High Times: 2015. gada Red Bull Cliff Diving World Series

Anonim

Jūsu sirds ir sacīkšu. Viens, divi, trīs soļi uz priekšu uz rampas. Plātnes malai šķiet, ka tā dedzina caurumu jūsu kājās, uzdrošinot tev lekt. Jūs skatāties uz leju ūdenī, mirgojošs 27 metrus zemāk un ar putām, kas cer redzēt, ka darbība ir tuvu.

Pēdējā dziļa elpa, tad - lēciens! Tas ir tikai dažas sekundes brīvā kritiena, bet tajā laikā jums ir jāveic žokļu kritieniem vingrošanas varoņi, kurus vairums nevarētu izpildīt uz pamatnes. Ietekme uz ūdens virsmas ir grūti, bet laipni gaidīti. Burbuļojošie viļņi un figurālie reljefa viļņi pārziemo jūs, kad jūs pabeidzat nirt.

Labi, varbūt nē. Jūs drīz vien neveicat lidojošo lēcienu no klints, un jūs noteikti to nedarīsit konkursā, lai kļūtu par vislabāko klinšu nirēju pasaulē. Bet tiem, kas ir, 2015. gadā Red Bull Cliff Diving World Series sāksies brīnišķīgi tuvu šonedēļ Spānijā.

Ultimate High

17 sportisti. 11 valstis. 5 vietas. Gatavojoties šī gada Cliff Diving World sērijai, 17 daiveres no gandrīz desmitiem tautu sacentās, lai pretendētu uz Red Bull Cliff Diving World Series. Prestižajā pasākumā bija pieejami tikai 5 punkti, kuriem gada laikā bija jābrauc pa 8 dažādiem galamērķiem.

Galīgo ūdenslīdēju saraksts tika nostiprināts Kali, Kolumbijā. Meksikas Jonathan Paredes vadīja muguru, kam sekoja Apvienotās Karalistes Blake Aldridge, Čehija Michal Navratil, amerikāņu Andijs Džonss un jaunais Jucelino Junior no Brazīlijas. Viņi pievienojās jau vairākiem dalībniekiem, kuri jau bija plānojuši sacensties, un, izveidojot pilnu sastāvu, sacensības sāka savu 8-stop starptautisko kvestu, lai uzvarētu čempionu.

Kartahena, Kolumbija. La Rochelle, Francija. Teksasa, ASV. Kopenhāgena, Dānija. Azoru salas, S. Migels, Portugāle. Mostara, Bosnija un Hercegovina. Polignano a Mare, Itālija. Ar vienu aizraujošu atrašanās vietu pēc otra, pasaules augstākā līmeņa klinšu ūdenslīdēji cīnījās, lai iespaidotu tiesnešus, veicot 4 niršanu no 27 m augstuma katrā pieturā. Šajā nedēļas nogalē viņi sasniedz galīgo pieturu: Bilbao, Spānija.

Ņemot plunge Bilbao

Ja jūs nolaidīsiet visus cilvēka saglabāšanas instinktus, lai sevi mierīgi izlocītos no klints, jūs arī varētu to paveikt kaut kur lieliski.

Bilbao Basku pilsēta ir skaists fons šī gada grand finalei. Atrodas Ibērijas pussalas ziemeļdaļā, šī pilsēta atrodas vienā no populārākajām lielpilsētu teritorijām Spānijas ziemeļdaļā. Kopš 14. gadsimta Bilbao ir bijis komerciāls centrs un nesen ir piedzīvojis sociālu, ekonomisku un estētisku atjaunošanās procesu.

Niršanas vieta ir Salve tilts. Pēc pagājušā gada milzīgajiem panākumiem La Salve tilts atgriežas kā noņemšanas josla pēdējā gada estētiskajā brīvā laika periodā un vietas, kur tiks piešķirts 2015. gada čempiona trofejs. Ikonu struktūra un Gugenheimas muzejs būs žilbinošs posms 50. sacensību turnīram Red Bull Cliff Diving.

Man darot viļņus

Ja šogad Cliff Diving World Series ir viens cilvēks, tas ir Gary Hunt. Tas ir gandrīz viņa pirmo reizi pie rodeo (nejauciet sporta notikumus). Līdz šim viņš ir nopelnījis 6 uzvaras 2015. gada globālajā tūrē - tas nozīmē, ka viņš tikai neizdevās iegūt uzvaru 1 notikumā.

Britu nirēju neparasti sporta iemaņas varoņi ir parādījušies, jo viņš finišēja otrās vietas pirmajā Red Bull Cliff Diving World sērijā 2009. gadā. 2010.gadā 6 podiji no 6 kārtis uz Hunt aiz priekšējā čempiona Orlando Duque. Pēc tam Hunt kļuva par pirmo nirēju, kurš 2011. gadā uzvarēja pie četrām secīgām sacensībām uz otro titulu. Viņš pabeidza savu trešo secīgo Pasaules sērijas uzvaru 2012. gadā.

2013.gadā redzēja, ka Hunt zaudē augstāko vietu Krievijas Artemam Silčenko, bet līdz 2014. gadam viņš atgriezās Pasaules sērijas uzvarētājā. Šogad Hunt var viegli atpūsties finālā. Ar pusi duci uzvar zem viņa jostas, viņš jau ir apstiprināts kā 2015 Red Bull Cliff Diving World Series čempions.

Interesanti Raksti

Paziņojums Blazers, lai aktivizētu nākamo notikumu

LCM 1. diena: Topman atver Modes nedēļu ar sprādzienu

2000 dolāru vērtībā jūs pārveidosiet 45 gadu veco programmatūras inženieri

12 sievietes, kuras jūsu draudzene neapstiprinās jums, sekojot Instagram - 6. daļai