Kā pieņemt brutālās dzīves patiesības, ko nevar mainīt

Anonim

Cik daudzas lietas tavā dzīvē ir, ka jūs vēlētos, bija atšķirīgas? Varbūt jūsu matu dabiskā krāsa? Tavs garums? Jūsu iekšējie likumi? Vai ekonomika?

Ja jūs vēlētos, es esmu pārliecināts, ka jūs varētu atrast lietas, ko jūs vēlētos, jūs varētu mainīt par sevi vai pasauli, kurā jūs esat. Bet vai mēs patiešām vēlamies būt pastāvīgai vēlmei mainīt to, ko mums dzīvo?

Tas ir gandrīz neiespējams. Patiesi, doma par nepieciešamību mainīt kaut ko, kuru jūs nevarat mainīt, pašlaik pilnībā aizved no tevis dzīvās dzīves. Nepieņemšana ir viens no lielākajiem ciešanas cēloņiem.

Pasaulē, kas ir pakļauta, parādot visiem, cik lieliski tie ir un cik liela ir viņu dzīvība, mēs pastāvīgi cenšamies mainīt un uzlabot. Idejas par to, kas ir ideāls, mūs aizvedusi no tā, ka mēs pieņemam to, kas ir pilnīgs.

"Mēs nepārtraukti cenšamies kontrolēt mūsu dzīvi, nevis būt plūsmas stāvoklī."

Esmu pārliecināts, ka ir lietas, kuras vēlaties mainīt. Nu, man ir daži ieteikumi par jums. Tie var atbrīvot jūs no nepieciešamības mainīt, piemēram, nekad agrāk.

Jūs izvēlaties šo

Tik daudz, kā tas var jūs izmainīt vai ir grūti dzirdēt, viss, ar ko mēs piedzīvojam, izvēlas pieredzi. Ja jūs to varat pieņemt, tad nevis skatīties uz lietām ar spriedumu, kāpēc mēģināt apskatīt to, ko jūs saņemat no pieredzes? Uzdod sevi: ko es uzzināju par sevi?

Feel It All

Parasti nav apstākļi vai lietas, ko mēs vēlamies mainīt. Patiesi, tas, kā mēs jūtamies pret to, vairs nevēlamies piedzīvot. Tātad, tā vietā, lai pretotos tam, uztveri, kā jūtaties par to, nemēģinot atbrīvoties no emocijām. Tas ir liels solis, lai beidzot ļautu sevi justies brīvi jūsu pašreizējos apstākļos.

Smilts graudi

Iedomājieties, ka atgriezies savā dzīvē, tiklīdz tas ir izdarīts un puteklis. Ja jūs paņēmāt visas lietas un mirkļus, kurus jūs domājāt par nozīmīgiem tajā laikā, jūs, visticamāk, varētu uzpildīt visu pludmali ar smilšu graudiņiem, kas pārstāv katru brīdi. Dažreiz mēs esam tik aizķerti par lietām, par kurām mēs domājam, ka mēs aizmirstam lielo attēlu. Veikt to, ko jūs domājat, ir svarīgs kā smilts graudiņš un jāturpina. Jums ir tik daudz vairāk, lai jūs varētu pieredzi. Kāpēc ļauj vienai lietai izmantot visu telpu, kad dzīve jums tik daudz ir uzstādīta?

Pierādījums

Draugs ir īstenojis šīs trīs lietas. Viņa nav apmierināta ar dzīves iespējām neatkarīgi no viņas apstākļiem. Viņai bija tikai astoņpadsmit, kad viņa gandrīz nomira ar lāpstiņu.

Tas bija brīnums, viņa izdzīvoja. Viņa sita viņai muguru un viņai teica, ka viņa nekad vairs nestīsies. Viņa beidzot staigāja atkal, lai gan viņai joprojām ir lietas, kas jārisina, no viņas traumas, kas varētu ietekmēt kādu no mums. Viens no tiem ir tāds, ka viņa nevar kontrolēt savu urīnpūsli. Viņa burtiski seko katru dienu.

Es meklēju laimi, kamēr pieņemšana man lika.

- Noasa cenineo (@noahcent) 2018. gada 20. augusts


Apbrīnojamā lieta ir viņas pieņemšanas pakāpe. Ja jūs ar viņu satiku, jūs nevarētu pateikt, ka viņai pat piecas reizes ir sarežģījumi. Viņas dzīves slāpes ir neticami. Man ir atgādinājums, ka dzīvē var būt lietas, ko mēs nevaram mainīt. Bet mēs varam izvēlēties pieņemt tos. Pieņemt šīs lietas ir viss. Dzīves dāvana ir kaut kas tik daudz vērtīgāks. Tas nekad nedrīkst būt aplaupīts, ja mums nav gribas pieņemt to, kas ir un bauda iespējas šajā brīnišķīgajā ceļojumā, ko mēs saucam par dzīvi.

Tātad, pārtrauciet spēlēt nelielu. Ņemiet laiku, lai pieņemtu savu dzīvi par to, kas tas ir. Tad jūs varat uzzināt, ka jūsu apstākļi mainīsies ne tikai, lai jūs atbalstītu tādos veidos, kā jūs nekad neesat iedomājies. Bet arī jūs varat beidzot iegūt laimes sajūtu bez iemesla.

Interesanti Raksti

Iedvesmošanas rokasgrāmata: 50 veidi, kā valkāt melnu uzvalku

Kā kleita, lai ieskāstu, kad tu esi prom no svētkiem

Vislabāk saģērbtie vīrieši no nedēļas feat. $ AP Rocky, Jeremy Renner un Lewis Hamilton

Nedaudz pirmdienas prieka ar Neave Bozorgi