Lūk, cik daudz kafijas jums vajadzētu dzert dienas pavadīt veselīgu

Anonim

Mēs visi zinām, ka lieliska kafija var būt noteicošais faktors starp jūsu bosa garīgo slepkavību 9:00 vai viņiem liriskajiem vaksātiem par pagājušā nakts EPL rezultātu.

Conor McGregor ir skapis kafijas draugs

Nu mīļotājiem no pupiņām, patlaban ir pat labākas ziņas no zinātniekiem. Pētnieki no Sauthemptonas universitātes apgalvo, ka mēs patiesībā varam baudīt vairāk kafijas dienā nekā iepriekš tika uzskatīts par drošu. Precīzāk, šīs laboratorijas mēteļi liecina, ka kopējais dzeramā kafijas ieguvums faktiski atsver risku. Ņemiet to, augsts asinsspiediens.

BMJ publicētais pētījums ir pārsteidzoši balstīts uz 220 citu esošo pētījumu par kafiju un liecina, ka, dzerot līdz četrām brūna kausiem vienā dienā, var būt ievērojama ietekme uz veselību. Šie ieguvumi ietvēra aknu slimību, diabēta, demences un dažu vēža risku samazināšanos. Pētījums pat devās tik tālu, ka apgalvoja, ka kafijas dzirdētāji, visticamāk, miruši no insulta.

Aplūkojot skaitļus vēl tuvāk, tika atklāts, ka trīs līdz četras glāzes katru dienu pielīdzina 17% nāves iespēju samazināšanai - no visiem cēloņiem. Tiem, kas iet visu un dzer līdz septiņiem glāzēm dienā? Apsveicam - jūs tālu no mirst no plaša sirds ar pētījumu, kurā tika pieprasīta 10 procentu samazināta nāves iespēja ar šo summu.

Protams, šīs norādes būtu jāuztver ar piesardzību un zināšanām, ka ieguvumi no veselības viedokļa nav vispārēji. Piemēram, grūtnieces tiek brīdinātas par augstu kafijas patēriņu. Mēs pieņemam, ka tas pats attiecas arī uz tiem, kuriem ir sirds problēmas (kas ir dīvaini, ja jūs mēģināt nemirst, dzerot kafiju).

Šis jaunais pētījums ir balstīts uz Apvienotās Karalistes Nacionālā veselības dienesta ieteikumiem par kofeīnu, kurā teikts, ka pieaugušie, kas nav grūtnieces, dienā patērē līdz 400 mg kofeīna. Par kafiju runājiet, ka ir četri kafijas krūzes ar 100 mg kofeīna uz krūzēm, trīs tases filtra kafijas ar 140 mg kofeīna uz vienu glāzi vai piecas tases tējas ar 75 mg kofeīna uz krūzēm.

Kā atzīmēja Refinery29, šīs veselīguma norādes pamatojas uz novērojumu datiem, kas apstiprina esošos pētījumus, nevis pārliecinošus pierādījumus.

"Faktori, piemēram, vecums, neatkarīgi no tā, vai cilvēki kūpināti vai ne, un cik daudz viņi varēja izmantot, varēja būt efektīva, " pētījuma līdzautors profesors Paul Roderiks. Viņa ieskats tomēr veicināja kafijas patēriņu.

"Pastāv līdzsvars starp riskiem dzīvē, un mērenā kafijas patēriņa priekšrocības, šķiet, atsver risku."

Varbūt auksts brūvēt kafiju varētu būt atbilde?

Interesanti Raksti

Iedvesmošanas rokasgrāmata: 50 veidi, kā valkāt melnu uzvalku

Kā kleita, lai ieskāstu, kad tu esi prom no svētkiem

Vislabāk saģērbtie vīrieši no nedēļas feat. $ AP Rocky, Jeremy Renner un Lewis Hamilton

Nedaudz pirmdienas prieka ar Neave Bozorgi