Ceļvedis uz Melburnas labāko kāzu un izmēģinājuma komplekti

Anonim

Viens no svarīgākajiem īpašumiem cilvēka dzīvē ir pielāgots uzvalks, kas sēž diezgan garderobē blakus dārgakmeņiem un aizmirstam eksemplāru fotogrāfijām.

Ņemot vērā to, ka mūsdienu pasaulē ir grūti atrast labiekārtotu tērpu, mēs esam ņēmuši brīvību pievērsties pārmestam plauktam, lai izsekotu Melburnas izcilākajiem un izturētu mēbeļu izmēru. Tie ir vislabāk piemērotie Melbourne piedāvātie numuri.

Sarti Tailors

Lonsdale ielā 150

Tiem pēc vīriešu uzvalks, kas ir patiešām īpašs, iekrīt Sarti Tailors. Viņu ekspertu kolektīva lepojas ar labākajiem apģērba gabaliem ārpus plaukta, lai nodrošinātu spēcīgu paziņojumu, kad jūs pametat vienu no saviem kostīmiem. Lai sasniegtu šo ekskluzīvā un meistarības līmeņa novērtēšanas līmeni, Sarti paļaujas uz vairāk nekā 100 gadu kolektīvu pieredzi uzvalks. Un jā, viņi arī dara kāzu tērpus.

Zīmoli: Sarti

Amerikāņu jātnieki

68 Bourke iela

American Tailors tika izveidota 1950. gadā tajā laikā, kad visas lietas, ko amerikāņi uzskatīja par drosmīgiem un moderniem. Kaut arī reālajā pasaulē tas vairs nevar notikt, viņu kostīmi joprojām ir neticami spēcīgi, pateicoties to ilgajai reputācijai kvalitātes un amatniecības zināšanās, kas tiek atzītas visā pasaulē. Mazais veikala izmērs nodrošina intīmo iepirkšanās pieredzi, savukārt to ekskluzīvu kostīmu materiāli tiek iegūti no Eiropas.

Zīmoli: amerikāņu jostas

Ermenegildo Zegna

Veikals 1, 45 Collins Street

Izsmalcinātas aplaušanas piegādātājiem nav jāvelta uzmanība Eiropai, lai to novērtētu. Melburnas paša īpašais Ermenegildo Zegna veikals ir piegādājis vislabākos apģērba gabaliņus, kas izgatavoti uz pasūtījuma un izgatavoti uz mēle ar nevainojamu meistarību. Bez izstumšanas tīra Eiropas šarmu, smalki pielāgoti kostīmi tiek izgatavoti arī no Austrālijas koka un paredzēti, lai vīrieši izskatās garāki, plānāki un plašāki plecos. Gatavais produkts nav lēts, bet arī nav zīmola amatniecības raksturlielums.

Zīmoli: Zegna

Kostīms veikals

1A Crossley ielā

Kombinezonas veikals uzstāj uz personīgām iekārtām, lai garantētu pareizo piemērotību, tādēļ ir ļoti svarīgi iepriekš rezervēt tikšanos. Pabalstus māca Pat Johnsons P. Johnsons, kas ir Pat Johnson Tailors, tādēļ tā ir diezgan izturīga derība, ka šie puiši zina, ko viņi dara. Šajā gadījumā uzvalks ir apmēram 4-6 nedēļas, lai saņemtu pēc sākotnējās montāžas.

Zīmoli: Suit Shop

Carbone Master Dailors

297 Lygon iela, Brunsvika

Šis ģimenes uzņēmums, kam pieder Melburnas tēva un dēla spēka duo Pino un Dominic Carbone, sola augstākās kvalitātes audumus visās savās īpašajās apģērbās. Vēl svarīgāk, lai to veidotu, tie ievēro trīs galvenos principus: precīza kvalitāte, uzmanība detaļām un vecās skolas elegances gaisotne, ko jūs nekur citur neatradīsiet. Izveidots 1959. gadā, pāris ir sevi nostādījis kā nopietnu pretendentu vietējā šuvēju biznesā. Viņi arī rūpējas par kāzu kostīmiem, formālo apģērbu, apģērbu krekliem un mūsdienu mēteļu mēteļiem.

Zīmoli: Carbone Master Dailors

P. Džonsons

1 Crossley ielā

Patrick Johnson un Tom Riley ir dapper kungi, kuri ir padarījuši P. Johnson nosaukumu, kāds tas ir šodien. Komanda vadīs klientus ar visu un visu, kad runa ir par pasūtījumiem no mērījumiem, audumiem un stiliem. Tad šī informācija tiek nogādāta uz Eiropu, kur ekskluzīvs apģērbs nonāk dzīvē.

Zīmoli: P. Johnsons

SAISTĪTS: ceļvedis uz Sidnejas labākajiem kostīmiem

Joe Black

149 Little Collins Street

Joe Black lepojas ar visu veidu vīriešu kostīmu, neatkarīgi no tā, vai esat profesionāls ķildnieks vai barrists.

Džo Black's ekskluzīvs un made-to-measure kostīmi ir izstrādāti tā, lai tiktu galā, savukārt viņu veikals pati par sevi ir kā cilvēka ala, kas apsēdušies ar iesala skotu un aukstu alu. T mantinieku labākā īpašība? Pielāgoti kostīmi ir gatavi tikai pēc četrām nedēļām pēc konsultācijas - ideāls tiem pēdējā brīža notikumiem.

Zīmoli: Joe Black

Oscar Hunt

43 aparatūras josla

Ja jūs esat vīrietis, kas tiecas pēc vīriešu mazumtirdzniecības vides, kuru ieskauj visas lietas, tad Oskars Hunt ir jūsu izraudzītais spoks. Tie ir izgatavoti uz mēra uzvalki, kur klienti spēj izmēģināt kolekcijas vai uzstādīt starp plīša ādas atzveltnes krēsliem. Daudzveidība ir arī Oscar Hunt uzvaroša iezīme, kuras mērķis ir sniegt gatavus uzvalkus, kas atspoguļo personīgo stilu.

Zīmoli: Oscar Hunt

Interesanti Raksti

Iedvesmošanas rokasgrāmata: 50 veidi, kā valkāt melnu uzvalku

Kā kleita, lai ieskāstu, kad tu esi prom no svētkiem

Vislabāk saģērbtie vīrieši no nedēļas feat. $ AP Rocky, Jeremy Renner un Lewis Hamilton

Nedaudz pirmdienas prieka ar Neave Bozorgi