Matu izkrišana nav gala, lūk, kā to valkāt, kad to pazaudējat

Anonim

Mūžā tas ietekmē apmēram 70% vīriešu. Un 25% no vīriešiem parādīsies pirmās pazīmes no tā, ka no nogatavojušā vecuma ir 30 gadu. Es runāju par vīriešu tipa baldness vai matu izkrišanu . No retināšanas apkārt vainam vai tempļiem līdz pilnīgi izplaucei kails, statistika liecina, ka jūs neesat vienīgais, kas ir traģiski apstrīdēts.

Apspriedīsim jautājumu un uzzināsim, kā to ikdienā strādāt.

Kāpēc notiek matu izkrišana?

Matu izkrišanu izraisa gan vides, gan ģenētiski faktori. Slikta uztura, stresa un vispār neraizējoties, ietilpst bijušajā kategorijā; bet pēdējais ir iedzimts un tāpēc to nevar kontrolēt.

Definēts kā vīriešu kārpu baldness vai androgenetic alopēcija, šāda veida matu izkrišana ir saistīta ar pārmērīgu dihidrotestosterona (DHT), vīriešu hormona līmeni, kas izraisa folikulu vājināšanu un vispār pārtrauc darbu.

Kā veids, kā sagatavoties nākotnes baldness, meklējiet savu ģenealoģiju - it īpaši jūsu mātes vectēvs. Matu zuduma gēns (piemēram, jūsu augstums), pēc rumors, tiek pārvadāts pēc mātes puses, tāpēc izskatu uz tēvu kā norādi par to, cik daudz laika esat atstājis.

Neatkarīgi no tā, vai tā ir taisnība vai nē, jūs, visticamāk, būsiet viens no septiņiem desmit vīriešiem, kam ir kāda veida matu izkrišana vai zaudējumi jūsu dzīvē.

Jums tas jāpieņem

Jūsu matu līnija ir palielinājusies collas pēdējo 12 mēnešu laikā, un jūs sākat saņemt paranoid; nepārtraukti skatosies spogulī kaut kāda zīmei, ka tas tā nav. Tad, mateļi veido tālu "kails" joks, jo mucu matu sākt bloķēt dušas aizplūšanu, kad jūs mazgāt savas slēdzenes. Tas notiek. Nevis panikas (stresa dēļ izraisa matu izkrišanu, atcerieties?), Iegūstiet roku.

Mati nerada cilvēku, tas ir tikai dabisks faktors, piemēram, ar plašu pleciem vai spēcīgu griezienu. Izdarīt komfortu no tā, ka daži no pasaules "seksīgākajiem" vīriešiem ir kails vai balding (dzirdēts par Jude Law, Bruce Willis vai Jason Statham?). Sērot 24 stundas un turpināt.

Šeit ir daži frizūru veidošanas padomi par matu izkrišanu un izskatās labi to darot.

Stils un sagatavošana

Matu veidošanas matus vajag labu matu sakratīšanas šampūnu (Kiehl's, Swell vai Aveda ir daži piemēri), lai veicinātu katru folikulu. Izmantojiet plaša zobu ķemmi, lai viegli salocītu pa sabiezējušā stila smidzinātāju, un pēc tam seko ar labu izplūšanu sausā veidā (vējš pacelina matiņus un palielina apjomu). Pēcāk uzklāt matētu bāzes izstrādājumu (nekas nav balstīts uz eļļu) un sajaukt virzieni, lai iegūtu pilnīgāku izskatu.

Padoms. Izvairieties no matu mazgāšanas ar dvieli vai matu mazgāšanu (īpaši tad, ja tas ir slapjš, jo mats ir vājākais).

Smooth Receder

Kad matu līnija sāk atkāpties, ir pienācis īstais laiks. Dodies uz cienījamu frizieri vai matu ķermeņa kopšanas līdzekli un pasūtiet sekojošo: īsu aizmuguri un sānus, kas vienā pusē ir vienā vai divi collas garš un vienā pusē. Triks ir saglabāt sānu un atpakaļ īsāku, lai radītu ilūziju par "biezākiem" matiem uz augšu. Tas labi darbojas vīriešiem ar agrīnu baldness vai tiem, kuriem joprojām ir lielākā daļa matu ar vainagu, muguru un sāniem.

Militārā Buzz Cut

Buzz cut ir īpaši laba, ja jūsu mati sāk plūkt uz vainaga un virs galvas, tādēļ jūs izskatāties vairāk kā mūks nekā vīrietis. Buzz cut ļauj jums tīru, tomēr nervozs izskats ar skūšanās garumu, atkarībā no tā, cik smags ir balding. Jautājiet par visu skūšanu ar 3 vai 2 skuju garumu.

Šiem balding frizūras izskatās nav nepieciešama nekāda stils, padarot to muļķīgu, slikts ass meklē balding cilvēks.

Aplauzts skūšanās

Ļoti paraksta izskats, kails skūšanās ir viens no balding frizūras, kas ir lieliski piemērots vīriešiem, kuri ir ļoti pliku ar mazu, lai zinātu matus lielākajā daļā viņu galvas. Vēlreiz vērsieties pie frizieris par šo (nestrādājiet mājās, kamēr neesat lūdzis profesionālu palīdzību), kur stilists var veikt asāku skūšanos uz ādu bez kļūdām.

Tagad ar ādas galvas ādu, pēc mitrinošās galvas mitrina un regulāri skūšanās, lai saglabātu to svaigu un bez pūka.

Au Naturale

Daži vīrieši izvēlas mazliet mati uz viņu galvas, baidoties no tā, ka tie izskatās kā pilnīgi brāzmains. Iespēja ir atstāt jebkādus matus, no kuriem jūs esat izauguši, saglabājot to apgrieztu un kārtīgu. Svarīga nozīme ir frizieriem ik pēc četrām nedēļām, saglabājot matu kopšanu un sakopšanu.

Šī metode izraisa uzticību, ļaujot dabai darboties savā gaitā un strādāt ar matiem, kas jums ir palikuši. Plus, tas ir pieskāriens bohēmietis un mākslinieks - ja jūs tādā veidā sliecas.

Nē "ķemmēt vairāk"

Izvairieties no "ķemmes", kā tas nekad nav bijis. Tas nav risinājums stilīgam gentam. Nav slēpjas fakts, ka esat balding uz augšu, lai saglabātu pusēm īstermiņa, lai samazinātu matu zonām pret kails. Ķemmes pārklājiens sauc par uzticības trūkumu un, piemēram, uz pušķi, faktiski pastiprina jūsu baldness. Cilvēki to redzēs tieši.

Kļūt par sejas matu varoni

Daudz slavenību ar retināšanas matu apskāvienu sejas matiem. Mati ap zodu, žokļu un vaigiem vērš uzmanību no jūsu balding galvu. Svarīgi atzīmēt: vislabāk strādā ūsas un goats, pretstatā mežstrādnieku bārdiem. Pilnas pūšanas bārda pievērš pārlieku lielu svaru galvas / sejas apakšdaļai, it īpaši, ja tā ir pārī ar ļaunu galvu.

Un vienmēr atceries.

Mati nav viss. Jā, pēdējos gados tā ir kļuvusi par lielu vīriešu kopšanas kanona daļu, taču bez matiem jūs katru rītu atbrīvo no stila stresa.

Tā vietā, lai apgrūtinātu matu izkrišanu, koncentrējiet savu laiku un uzmanību, lai orchestrētu killer apģērbu darbam vai nedēļas nogalē - atstājot kolēģus un draugus, kas vēlas, lai tie izskatās kā jūs - mati vai mati nav.

Interesanti Raksti

Kā saģērbties kā japāņu jūrnieks

Russell Westbrook pazudīs tavu sievu ar visdārgāko skrituļslāņa apģērbu

Candice Swanepoel x Gilles Bensimon Par Maxim

Skatīt šī gada Wildlife Photography Awards balvu ieguvējus