Lūk, kā izvairīties no kartupeļiem fotogrāfijās

Anonim

Ikviens vēlas būt fotogenisks, pat mums vīrieši. Mēs rūpējamies par vienu fotoattēlu, kas liek mums izskatu, ka mēs esam 8 reizes skaistāki nekā mēs patiešām esam. Viens no Facebook, Twitter un Instagram profila attēliem, kas aizrauj mūsu sapņu meiteni. Šeit ir pieci vienkārši padomi un ērti noteikumi, kas palīdzēs jums biežāk izskatīties labākus fotoattēlus.

Nekad dzert tavā rokā

Vienkārši ielieciet savu dzērienu uz tuvāko galdu

Kāds gudrs cilvēks kādreiz teica, ka nekad neuzņemsit savas fotogrāfijas ar dzeramo stiklu rokā. Mēs piekrītam, tas nav labs izskats un bieži vien liek jums izskatīties neērti nekā awesome. Dzēriens tikai karājas apkārt, piemēram, papildu piedēklis. Šis noteikums ietver alu, vīnu un šampanieti. Viens dzēriens, kas ir pieņemams, ir Pina Colada, bet tikai tad, ja esat Windsurfer.

Zināt, kuras pogas vajadzētu izdarīt

Vienmēr viens, nekad apakšējā

Neatkarīgi no tā, vai esat valkāja kreklu vai žaketi (vai abus), jums bija vislabāk kārtot savu māju un uzzināt, kādas pogas vajadzētu izdarīt. Pirmkārt, ja esat valkāja kaklasaiti, tad jūsu krekla augšējā pogai vienmēr vajadzētu būt pabeigtai. Neviens no šiem zaudētajiem kaklasaišiem sūdi. Tas ir tikai slinks. Ja esat valkā zīds, tad atceraties (ja to veicat), tad pārliecinieties, ka tas ir tikai augšējais pogas. Tas pats attiecas uz dubultbrandu uzvalkiem. Ja tu valkā bikses (un mēs ceram, ka tu esi), pārbaudiet, vai arī tavs lidojums ir pabeigts.

Izvairieties no Gang zīmes

"Ko man darīt ar savām rokām ?!"

Kā šī tendence noķerta ar puišiem, ko es nekad to nezinu. Banda zīme ir jārezervē nepatīkamām naktsklubu meitenēm, bet ne fotogrāfijas. Pielāgojiet savu roku ap jūsu bro ir labi, bet pārliecinieties, ka jūs stāvējat taisni, nevis mest mieru, peeps vai leļļu signālus.

Perfect Your Smile

Damn tu, Josh!

Nav nekas nepareizs, uzlabojot savu smaidu un izraidot savu iekšējo spid-head. Pievērsiet uzmanību visiem sekliem sev fotoattēliem un iemācieties ko nedarīt. Pārāk smaidoši, krusteniski, pārmērīgi mirgojoši un vai domājam par pudiņu, lai izvairītos no tā, ka acis izskatās glazēti. Tiklīdz tas ir pareizi, tas ir jūsu dzīvesveids.

Ne vienmēr skatieties kameru

Tikai nejauši esmu Steve McQueen

Steve McQueen, Marlon Brando un Neville Bartos visiem bija kopīga lieta. Viņi bieži vien tika izlaisti atklāti brīžos. Laiki, kas uzņemti laikā, kurā dzīvos daudzas nākamās paaudzes. Ja jūs zināt, ka apkārt ir kamera, tad ignorējiet to, lēni pārvietojiet, priecājieties un ar jebkuru veiksmi viņi piespiež tevi pie brīnišķīgā brīža.

Interesanti Raksti

Iedvesmošanas rokasgrāmata: 50 veidi, kā valkāt melnu uzvalku

Kā kleita, lai ieskāstu, kad tu esi prom no svētkiem

Vislabāk saģērbtie vīrieši no nedēļas feat. $ AP Rocky, Jeremy Renner un Lewis Hamilton

Nedaudz pirmdienas prieka ar Neave Bozorgi