Karstākie vīriešu virsdrēbju zīmoli, kas palīdzēs jums izdzīvot jebkurā ziemā

Anonim

Kad jūs piesaista sev nākamo sniega vētru vai varbūt ātrās slēpošanas ceļojumu ārzemēs, jums būs jāiegulda droši, universāli un, protams, stilīgi vīriešu virsdrēbēs. Par laimi, lielākajai daļai zīmolu ienāca tirgū ar augsto tehnoloģiju apģērba gabaliem slēpošanas, pārgājienu vai ziemas austrumu brauciena laikā, lai pilsētā iegūtu pienu.

Katrā no tām ir dažādi žaketi (aka vestes), uzpildīti parkeri, čaumalas un vienkāršas izsmidzināšanas vestes, lai jūs noteikti nokļūtu jebkurā situācijā.

Mēs esam iegādājušies zīmolu klāstu, kas, mūsuprāt, ir mūsdienu vīriešu virsdrēbju tirgus stilā un kvalitātē - daži modeļi ir priekšā, citi ir piemēroti nākamajam arktisks piedzīvojums. Jautājums ir, kas jums ir piemērots? Un kur ir nākamais piedzīvojums?

SAISTĪTĀS: Winter Assault Vehicles

1/13

Hetrego

1916. gadā Luigi Minardi nodibināja "Hetrego" mazo amatniecības uzņēmumu, kas nodarbojas ar dekoratīvo spalvu apstrādi un tirdzniecību. Pateicoties šai ilgstošai pieredzei, šodien Hetrego piedāvā unikālu virsdrēbju apģērbu kolekciju.

PIRKT

2/13

Melns jaks

Pēdējo 40 gadu laikā BLACKYAK un Dongjin Leisure ir attīstījušies alpīnisma, āra apģērbu un rīku. No pirmā zīmola veikala "Dongjin Mountain" 1973. gadā mēs esam centušies kļūt par vienu no vadošajām āra industrijas kompānijām. Nekļūdieties, Blackyak ir zīmols, kas jūs aizvedīs uz Everest virsotni.

PIRKT

3/13

Arc'Teryx

Arc'teryx ieņem neparasto nosaukumu no Archeopteryx Lithographica, pirmā rāpuļu, kas attīsta spalvas lidošanai un atbrīvo sevi no horizontālās pasaules ierobežojumiem. Zīmols nosaka savus mērķus līdzīgi augstā augstumā: veidot vislabākos produktus alpīnismam, kāpšanai, snowsports, pārgājieniem, braucieniem un dzīvi. To pilnveidošanas meklējumi nozīmē, ka sportisti un nozares speciālisti ne tikai pārbauda jaunus rīkus, pat dizaineri paši testē produktus reālā situācijā, lai veiktu visaptverošu novērtējumu.

PIRKT

Interesanti Raksti

Paziņojums Blazers, lai aktivizētu nākamo notikumu

LCM 1. diena: Topman atver Modes nedēļu ar sprādzienu

2000 dolāru vērtībā jūs pārveidosiet 45 gadu veco programmatūras inženieri

12 sievietes, kuras jūsu draudzene neapstiprinās jums, sekojot Instagram - 6. daļai