Lūk, kā izvairīties no dreaded Skinny-Fat Body

Anonim

Iztēlojies šo. Laika siltums un ikgadējā svētceļošana uz vietējo peldvietu ir pilnā sparā. Nemaculate meklē struktūras ir plankumi pāri smiltis, piemēram, bāzētu vaļu sporta sešas paketes, masveida kvadrociklu un lēts bronzētājs. Un tad jūs pacelat savu kreklu.

Nevienam cilvēkam nekad nedrīkst pakļaut slikta tauku neērtajām sekām. Tas ir tik briesmīgais ķermeņa formas atstarojums, kur jūs neesat tieši taukains, bet ne pietiekami muskuļots, lai izjustu arī miežu. Padomājiet vīriešu krūtis, vīriešu mufīna galus un želejas rokas.

Par laimi ir veids, kā atbrīvoties no šausmīgi izteikta tauku izskata tikko pienācīgā laikā par kreklu sezonu. Klausieties uz augšu un izelpojiet.

Kas izraisa ādas taukus?

Daļa no jebkura laba risinājuma ir zinot problēmas rašanos. Pareiza tauku parādība ir atkarīga no diētas saskaņā ar Jordan Ponder, fitnesa ekspertu un Paramount Recreation Club dibinātāju.

Viņš saka, ka taukaini cilvēki ir tie, kuriem bieži ir smagas nedēļas nogales, smagi jāstrādā un pēc tam jāuz stresa, atstājot mazu laiku vai enerģiju regulārai fiziskai vingrināšanai un stabilai uzturam.

"Ādas tauki ir lielas izlaides rezultāts nedēļā. Tātad, pretēji tam, ir galvenais. Tas ir, konsekventi nedēļas laikā un pēc tam nedēļas nogalē zināmā mērā. "

Citiem vārdiem sakot, ja jūs pāriet fiziskās aktivitātes trūkuma dēļ, nesasniedzot ievērojamu svaru, radīsies vājš tauki. Pārdomāt vienkārši uzskata, ka tas ir nederīgs.

"Vīrišķīgi cilvēki, kuri var izskatīties labi drēbēs, nav ķermeņa augšdaļas spēks un nevar iztaisnot zodu, " saka Ponders.

"Nedaudz lielākajai personai, kas triecas pie sporta zālēm, ir vismaz spēks un koordinācija. Kašķīgs tauki ir muskuļu masas trūkums. "

Kā izkļūt ar vājām taukām

Pastāv specifiski veidi, kā mērķēt uz taukainu tauku iedarbību, un tas viss sākas, mainot domāšanas veidu, vienlaikus nomainot kādu sirds ar pacelšanas svaru.

Aizmirsti par savu svaru

Kāds vīrakajiem vīriešiem ir jāpievērš uzmanība, ir viņu ķermeņa un tauku procentuālais daudzums, jo tas atgādina ādas tauku izskatu. Ādas un tauku ķermeņa masa satur apmēram 16-25% ķermeņa tauku, un ideāls ir samazināt šos skaitļus par 9-12%. To darot, jūsu ķermenī būs iekļauta definīcija, tostarp jūsu krūtis un abs.

Run mazāk, paceliet vairāk

Cardio ir lieliski piemērots sirdij un vispārējai piemērotībai, taču neviens no jums nepalīdzēs aizpildīt šo XS kreklu, ja tas viss ir jūsu uzdevums. Pacelšanas svars ir ātrākais veids, kā nomainīt taukus ar muskuļiem taukainos pūtīšos.

Ponder saka, ka veikt push / pull kāju vingrinājumi, piemēram, divdesmit push ups no zemes ir laba vieta, kur sākt. No turienes tā galvenais spēks vingrinājumi, piemēram, uzvilkumi, mirušie lifti, burpē un citas hibrīdas kustības, kas palīdzēs jums izskatīties sagriež pēc iespējas ātrāk.

"Izveidota pamatuzdevuma pamatā ir mērķis, vai tas ir pagarinājums vai sēdēšana, " saka Ponders.

Kad stiprības treniņš ir pilnā sparā, pārliecinieties, vai vingrinājumi pastāvīgi mainās vai palielinās svari un atkārtoti, lai muskuļi turpina augt. Tas ir tik vienkārši, kā mainīt stieni ar hanteles. Ja pēc tam jūs jūtaties sāpīgi, jūs darāt to pareizi.

Kick Your Eating ieradumus

Slikta tauku atslāņošana ir fiziskās aktivitātes, konsekvences un diētas kombinācija. Citiem vārdiem sakot, samaziniet alkohola lietošanu, smēķēšanu un pārtiku. Apdomājiet, ka, izvairoties no vājiem taukiem, ir jāņem vērā, ka nelielas porcijas barojas no trīs līdz piecām ēdienreizēm dienā - ideālā gadījumā pieci.

"Tas ir brokastis, rīta tēja, pusdienas, pēcpusdienas tēja un vakariņas. Tukši tauki cilvēki izlaiž brokastis, kam ir kafija, var būt gabals augļu, tad ir milzīgas pusdienas, piemēram, Taizemes izņemšana. "

"Pēc tam viņi īsti daudz ēd neko, nāc mājās, dzer un tad uz vakariņām."

Slikta ideja. Pēc ekspertu domām, kaļotam taukam ir laika bumba. Kā skaidro Ponders, jūs reti redzēsit daudzus vidēja vecuma vīriešus ar vāju tauku saturu - tie nu nu lejup, vai kļūst labāki.

Pārtraukt būt lāsains

Vāji izteikti tauki ir ļoti viegli atbrīvojušies relatīvi īsā laikā (10 nedēļas), taču jautājums nāk no tā, ka vispirms ir slimi vīrieši. Tas pagarina ādas tauku struktūras ilgumu arī mēnešos un gados.

Tādējādi ēst slikti un ēšanas ļoti maz ir galvenais vaininieks, vienlaikus dzerot un smēķēšana apvienos to.

"Ja tie būs konsekventi, tad rezultāti būs ļoti ātri, " saka Ponders.

"Viņiem nav svēršanas maiņas, tāpēc pamatu stiprības pieaugums var būt diezgan viegli šo četru līdz sešu nedēļu disciplīnu."

Tātad, pārvietojoties, tu esi lielisks vājš tauku pūķis. Skatiet šos vienkāršos vingrinājumus, kas dos jums lielāku, ātrāku.

Interesanti Raksti

Iedvesmošanas rokasgrāmata: 50 veidi, kā valkāt melnu uzvalku

Kā kleita, lai ieskāstu, kad tu esi prom no svētkiem

Vislabāk saģērbtie vīrieši no nedēļas feat. $ AP Rocky, Jeremy Renner un Lewis Hamilton

Nedaudz pirmdienas prieka ar Neave Bozorgi