACNE studijas

Mēs sniegsim jums kādu brīdi pārtraukumu no japāņu uzlīmes. ACNE sāka darboties kā neoficiāls uzņēmums 90. gadu beigās Stokholmā. Dizaineris, diezgan labdarīgs bloke ar to izskatās, radīja simts pāru neapstrādātu džinsa džinsu un apdāvināja tos saviem draugiem. Mūsdienās džinsa izstrādājums ir daudz mazāks komponents no plašākas pūles modes un dizaina jomā. Bet ACNE joprojām tiek novērtēts augstākajos vīriešu apģērba posmos zvaigžņu džinsiem, kurus ražo Itālijā un Japānā. The New York Times pat ieskaitīja ACNE, dzirkstošot vājo jean tendenci, ko lielākā daļa no mums patika (vainīgi vai nē). ACNE estētika saglabā skandināvu tendenci par nepietiekamu novērtējumu, tādēļ jums ir pareizajā virzienā, ja vēlaties, lai džinsi, kas ir paredzēti ar vienkāršību prātā. Vislabāk valkā ar pamatkomplekta komplektu, ar zemu taustiņu, bez darba dienām. Viņiem ir piecas primārās fit kategorijas, kurām vajadzētu redzēt jūs naktī pilsētā vai atkāpties mājās.

TIRDZNIECĪBAIES

APC

Parīzes zīmols APC (Atelier de Production et de Creation, mēs ļausim jums izmantot pakalpojumu Google Translate), kas atvērts uzņēmējdarbībai 1987.gadā, un kopš tā laika ir izrādījies milzīgs četrdesmit kolekcijas. Viņi turpina izmantot Japānas ezera prēmiju - ko jūs, ja neesat dzirdējuši, nepasliktināt vai nesabojāt, pateicoties tā unikālajam apdares procesam, kas uztur visu, kur tas būtu vajadzīgs. Kopā ar zīmoliem, piemēram, Edwin un Nudie, viņi piedāvā neapstrādātu džinsu, kas pakāpeniski pieņem jūsu dzīvesveida raksturu. Katru nakti uz pilsētu, ceļa braucienu un policijas aizbēgšanu nospiedīsies jūsu džinsu griezumi un izbalēšana. Protams, APC ir vēl viens džinsa zīmols, kas ir izgājis izmēģināt rokas ārpus džinsu komforta, taču tās ir viņu džinsi, uz kuriem atgriežas viņu klienti, un tie ir vērtīgi, ja tu esi iedvesmojošs džinsa iedvesmojošs aficionado.

TIRDZNIECĪBAIES

DSquared2

Ir viegli aizmirst, ka ir arī citi džinsa ražotāji, kas nedzīvo Eiropā vai Japānā. Izmantojot identiskus dvīņi, DSquared2 pasludina starptautisku uzmanību ar savu saukli "Dzimis Kanādā, dzīvo Londonā, Made in Italty". DSquared2 nav nekādā ziņā nepietiekams vai pieticīgs. Viņu džinsi bieži vien ir iepriekš izbalējuši un saplēsti, kas ir ideāli piemērots blokiem, kuriem nav laika tradicionālajam apģērba apģērbam, ko prasa citi zīmoli. Neskatoties uz to, ka pirms neilga laika ir 90. grunžu estētika, kvalitātes garantija Itālijas meistarībai nozīmē, ka drīzumā jums nebūs jāuztraucas par sadalītu kājstarpes.

TIRDZNIECĪBAIES

Visvim

Tokijā bāzēts Visvims turpina japāņu aizraušanos ar mantojumu, darba apģērbu un piecu zvaigžņu meistarību. Īpašnieks un augstākais amatnieks Hiroki Nakamura saglabā stingru pūliņu vintage komplektam, un Visvims bija dabisks pagarinājums viņa apģērbiem, kas ilgst vairākus gadu desmitus un absorbētu lietotāja īpašības. Viņa džinsa kolekcijām Vācijā radījuši vēl nebijušu būvniecības procesu, ko sauc par "Sociālo skulptūru". Būtībā viņš nošķelta ar džinsu līdz individuālajiem pavedieniem, pirms rekonstruē to personīgām specifikācijām, kas papildina apģērba izturību (mēs to īsti nesaņemam, bet tā darbojas). Tas ir lieliski piemērots džinsa džinsiem, kuri novērtē mūža saites, kuras cilvēkam var būt ar džinsu pāri. Pateicoties savdabīgai armatūras ražošanai, "Visvim" nepadara savus džinsus prom. Tomēr neuztraucieties. Ja jums ir pāris no šiem, jūs, iespējams, nebūs vajadzīgs cits.

TIRDZNIECĪBAIES

Orslow

Orslow neinteresē ātrā modes spēle. Hjogo prefektūrā no Hyundai prefektūrā tiek atdalīts no džinsa orientētā Tokijas, viņu uzdevums ir ieguldīt apģērba celtniecības procesā lēnāk un rūpīgāk, ievērojot darba apģērbu mantojumu. Pēc viņu vārdiem viņi "atklāj pretdarbību strauji attīstošai sabiedrībai un modes industrijai, kā arī palēnina to". Orslow arī uzskata, ka darba apģērbi ir tāds stils, kas neietekmē radaru, neskatoties uz tendencēm augšupvērstā un lejupvērstā virzienā. Orslow standarta džinsu pāri atzīmējiet visas labās lodziņes, kas piedāvā Japānā ražotu eģes denim, ar daudzpusīgu 13.5oz svaru, kas neaizņems gadsimtu, lai ielauztos. Pricier nekā jūsu sākuma līmeņa džinsa speciālisti, bet tas droši vien kļūstot acīmredzams jums, ka labs džinsa nekādā gadījumā nedrīkst būt vienreizējs pirkums anyway.

TIRDZNIECĪBAIES

Edvins

Edwin ir ilgtermiņa džinsa džinsi, kas darbojas biznesā kopš "47. Svētdams no Denim mekas Tokijas, Edvina konsekvence tiek apsveicama, lai izdzīvotu turbulentos virsotnēs un modes pusēs desmitgadēs. Viņu komplektu bieži raksturo gredzenu vērptas dzijas. Es glābs jums džinsa smaili mumbo-jumbo, bet tas efektīvi nozīmē, ka audums pieļauj daudz vairāk soda nekā regulāri, pat ja tas ir dārgs process. Viņi arī izgatavo džinsus no vieglā 8 oz līdz lieliski izturīgajiem 16 oz pāriem, tādēļ ir kaut kas par jebkuru gadījumu - neatkarīgi no tā, vai jums ir nepieciešams iet pa pāri vasarā vai vienā gada laikā, kad jūs cenšaties apkalpot savu mašīnu mājās. Meklējiet nelielas izvēles vietnes, kur atrodas sienas veikalos, pretējā gadījumā tiešsaistes mazumtirgotāji ir jūsu labākie piedāvājumi.

TIRDZNIECĪBAIES

Hawksmill Denim Co

Hawksmill Denim Co ir svarīgs atgādinājums par to, ka Japāna nav diezgan monopolizējusi pusceļā pienācīgus džinsa izstrādājumus (vēl). Hawksmill Denim, kas izstrādāts Apvienotajā Karalistē un ražots Eiropā, ir mantojuma zīmols ar ievērojami pieejamu cenu diapazonu, dāsni zemāks par lielāko daļu citu zīmolu, kas atbilst tiem pašiem mantojuma, meistarības un materiālu kvalitātes kritērijiem. Hawksmill, tāpat kā vairums džinsu zīmolu, kas vērts jūsu gliemenēs, novērtē džinsa vēsturi. Viņi izgatavo savus džinsus par vintage Union Special mašīnas (vecās skolas šūšanas piederumi), nevis par automatizētu mašīnu, ko atbalsta masu tirgus konkurenti. Šajā brīdī jūs, iespējams, esat redzējis vārdu "šaurums" pietiekami, lai padarītu jūs sliktu, bet HDC neapdzīvo neko mazāk, dodot priekšroku 14oz svarsi, kam ir trans sezonas vērtība.

TIRDZNIECĪBAIES

RRL

RRL ir Ralfa Laurena uzņemtā amerikāņu rietumu vēsture, kas ir vēsturisks Amerikas vēstures periods, uz kura balstījās neskaitāmas filmas un slikti plānotas kostīmu balles. Nosaukts pēc "Double RL", viņa brīvdienu audzētavas Amerikāņu ziemeļrietumos, RRL uzņems veco amerikāņu amerikāņu ieteikumus, neļaujot jums izskatīties kā John Wayne Alamo pilsētā. Ražošanas priekšā viņi dod priekšroku džinsam "Cone Mills". "Cone Mills" ir viena no pēdējām mājas eģes dzirnavām Amerikas Savienotajās Valstīs un ir apkalpojusi izsalkušā Amerikas tirgus vajadzības 125 gadus vai arī tur, tāpēc viņi zina savu biznesu. Ņemot vērā Cone džinsu, ir definēta izcelsme, atbalstot amerikāņu darba ņēmēju, tāpēc RRL mantojuma prasība ir pelnījusi otro izskatu. RRL piedāvā priekšmazgājamas un neapstrādātas iespējas, tādēļ jums nav ierobežojuma attiecībā uz stilu.

TIRDZNIECĪBAIES

Padomi, kā iegūt vislabāko piemērotu džinsiem

Džinss ir veidots, lai pelējuma ķermenim - izstieptu sevi, veidojot griezumu un nelīdzenumus, kad nolietošanās dienas. Džinsi būtu ērti, nekaitējot stilam un saglabājot nedaudz racionalizēšanos, ko uzlabo, zinot jūsu īsto stilu vai vidukļa izmēru (mēra tieši zem jūras līmeņa vai jūsu gūžas kaula augšdaļā un ievietojot vienu pirkstu starp ķermeni un lentu lai atļautu kustību).

Ņemot vērā to, šeit ir galvenais, kas jāievēro, un kā tos var izmantot savā drēbju skapī.

Skinny Fit Džinsi

Skinny ir par izdilis kājām.

Ādas džinsi ir tie, kas ir ļoti ērti - sākot no gūžas, līdz augšstilbam, līdz potītes pamatnei. Labākais puišiem ar daudz tieviem, uz augšu un uz leju ietvariem. Kaut arī siluets ir zaudējis savu modes fanbaltu, ar populārām un sarežģītām griezumiem palielināsies skinnies, tādēļ ir jāvelk sarežģītai ādai, tādēļ dodieties pēc izmēra, kuru jūs varat vienkārši piepildīt.

Džinsi izskatās lieliski ar āķu jedām un retro sporta un sporta čemodēm, lai pārvietotu roka šiks par pilsētas ielidēm vai ar apgrieztu bikerīšu un Chelsea zābakiem.

Padoms. Lai pagarinātu dabīgo izstiepšanas procesu, nomieriniet māju (noliekot uz dīvāna) jaunus vājus džinsus. Viņi būs gatavi viņu neapstrādātai publikai nodarboties bez laika.

TIRDZNIECĪBAS SKINNY JEANS

SAISTĪTĀS: labākās čības vīriešiem

Straight / Slim Fit Džinsi

Mūsu priekšrocības šeit ir D'Marge

Straight / slim fit džinsi labi braukt ar lielāko daļu ķermeņa tipu, bet īpaši labi sēž ar puišiem, kas sportiski izmanto fitnesa un sporta ķermeņa tipu. Dženīšiem vajadzētu nedaudz aplaupīt augšstilbiem, ceļgaliem un teļiem, vienlaikus atbrīvojot tos pa potītēm. Skinnier puiši var valkāt šo stilu arī kā veids, kā pieņemt vairāk gadījuma komfortu izskatu. Pāriet ar vienkāršām baltajām ceļiem un Čukkas zābakiem vai pielāgotu žaketi un tīru drēbju kurpes naktī.

Padoms. Nelielu fit izmēru vajadzētu iegādāties tuvāk "patiesi fit". Salīdzinot ar izsmalcinātām džinsiem, tas būs mazāks pēc stiept, pateicoties vispārīgākai brīvai kustībai, tāpēc pirms iegādes džinsi jau jūtas gatavi ap vidukli.

TIRDZNIECĪBAS PIEVIENOTA DĒNAMĀ BRANDS

Relaksēts / brīvs džinsi

Chill, Winston

Šis fit ir piemērots puišiem ar lielākām daļiņām uz augšu un vienādi pilnīgām kājām. Atvieglinātā / vaļīgā frizūra praktiski ir taisni uz leju no jostasvietas, kas dabiski cirsts un atbilst lietotāja ķermeņa formai. Vairāk gadījuma izskatu nekā citas derības, tumšākas krāsas uzpostes atviegloti piemēroti džinsi. Novietojiet aproces, lai plašāka kājiņa palielinātu formu un potīti.

TIRDZNIECĪBAS ATLAIDES DENIM

Padoms: pērciet to atbilstoši, kā iepirkties parastajām biksēm. Jums vajadzētu būt iespējai piestiprināt jostas bez jostasvietas sagriešanas. Nepietiekami ielieciet potīti, lai izveidotu tūlītēju sašaurinājumu, pievienojot vēl formu.

Džinsu un Džinsu veidi

Lielākā daļa džinsa sākas no dzīvības izejvielas, izskatās tumšā un melnā krāsā, līdz mazgā un apstrādā. Kā arī melnā, pelēkā un daudzkrāsainā džinsa krāsā (ko mēs īsti neapstiprinām), šeit ir galvenie zilās mazgāšanas veidi, kurus pievērsties:

Klasiskās drēbītes

Klasiskās vibrācijas

Klasiskais mazgāšanas līdzeklis, kas ir vidēji zilā zilā krāsā, ir visdrošākais un visizdevīgākais džinsa tonis. Lai iegūtu šo izskatu, izejvielu džinsa tiek izskalots un pēc tam pievieno balinātāju, lai mīkstinātu porainību. Klasiskā mazgāšana ir vislabāk piemērota ikdienas džinsiem (atvieglinātam fit un klasiskajam), kas tiek izmantoti vairāk brīvdienās.

TIRDZNIECĪBAS KLASISKĀS JEANS

Vintage Džinsi

Vecā skola atdzesē

Paredzēti tiem, kas vēlas vecās skolas lietas - tagad, vintage mazgāšana ilgst laiku, lai izjauktu jaunu džinsu pāri (kaut kas var aizņemt gadus). Dubultais "grūtībās nonākušais džins", neapstrādāts džinsu tiek izlaists spēcīgā skalošanas procesā (atkarībā no tā, cik gaisma būs galīgā krāsa), kā arī slīpēšana pie šuvēm, ceļgaliem un augšstilbiem.

Šis stils izskatās atdzist ar izbalēšanu, caurumiem un pat gaumīgu rīvēšanu.

Tumši skalojamie džinsi

Tumšākas dienas

Tumšie skaloti džinsi ir tuvu neapstrādāta džinsa sākotnējai neapstrādātai sākuma pakāpei, bet ir izskaloti vienu vai divas reizes, lai saglabātu krāsu, bet zaudēt stingrību, kas nāk ar neapstrādātu džinsu. Bieži ar variācijām, kas aptver šuves, ceļus un kabatas, šī džinsa tumšā zila darbojas kā melni bikses. Ideāla krāsa, lai izsmalcināti džinsi ar vieglu džinsa jaku vai ar žaketi klasiskā fit vairāk gudrs ikdienas reizes.

Otra tumšā šķirne ir jūsu standarta melnie džinsi. Krāsa tiek sasniegta, krāsojot džinsus un radot tūlītēju apģērbtu izskatu, it īpaši, ja tā tiek valkāta kā melnā apģērba daļa.

Raw / Selvage

Dodiet šai laikā, lai ielauztos

Tas ir džinsa nav mazgāts (neapstrādāts), blīvs un stingrs. Selvage denim ir tad, kad divus kokvilnas ruļļu galus izmanto, lai izveidotu džinsus, no kuriem var izgatavot tikai nedaudzus pārus, par ko liecina pāris baltu paralēlu līniju aprocei. Tā ir neapstrādāta versija, un tā ir unikāla pieeja denimam.

Neapstrādāti džinsi ir kā senlietas, jo tās var ilgt vairākus gadus, ņemot mēnešus, lai parādītu nodiluma pazīmes. Tumsas dēļ tie ir lieliskas alternatīvas vilnas biksēm vai smart chinos. Viegli izliektas formas, ja tās valkā kā vājš vai plāns, un pirmajos sešos mēnešos izvairieties no džinsu pārmērīgas mazgāšanas.

TIRDZNIECĪBAS RAŽOŠANAS DĒNAMAS BRANDAS

Galīgais vārds

Džinsi ir pašizpausmes pauze, komforta nodrošināšana un ikdienas atdzist vibe jebkura dienas laika apģērbs. Ar tumšāku krāsu un konusveida formu, viņi var arī saģērbt naktī. Tātad dari savu džinsa izpēti. Denīte ir par vienkāršu lietas uzturēšanu, minimizējot izrotājumus, logotipus un nejaušības plāksterus vai sašūšanu. Runājot par vīriešu labākajiem džinsu zīmoliem, veltiet laiku, lai uzzinātu, kāds audums un stils vislabāk darbojas jūsu dzīves stilā un ķermeņa formā.

Interesanti Raksti

Šīs īsās frizūras un frizūras vīriešiem dos jums sezonā

Smart Casual ir oficiāli miris - tas ir kā valkāt Dress Code 2018

Step Inside Zviedrijas pārsteidzošais ledus viesnīca 2018. gada ziemai

David Jones atklāj to, kas nāk vīriešu modes šovasar