Gym kļūdas, kas nodrošinās, ka jūs nekad redzēt peļņu

Anonim

Lai sasniegtu jūsu veselības un fitnesa mērķus, stundu dienā treniņosies sporta klubā un pievienojiet barību jūsu diētai. Apmeklējiet svars telpu un jūs redzēsiet daudz nepatiesu mēģinājumu izmantot. Šie puiši ne tikai zaudē sev traumu risku, bet vispirms trenē spēli.

Vai neesi tas puisis. Zemāk ir četras bieži sastopamas un dažreiz bīstamas sporta ķēdes kļūdas, kas varētu būt jūsu panākumu zudums.

Novērtējot daudzumu virs kvalitātes

Jūs esat redzējuši puišus, kas izskatās kā viņi dzīvo sporta zālē, taču jums nav jānomazgā guļammaiss savā skapītī, lai redzētu progresu. Intensitāte ir svarīgāka nekā laiks, kad jūs trenējat.

Jums ir pusstundas laikā pilnvērtīgāks droseļvārsts, nekā pusi uz 2 stundām. Jūs ietaupīsiet laiku un uzlabosiet treniņu, ja piespiedīsiet sevi strādāt intensīvāk. Citiem vārdiem sakot, tas nav tas, cik minūtes jūs ievietojat, tas ir tas, ko jūs darāt ar tiem, kas ņem vērā.

Uzliekot pārāk daudz uzsvaru uz numuriem

Atšķirībā no jūsu bankas konta, lielāki skaitļi ne vienmēr ir labāki, kad runa ir par jūsu treniņu. Jūsu konkurētspējīgā puse var vēlēties, lai parādās, nospiežot 100 atslodzes vai virskārtas uz lielāku svaru, bet pretrunā ar vēlmi.

Uzliekot lielāku stresu uz ķermeņa nekā tas ir gatavs rīkoties, ir drošs veids, kā radīt traumas un iestatīt savu progresu atpakaļ. Esiet pacietīgs, palieliniet svaru un atkārtoti pakāpeniski, un jūs dzīvojat, lai paceltu kādu citu dienu.

Apmācība tikai par spēku

"Izstiepšanās ir māsām. Reāli vīrieši atsver svaru. "Šī attieksme rada nesabalansētu treniņu, kas palielina jūsu ievainojumu risku un kavē jūsu progresu.

Jūs nevēlaties ignorēt kādu no galvenajām jomām, fiksējot tikai vienu nodarbību veidu (piemēram, vienkārši spēka treniņu). Stiprības sportistiem nepieciešama kardio. Izturības sportistiem nepieciešama spēks. Un visi var izmantot stiepšanu vai jogu, lai izveidotu elastīgumu un locītavu kustīgumu.

Domāšanas rezultāti notiek tikai sporta zālē

Vingrinājums ir svarīgs veselības un fitnesa prāta fragments, bet tas joprojām ir tikai gabals. 23 stundas diennaktī, kad jūs neesat nodarbojies ar sportu, tas ir tikpat liels, ja ne vairāk.

Centies smagi, labi paēst, dzert lielu daudzumu ūdens, iegūt kvalitatīvu miegu - lai sasniegtu reālu progresu, ir ļoti svarīgi, lai veselība būtu visaptveroša. Labākais veids, kā ilgtermiņā iegūt ārkārtas piemērotību, ir izveidot savu dzīvesveidu, lai atbalstītu jūsu mērķus.

Interesanti Raksti

Kā saģērbties kā japāņu jūrnieks

Russell Westbrook pazudīs tavu sievu ar visdārgāko skrituļslāņa apģērbu

Candice Swanepoel x Gilles Bensimon Par Maxim

Skatīt šī gada Wildlife Photography Awards balvu ieguvējus