Hermanis Millers iepazīstina ar savu pirmo mazumtirdzniecības veikalu Ņujorkā

Anonim

Mid-gadsimta dizaina gigants Hermanis Millers šogad pirmo reizi iepludina ķieģeļu un javas mazumtirdzniecības tirgu ar pavisam jaunu karogu Ņujorkā.

Atrodas 251 Park Avenue South, Manhetenā, veikala grīdas plāns ir sakārtots tā, lai tā būtu līdzīga mūsdienu mājām. Katrā apgabalā ir atšķirīga telpa, kas demonstrē stilīgus un problēmu risināšanas projektus dzīvošanai, darbam, pusdienošanai, gulēšanai un socializācijai. Displeji un inventārs veido jaukto un derīgo Herman Miller mēbeļu, apgaismojuma un aksesuāru kombināciju, kā arī virkni papildproduktu no zīmoliem visā pasaulē.

"Ņujorkas flagmanis pirmo reizi mūsu vēsturē apliecina, ka mūsu kopējā piedāvājuma daudzveidība un daudzveidība ir apvienojušās vienā vietā, " sacīja Hermana Millera izpilddirekcijas direktore Ben Watson. "Hermanam Milleram un tā zīmolu ģimenei ir unikāls piedāvājuma spēks un plašums. Iedodot dzīvē šo vienīgo vadošo pieredzi, mēs ceram iedvesmot visus mūsu apmeklētājus iedomāties labākas darba un dzīves vietas. "

Vairāk nekā 80 gadus Michigan balstīts ražotājs ir izveidojis lojālu pēc gadsimta vidus dizaina fani pēc. Tomēr, neraugoties uz panākumiem, tā produkti ir pieejami tikai tiešsaistē un izstāžu zālēs. Mazumtirdzniecības centrs nekad netika iekļauts uzņēmuma plānā līdz šim. Vadītāji cer, ka NYC flagship palīdzēs izvērst zīmola auditoriju ārpus tās lojālas kodols.

"Cilvēki, kas pazīst mūs un mīl mūs, apmeklēs, bet mēs esam ļoti priecīgi iepazīstināt sevi ar tiem, kuri var nezināt zīmolu Hermanu Milleru, bet zina mūsu gabalus", sacīja Linda Čouna, Hermana Millera viceprezidents patērētājiem Bizness.

Divlīmeņu veikals patiešām ir katrs Hermana Millera entuziasta sapnis. Telpā ir gaiša, atvērta un uzaicināta, un tā ir aprīkota ar tādiem faniem iecienītākajiem veidiem kā Aeron krēsli, Eames krēsli un Bolster dīvāni. Papildus mēbelēm ir dažādi labi pielāgoti piederumi, sākot no gultas līdz bērnu rotaļlietām. Mēs priecīgi sarunājamies stūrī un saucam to mājās.

Ieiet galerijā augšpusē esošajā veikalā.

Interesanti Raksti

Eleganti, bagāti, bagāti no Barbati jaunāko vīriešu kolekcijas

12 sievietes, jūsu draudzene neapstiprinās jums sekot Instagram - 2.daļa

Kate Upton ar nulles gravitāciju

Pasaules izcilākie futbolisti ar Butler mākslas darbu dizaina