Kā kleita, lai ieskāstu, kad tu esi prom no svētkiem

Anonim

Daži no jums laimīgie brāļi, janvāris ir par gulēšanu pie baseina un aizmirstot, ka jūs esat algoti nodarbināti nelaimīgā birojā ar četrdesmit minūšu dzīvesvietu kaut kur.

Bet, kamēr normāli ir baudīt kādu kājām pludmalē, mēs esam mazliet vīlušies, ka ikgadējais atvaļinājums tropiskajos laikos ir kļuvis par kartiņu, kas kleita, tāpat kā tu esi hungovers kā treniņš un atbildi uz durvīm Ubereats.

Cerams, ka jūs esat izteikts kritiķis Bintang-singletam, piemēram, mums. Bet ja nē, mēs esam izveidojuši īsu rokasgrāmatu par to, kā kleita brīvdienās, jo mēs visi zinām, ka pasaule ir pelnījusi daudz, daudz vairāk nekā vidusmēra Austrālijas spēlmaņa brutāli vidējie centieni ārzemēs.

Pack Essentials (Un esi nežēlīgs par to)

Ceļot gaismu kā nomadu. stilīgs nomadu

Bagāžas problēmas gandrīz vienmēr nogalina brīvdienu buzz, un tas parasti sākas ar pārsaiņošanu.

Jūs varat izbaudīt izteiksmīgu brīvdienu ar labi organizētu kurjerpastu (ja jūs esat gatavi mazgāt pamatus vairākkārtējai lietošanai). Nelietojiet garoons, kas iepako trīsdesmit kilogramus bezjēdzīgu lāpstiņu un izspiež visu veidu, kā jūs nopelna no viņiem visur, vai cik daudz tas liek gaidīt, kamēr bagāžas prasību apgabals izstumj jūsu rīku.

Brīvdienas nav jāgaida rindā, lai reģistrētos bagāžā, un pēc tam samaksājat par to smieklīgu prēmiju. Viņi noteikti neesmu sērējuši zaudēto bagu, kas nokļūst Klusā okeāna salās. Iepakties gaišajā drānā, esi nežēlīgs, un jums būs vieglāk pavadīt laiku brīvdienās. Mēs pat esam saņēmuši jums ceļvedi par to, kā pareizi rīkoties.

Padariet savu viesnīcu un kūrortu bez zonas

Padomājiet drēbes pirms aitām

Austrālieši ir audzējuši unikālu reputāciju, lai to tiešām, patiešām, viegli, kad runa ir par viņu garderobi ārzemēs. Un tas sucks.
Jūs, iespējams, iztukšosieties, kad bloķēsies uz kājām braukšanas braucienā uz pilsētu, kas izskatās kā ratbags, vai kad festivāla apmeklētāji uzbrūk vietējām maizes ceptuvēm ar negodīgiem stila lēmumiem. Iespējams, ka vietējie iedzīvotāji izturas tāpat kā pret tūristi.

Tātad, nevis ratty singletē, nēsājiet atvieglinātas veļas kreklu. Viņi ir tikpat ērti, kā arī nokļūsim durvīs augstākās klases pilsētas daļās. Boardies ir nepieciešamība, bet arī iepakojiet ķīniešu šorti. Punkts ir tāds, ka citi austrieši varētu kleitu uz zemāko kopsaucēju - bet tas nenozīmē, ka jums ir nepieciešams arī.

Iedodiet vienu vai divas Nicas (ish) apģērbus

Pārliecinieties, ka tas ir piemērots pusdienām vai vakariņām

Tas ir laiks, lai atgrieztos, atpūsties un iedegt, bet jūs, iespējams, galu galā nonāksiet restorānā vai (ja jūs tiešām ir garlaicīgi) dodaties iepirkties labākajās pilsētas daļās. Tas ir izdevīgi, lai iepakotu vismaz vienu gudru rezerves izskatu - chinos, krekls un lāči - ja jūs plānojat hit flīzes vai izbraukšana dažas prestižās locītavas pilsētā.

Apskatot šo daļu, tiek parādīta cieņa pret vietējo iedzīvotāju un iedzīvotājiem, un tie var atvērt iespējas, kuras jūs noteikti nesaņemsiet, ja tu esi valkāts singletē, kas nav mazgāta trīs dienu laikā, un kafejnīcu pāris, kuru jūs nozadojāt skolās jau 2005. gadā.

Up savu sandales un sneaker spēli

Stieņi ir ērti un daļa no Austrālijas kultūras pieredzes, taču tie reti (ti, nekad) glaimojošs un diezgan raupja uz jūsu kājām, ja kādā brīdī jums ir gara treka. Nomainiet tos ar sandales (nevis salds vecā cilvēks, kas "masāžas" jūsu kājām), un jums būs labākas brīvdienas par to.

Sandales ir nogatavojušās tālu aiz savas reputācijas kā apavi rasistisks mazuļu pērtiķiem un pensijas Eiropas tūristu pirmajā ceļojumā uz Austrāliju. Atrodiet kaut ko tādu, kas neizskatās kā jūsu One-Nation balsošanas tēvoča crocs vai hipster Birkenstocks, un jūs varēsiet pāriet no baseina uz vietējiem bāriem, neuztraucoties par vietējiem iedzīvotājiem.

Ja jums vajadzīga palīdzība, mēs nesen iezīmējām sandales, kas iziet D'Marge sartorial sniff testa.

Bet atstājiet lielo stuff aiz muguras

Saint Laurent nav Laurent brīvdienās

Lai gan jūs kādu laiku varat doties izklaidētos restorānos vai klubos sava brīvā laika pavadīšanas laikā, jūs joprojām atrodas nepazīstamā vietā.

Brīvdienas pārtrauc rutīnas darbību, sastopas ar dīvainajiem tūristu mītnēm, vietējiem iedzīvotājiem, kuri aizmirsuši domāt, un parasti nekontrolētu vidi, kurā lietas var pazust, bojāt vai sabojāt. Parasti jums vajadzētu atvaļināt tikai svētku drēbes vai aksesuārus, kas neradīs nervu sabrukumu, ja tos pazaudēsit.

Tas nenozīmē, ka cilvēki ārpus Austrālijas, visticamāk, nomelinās jūsu mantas, taču kopumā brīvdienas rada nedaudz papildu haosu, un pēdējā lieta, kas jums nepieciešams, ir panika meklējama pēcpusdiena zem guļamkrēslu un viesu nama gultām, kad trūkst pulksteņa vai senču bling Atstājiet augstas klases luksusa sietu mājās, jūs mums pateiks vēlāk.

Neaizmirstiet savu ādu

Atcerieties: jūs neesat neuzvarams kā Bonds

Apskatīsimies, brīvdienas var radīt stresu jūsu ķermenī. Atkritumu pārtika, pārmērīga saule un izsmalcināti kokteiļi viss veicina to, ka nepievērš uzmanību saviem labākajiem (atcerieties bērnus, "saulē pieskāriens" nav kompliments).

Kad jūs vislabāk izmantojat savu laiku, ir svarīgi saglabāt regulāru ādas kopšanas kārtību. Viss, kas nepieciešams, ir maza vanniņa no mitrinātāja un mitrinošs krēms jūsu maisā. Ja tas ir pārāk daudz, lai uzdotu jautājumu, jūs, iespējams, iegādājieties kaut ko, kamēr esat tur.

Un neatkarīgi no tā, kā jūs darāt, blokes vienmēr valkā sauļošanās. Jūsu narcistiskais Instagram stāsti par # bagātīgām Bali pludmalēm var būt mazliet joks, bet tas, ka izskatās kā saīsināts ādas rokassomas op-shop vai ādas vēzis, nav.

Zīmoli, kurus jūs vēlaties iegādāties nākamajā brīvdienās

Venroy

TIRDZNIECĪBAS VENĒRIJA

Orlebar Brown

TIRDZNIECĪBA ORLEBAR BROWN

J Crew

TIRDZNIECĪBA J.CREW

1/10

2/10

3/10

Interesanti Raksti

Iedvesmošanas rokasgrāmata: 50 veidi, kā valkāt melnu uzvalku

Kā kleita, lai ieskāstu, kad tu esi prom no svētkiem

Vislabāk saģērbtie vīrieši no nedēļas feat. $ AP Rocky, Jeremy Renner un Lewis Hamilton

Nedaudz pirmdienas prieka ar Neave Bozorgi