Kā kleita biznesu ikdienā un glabā savu gudru biroja stilu

Anonim

Darba vieta kļūst arvien gadījuma rakstura (mēs vainojam jūs un šos damn Adidas sandales Zuckerberg), bet tas nenozīmē, ka jums vajadzētu izskatīties kā jebkurš cits kabīnes saistīts drone pie biroja. Ir pienācis laiks runāt par to, kā kleita biznesu ikdienas.

Ne bizness-y, bet nekad nav pārāk gadījuma, jēdziens rafinēts, tomēr ērts biroja apģērba kods ir bīstami neskaidrs, bez konkrētiem perimetriem. Mēs esam piedzīvojuši šausmu: vīrieši slikti piesienamie krekli, bagāti bikses un neatšķiramie bleizeri, nespējot biroja stilā un zemapziņā slīdot pa korporatīvajām kāpnēm. Tas nav par vēlu. Lasiet par uzņēmējdarbības ikdienas stila padomiem un galvenajiem veidiem, kuriem ir vērts ieguldīt.

Noklikšķiniet, izmantojot slaidrādi, par labākajiem biznesa gadījuma izstrādājumiem un to, kur tos nopirkt.

Fokusējiet uz fit

Zelta likums katrā pielāgotajā vīriešu stila izpratnē ir tāda apģērba iegāde, kas jums pareizi atbilst. Nekas neiznīcina apģērbu - neatkarīgi no apģērba koda un neatkarīgi no tā, cik dārgas ir drēbes, kā, piemēram, nepiemērota žakete, krekls vai bikses. Daži vīrieši mēdz valkāt drēbes lieliem, kas izskatās, savukārt citi uzstāj uz "vāji" uzmavu, kas ir pārāk stingri uz jūsu ķermeņa. Pirmais noslēpums, lai meklē smart ir izmēru pareizi.

Veidot ar pamatiem

Kad esat pavirši piemērots, jūs varat sākt veidot savu garderobi. Sāciet ar gabaliņiem, kurus ir viegli sajaukt un saskaņot, lai jūs varētu saņemt vislielāko sprādzienu par savu buksi, mainot jakas ar biksēm un krekliem, kas katru dienu saista dažādu izskatu.

Kad esat izveidojis cietu skapi, kurā ir skavas, varat sākt veidot vairāk radošas ar tekstūru, krāsu un modeli. Tagad lasīt par daļām, jums būs nepieciešams kleita biznesa gadījuma.

PIRMA PIEEJAMĀS PAMATS @ ASOS

Biznesa ikdienas pamatinformācija

Ja rūpīgi izveidosiet būtiskas izvēles iespējas, jūs spēsit panākt maksimālu daudzpakāpju līmeni ar minimālu piepūli (tas ir ļoti svarīgs no rīta, un jums pat vēl nav jūsu kafijas).

Blazers

Ja klejiet lietas ar fit, jādarbojieties uz kvadrātveida un uz pleciem (bez pārspīlēšanas), un grieziet tos sānos un pabeidziet tieši zem slēpta. Uzmavām apdares pāris centimetrus virs īkšķa pievienoties krekla aprocei var redzēt, vienkārši. Skatiet speciālistu, lai visu to kārtotu no jums.

Pārklājot ziema, vasara un katru temperatūru, starp tām ir trīs žaketes, kuras jāapsver. Pirmais ir klasisks tumšais zīds, ar vienu krūts dizainu ar maksimālo vai plaisas atloks. Vieglā vilna, jūras glāze ir mazāk pieguļoša nekā melna, un tā ir pietiekami tumša, lai izpludinātu savu ķermeņa daļu, nekavējoties smartening jebkuru izskatu.

Vēsākam rītos valkāt pelēko tweed žetonu. Tas ir ideāli piemērots injicējamai tekstūrai (vīriešu apģērba atbilde uz pievilcīgu bloķēšanas krāsu piesaistīšanu ar gaudu druku), un tā labi darbosies ar citiem apģērbu izturīgajiem audumiem, tādiem kā kašmira jaka, zīds adīts kaklasaite un kameru krekls.

Kad siltums ir ieslēgts, bēšs tīrs kokvilnas vai lina maisījums žakete palīdzēs jums atdzist birojā. Un tā siltie, zemmīlie toņi atdzīvinās biroju, peldēs flotes jaku jūrā, padarot jūs izcilu par labu iemeslu dēļ.

SHOP @ ASOS (CHEAP) VEIKALS @ MR PORTER

Krekli

Nepiesārņoti krekli ir izplatīti, jo mēs neesam visi modeļi un proporcionāli no kakla līdz jostasvietai. Vispirms atveriet plecus tieši pleciem. Pēc tam pārejiet uz priekšu: telpai starp apkakli un kaklu ērti jāatbilst diviem pirkstiem, un kreklu manšelei jāapvieno ar īkšķi.

Ja jūsu pleciem ir plašs, meklējiet plānu dizainu vai apsveriet šautriņas; divas vienkāršas taisnas šuves, kas krekinga aizmugurē ir novietotas plakanā audumā. Šī rokasgrāmata, lai kleita kreklu audumus, palīdzēs jums izlemt, kurš audums ir labākais jūsu klimata un apģērba kodam. Kopumā Oksfordas krekli ir izmēģināti un pārbaudīti pogas uz leju, un tie nāk daudzās krāsās, modeļos.

Cietās vielas, protams, visvieglāk ir saskaņot, tādēļ vispirms uzmanība jāpievērš standartiem, piemēram, baltajam, gaiši zilajam un gaiši rozālam, pārejot uz spilgtākām krāsām un modeļiem, piemēram, svītrām, čekiem vai gingham versijām. Vienmēr paturiet prātā, ka jums vajadzētu būt vairāk uzņēmējdarbības nekā gadījuma, tāpēc tikai valkāt kreklu, ja apkakle var piecelties bez kaklasaiti.

SHOP @ MR PORTER

Bikses

Pēdējos gados sakarā ar biroja mazuļu jaku samazināšanos bikses ir svarīgākas nekā jebkad agrāk. Tātad sāciet ieguldīt tagad. Čīni - vidēja svara kokvilnai - ir jūsu gatavs izvēlēties daļēji formālu darba apģērbi. Stick ar klasiskām krāsām - jūras un kameņu - un izvēlēties fit, kas ir slim, bet ne izdilis.

Bikses atdala atkal daudzfunkcionālā krāsā, ir nākamais solis uz augšu, uzsākot pelēko vai smilškrāsas krāsu, it īpaši ziemā bagātajā flanēļā vai velvēs. Vīriešu apģērba pašreizējā apsēstība ar apgrieztām biksēm patiešām būtu jāsamazina (ieguldīt vienu vai divas max). Ja jūs pēc mūžīgas palikt regulāri, tad tendences nāk un iet.

Visbeidzot, džinsi ir piemēroti - darba vietas atļauju. Dodieties kaut ko vairāk par džinsa spektra formālo galu: mazgājies vidēji tumšā krāsā un pilnīgi neveidojas rīvēšana vai stipra izbalēšana. Biroja džinsiem jābūt arī plāniem, nekad nekaunīgiem. Kā citiem džinsiem? Nav šorti, lūdzu.

TIRDZNIECĪBAS AIZSARGI @ MR PORTER

Kurpes

Kleita kurpes klasika ir visdrošākais, kad runa ir par jūsu apaviem. Loafers, Oksfords, Derbijs, Brogues un Manku siksnas viss izskatās dapper birojā. Un, komplimentu katrs gabals minēts iepriekš, balstot savu izskatu, jo visi ir apvienoti.

Ikdienas piektdienās var atļaut minimālu, tīru apavu, kas jālieto, lai strādātu, bet atkal, tāpat kā jean rule, vispirms pārbaudiet savu bosu.

Lai iegūtu kvalitāti, āda vienmēr ir labāka, izvēloties krāsu, piesienoties melnajam, brūnam, oklam un iedegumam. Vasarā eksperimentējiet ar krāsu un pat zamšādu. Šī rokasgrāmata - kā valkāt krāsainas kleita kurpes - palīdzēs.

TIRDZNIECĪBAS IEKĀRTAS @ ASOS TIRDZNIECĪBAS IEKĀRTAS @ LUISA VIA ROMA

Izvēles Biznesa gadījuma papildinājumi

Ja jūs patiešām vēlaties apģērbu, kas saka: "Es eju tieši uz augšu, labāk sākt izņemt šo stūra biroju, ASAP", jūs esat gatavs mest šīs papildu biznesa gadījuma ekstras uz mix:

Polos

Polo uzņem pogveida kreklu bez piepūles biznesa stilā. Ielādams kokvilnas piku vai retro adīto šķirni, apkakles var nēsāt pogām pie kakla, lai iegūtu tīru apdari.

Pretējā gadījumā trīs galvenās pogas atstājiet dabiski un atveriet, apvienojot vasaras divvirzienu žaketes un gaišas krāsas ķīniešu (un vainagus), lai spēlētu brīvdienas garastāvokli, sākot no darba uz darbu.

Adīti

Ja jūs esat veids, kā valkāt drosmīgākas krāsas, tad džemperis ir lielisks apģērba gabals, lai citādi garlaicīgs darba drēbju skapis nedaudz pop. Izvairieties no džemperiem ar trakiem modeļiem, kā arī ar kaut ko ar biezu izmēru (piemēram, kabeļu adīti).

Pareizajam adīt, ja tas ir nepieciešams, vajadzēs slīdēt zem jaka, bet ir pietiekami svarīgs, lai noturētu savu solo. Vislabāk ir bloķēt krāsas, slaids un sēdēt pie jostas līnijas garuma ar izsmalcinātu salātu auklu un aproci. Svīteri ir lielisks žakešu aizvietotājs un taisnīgi labāk ar kaklasaiti, vienmēr atstājot apakšējās divas pogas atsauktas.

PIRKT COOL KNITS @ MR PORTER

Galīgais vārds: Accessorise

Ņemot šos būtiskos biroja priekšmetus, spēlē apkārt ar krāsu un drukāšanas kombinācijām, kā arī papildinot vai izvelkot tradicionālos uzvalks, lai atvieglotu izskatu, kas ir pārspriegots.

Visbeidzot, kad runa ir par piederumiem, mēs sakām, ka mazāk ir vairāk. Pievienojiet ādas galdiņu rokas pulksteņrādītāja rokām un atlaidiet to, pieskaroties idejai par gadījuma spēli. Zinot noteikumus, jūs tagad varat tos saliekt nedaudz, un tie nav izskatās kā muļķi. Tā itāļi to dara. Sprezzatura!

PIRKT DAŽAS PIEDERUMI

1/21

Bruno Cucinelli folio

PIRKT

2/21

Cambridge Satchel folio

PIRKT

3/21

Kopējo projektu sneaker

PIRKT

Interesanti Raksti

Paziņojums Blazers, lai aktivizētu nākamo notikumu

LCM 1. diena: Topman atver Modes nedēļu ar sprādzienu

2000 dolāru vērtībā jūs pārveidosiet 45 gadu veco programmatūras inženieri

12 sievietes, kuras jūsu draudzene neapstiprinās jums, sekojot Instagram - 6. daļai