Kā nokļūt manā darbā: Profesionālais triks vadītājs Mark Higgins

Anonim

Laipni lūdzam D'Marge pirmajā nodaļā par to, kā nokļūt manā darbā - pasaules intriģējošāko vīriešu svētkos ar pasaules stilīgākajām darbavietām. Katrā intervijā mēs lūgsim sarežģītus jautājumus, lai jūs zināt, vai jums ir vai nav kāds, kas nepieciešams, lai to samazinātu karjeras ceļā, kas ir mazliet ceļots.

Kamēr lielākā daļa no mums strādā aiz spīduma no mirdzoša datora ekrāna, Mark Higgins ir darbs, ko katram bērnam (un cilvēkam) var tikai sapņot. Viņš ir profesionāls triks filmu vadītājam un pēdējām trim Džeimsa Bonda filmām, ko viņš aizpildīja Danielam Kreigam, kad lietas aizgāja aiz riteņa.

Stunt braukšana kā karjera ir kā ikviens darbs saskaņā ar Higgins. Tas, ko var redzēt no ārpuses, bieži vien ir ļoti atšķirīgs, kad piesaistaties.

"Ir aizkulisēs daudz darba, " viņš saka. Nepieciešama trešā kvalifikācija kā triks vadītājam, bet jūsu talantam jābūt izcilam citās praktiskajās jomās. Higginsam nav problēmu to paveikt, jo viņš ir bijis rallija brauciens kopš viņš bija pusaudzis. Viņš piebilst, ka komandas spēlētājam ir būtiska nozīme, lai darbu paveiktu pareizi.

Jebkurā brīdī uz darba vietas varētu būt 1000 cilvēku, kas strādā pie komplekta divu automašīnu vajāšanai, tādēļ trikceļu vadītāji bieži vien ir mazi diski lielā ritenī. "Ja personības ir sadursmes, jūs varētu būt labākais dzinējspēks pasaulē, taču viņiem joprojām nebūs atpakaļ, " viņš brīdina.

Iegūt profesionālās triko vadīšanas pasauli nav viegli. Biežāk nekā nē, tas nav tas, ko jūs zināt, bet ko jūs zināt - kontakti.

"Esmu strādājis pie Top Gear un zināju Ben Collins (The Stig), un viņš vērsās pie manis, lūdzot strādāt pie žultsavu ainas Quantum of Solace, un rallija draiveris ir ideāls šim nolūkam. Mēs esam strādājuši kopā pirms tam, un tas sākās no turienes. Jūs veicat citas automašīnas filmas un šovus, un, tiklīdz jūs iegūstat nosaukumu uzņēmumā, viņi atgriežas pie jums. Tas ir ļoti mazs kliks, un viņi labi rūpējas par sevi. "

"Ir ļoti grūti iekļūt no ārpuses, " viņš piebilst.

Protams, kad jūs to izveidojat, ir izdevīgi prēmijas, kas nāk ar krāšņu Bond franšīzes daļu. "Labākā daļa vada automašīnas, " viņš saka. "Sajaukta kā Bond filmēšanas laikā, grims, mati. Jūs dažas nedēļas jutīsieties kā Bonds. "

Protams, ar labu nāk malām. Sliktākā darba daļa, Higgins stāsta mums, ir piekārtiem par daļu. Kad kameras izslēdzas, triks vadītājiem var strādāt dienu katru dienu mēnešos, kad tiek atkārtotas vienas un tās pašas skates.

"Tas var būt vienmuļš un laiks ir prom no savas ģimenes. Kad viņi tevi ieguvuši, viņi tevi tur uz visu laiku. Es katru vakaru braukāju Romā. Izvelciet katru nakti, "viņš skaidro.

Pastāv arī riski, kas saistīti ar šādu bīstamu darbu. Tās tiek aprēķinātas, bet dienas beigās, Aston Martin ielaišana upē nav tā ideja par OH & S darba vietu.

"Darba apjoms, kas notiek veselības un drošības jomā, ir liels, " stāsta Higgins. "Braukšanas laikā Romā mums bija niršanas aprīkojums automašīnā, tādēļ, ja mēs iegājām upē, es varētu divdesmit minūtes elpot zem ūdens."

Ja jūs līdz šim neesat nozvejojis, profesionāla triksera vadītājs ir ne tikai deviņi līdz pieci gigans. Tas ir fiziski prasīgs, un pats Higgins joprojām piedalās rallija sacensībās, kuras bieži tiek pārtrauktas.

"Ja jums ir citas lietas savā karjerā, piemēram, motorsports, tas vienkārši izslēdz to. Tad, kad jūs turpiniet pateikt nē cilvēkiem, viņiem ir ļoti vienkārši aizmirst tevi. Tas viss ir par to, ka cenšas panākt līdzsvaru. "

Kad runa ir par pieredzi, Higgins tam ir daudz. Viņš sāka savu braukšanas karjeru kā karšu braucējs divpadsmit. Fakts, ka viņa visa ģimene bija arī petroķīmijas, palīdzēja izkopt savas ambīcijas vēl tālāk ārpus Menas salas robežām.

"Tas bija manā asinīs. Jums ir jābūt dabiskām spējām automašīnā. Ieejot triku vadīšanā, es to neesmu izvēlējies, radās iespēja, un es to paņēmu, "viņš saka.

Pārsteidzošs aspekts darbam ir tā ilgmūžība. Tā kā lielākā daļa sacīkšu automobiļu vadītāju bieži iziet pensijā līdz viņu vidum trīsdesmitajos gados, triks vadītājiem var baudīt veselīgu un ērti apmaksātu karjeru, kas ilgst no divdesmit līdz divdesmit pieciem gadiem.

"Jūs saņemat to no pieredzes. Pieredze šajā darbā ir svarīga, "viņš saka.

"Jūs esat smagi strādā, lai maksimāli palielinātu (peļņu), bet, tiklīdz jūs vecumā, tas samazināsies. Tātad jums ir jāpalielina, kamēr jūs varat. "

Higgins personīgais padoms cilvēkiem, kas vēlas izmēģināt savu roku kā profesionāls triks vadītājs, ir acīmredzami skaidrs. Talants vienmēr nāk vispirms. Ja dabiskā puse tur nav, darba iespēju attīstīšana ir gandrīz neiespējama.

"Ja jūs to vēlēsieties pietiekami, jūs to padarīsiet. Tas nenāks pie jums. Jums ir smagi jāstrādā. "

007 jaunākā misija tagad pieejama Blu-ray atskaņošanai mājās. Noskatīties, lai redzētu, kā darbojas Markets, kas atrodas aiz krāšņās DB10 riteņa.

Interesanti Raksti

Paziņojums Blazers, lai aktivizētu nākamo notikumu

LCM 1. diena: Topman atver Modes nedēļu ar sprādzienu

2000 dolāru vērtībā jūs pārveidosiet 45 gadu veco programmatūras inženieri

12 sievietes, kuras jūsu draudzene neapstiprinās jums, sekojot Instagram - 6. daļai