Kā uzlabot savu izskatu, kad neesat māte skaistākā

Anonim

Būsim atklāti. Neviens nekad neatmodas, piemēram, Chris Hemsworth vai Michael B. Jordan. Ja vien jūs neesat viens no tiem laimīgajiem bārstniekiem, kuri ir svētīti ar miljonu gēnu un īpašu uzmākšanās režīmu, lai saglabātu šķietamību, lielākā daļa puišu kopumā ir diezgan vidējas.

Šodien mēs runājam par ģenētiski svētītiem vīriešiem un par to, kā tos viltus padarīt, ja jūs to padarītu, ja neglīts stick ir bijis aizmirsis.

Ieliec savu piktogrammu, McLovin. Mēs neaizsargājam John Travolta / Nicolas Cage stila sejas pārstādīšanu. Šie ir eksperti uzskata, ka mūsdienu cilvēks var izmantot, lai uzlabotu viņu fizisko izskatu.

Skatīties un mācīties, nākotnes diezgan zēns.

Regulāri skūšanās un mazgāšana

Skūšanās ir viens no vienkāršākajiem un efektīvākajiem veidiem, kā krasi mainīt cilvēka ārējo izskatu. Tā ir arī viena no vienkāršākajām neērtības kārtām, kas rodas aktuālāku problēmu dēļ, un to, ka jūs domājat, ka varat mierīgi meklēt mēnesi. Vai neesi tas puisis - atšķirība starp vīrišķo izturību un Tom Hanks Cast Away atšķiras.

Ja jūs ciešat no neregulāras matu augšanas un nestabiliem sejas apmatojuma, rīkojieties, kā saka eksperti.

"Ja tas būtu patiešām plēšains, ejiet tīri nošļāva, " saka Renée Baltov no viena no Sidnejas izcilākajām vīriešu pircējiem Barberness. "Bet, ja jūs varat darīt rupjmaizi, glabājiet to gludu un apgrieztu. Tas maskēs plankumu un padarīs to mazāk pamanāmu. "

Un nekad neaizmirstiet mazgāt gan pirms, gan pēc skūšanās. Tas nodrošinās, ka ādas poras paliek tīras, bez eļļas un neklasificētas. Ja tas netiek praktizēts, tas var izraisīt pūtītes uzliesmojumus un citus neiedomājamus plankumus.

Izkļūt no grumbu

Ah, šis vecais kastaņš. Neatkarīgi no tā, vai jums tas patīk vai ne visi vīrieši galu galā veido grumbas visbiežāk uz pieres, rokām vai ap acīm. Šajās dienās ir nebeidzami veidi, kā kārtot grumbas, bet vislabākais ir ar multimodalitātes ārstēšanu - tas ir, mēģinot veikt dažādas procedūras uzreiz.

Dr John Romano, kurš ir Medics direktors un vadošais plastikas ķirurgs Medspa29, saka, ka visefektīvākais preventīvs līdzeklis ir profilakse. Tas nozīmē, ka nedrīkst smēķēt vai lietot citus tabakas izstrādājumus, kā arī aizsargāt no saules.

"Tālāk jums būs nepieciešama laba medicīniski balstīta ādas kopšana, ieskaitot lokālos produktus un MICROdermabrasions. Virzot tālāk, ja grumbu izraisa muskuļu darbība, ārstēšana ir Botoks vai cits neuromodulators. "

Citas injicējamas ārstēšanas metodes, ko vīrieši var izmēģināt, ir pildviela. Ir vairāki uzpildes veidi, kas piemēroti indivīda grumbu problēmai, tāpēc ir svarīgi iepriekš ar profesionālu pārbaudi, lai palīdzētu jums atrast pareizo veidu. Ja jūs nokļūsiet uzpildes ceļā, nākamais apsvērums pārvietosies uz seguma pārklājumu.

"Resurfacing nozīmē radīt virspusēju kaitējumu, kas ir līdzīgs pirmās pakāpes vai virspusējai otrajai pakāpei dedzināt ievainojumu. Šī ievainojuma dziedēšanas procesā jūsu āda tiek atjaunota, "saka Romano.

"Šāda veida ārstēšanu var veikt ar dažādu veidu skābju lāzeriem, CO2 vai ķīmiskiem miziņiem, kā arī ar dažādu stiprību. Vecāka metode ir veikt dermabrasiju (nevis MICROdermabrasion, bet pilna dermabrasion). "

Alternatīvi, sekojiet zīmēm, ka jūsu āda noveco un darbojas, pirms tā pilnībā kontrolē.

Sulu spiedienu risināšana

Austrālieši mīl sauli tikpat daudz kā jebkura valsts ar pienācīgu pludmali, lai sadedzinātu stundas. Lai mēs neaizmirstam, vienlaikus dedzina arī cilvēka ādu. Pēc ekspertu domām, sunspoti ir tiešām tikai hiperpigmentācija.

Ārstniecībai, kas pieejama hiperpigmentācijai, ir tāda pati ārstēšana tumšajiem apļiem ap acīm, pievienojot IPL, kas nozīmē intensīvu impulsu gaismu.

Arī profilaktiskie pasākumi ir labākā aizsardzība, tādēļ, ja jūs pavadāt daudz laika ārā, pietiekami noslēpumā un vienmēr, ka maksimālais SPF saules bloks ir ērts.

Tumši loki un acu maisiņi

Neviens negrib sasniegt datumu vai formālu līdzdalību, piemēram, to, ka jūsu partneris ir uzvarējis - divas reizes.

Ātri piestipriniet pie tumšiem apļiem, uzlieciet savu Missus grimēšanas atvilktni kādam dabīgam ādas krāsainam korektoram. Sievietes to ir zvērušas vecumā, izmantojot to, lai slēptu nepilnības, tostarp tumšus apļus un pūtītes. Viņiem ir viegli nēsāt nūjas, podus, caurulītes un nūjas, un to vienkārši nomazgājiet uz skartās vietas pirms sajaukšanas ar ādu.

Parastajā līmenī tumšie apļi ir daudz grūtāk risināmi, jo tumšā pigmentācija ap acīm parasti ir ģenētiska.

"Pieejamās ārstēšanas metodes ir pirmais numurs, " saka Dr. Romano. "Tā ir ādas kopšana ar hidrohinonu, ādas balinātāju. Pēc tam būtu tādi paņēmieni kā ķīmiski pīlingi un pēc tam CO2 lāzera pārklājums. "

Vīriešiem, kas cieš no ievērojamām acu maisiņām, Dr. Romano piebilst, ka vislabākais variants ir pildvielas iepildīšana.

Pūtītes un rētas

Jūsu pusaudžiem var būt labi aiz jums, bet rētas, kuras tā atstāj uz sejas, iespējams, nedarīs jums nekādas priekšrocības Tinder spēlē.

Agresīvi ārstējot pūtītes ir vislabākais veids, kā novērst rētas. Kad rētas ir tur, tas nav viegli "salabot", jo jau ir bojāts pati seja.

"Rupji audi ir plānāki nekā parastie ādas un tāpēc ir nomākti, " skaidro Dr. Romano. Apgaismošanas situācijās ēnas var izraisīt šo rētu depresiju lielāku izskatu, tādēļ vislabākais veids, kā to apkarot, ir vai nu paaugstināt dziļāku rētas audu, vai pazemināt apkārtējo virsējo normālo ādu.

Dr Romano saka, ka daudzas procedūras vīrieši var mēģināt iekļaut subcision, izgriešana, injekcijas, lāzera pārklājumu un dermabrasion. Ārstējošais ārsts ir labākais cilvēks, kurš runā par labāko ārstēšanu pret jums.

Ja viss pārējais neizdodas, iepriekš minētā dabīgā ādas krāsa ir jūsu draugs.

Tīrīt zobus

Mēs esam atstājuši vienu no visvienkāršākajiem punktiem līdz galam. Neviens nevēlas aizslēgt lūpas ar vīrieti, kam mēnesī ir vērts uztvert zobus. Vēl sliktāk, ja jūs esat atstājis to pārāk vēlu un krāsošana notiek, ir pienācis laiks rīkoties. Ir vairāki veidi, kā atvieglot jūsu dārgakmeņu pērles.

Visvienkāršākais, protams, ir tīrs no jūsu zobārsta (papildus acīmredzamajai sukai un gludināšanai). Regulāra pārbaude un tīrīšana var novērst turpmāku bojājumu cilvēku viltībām. Ja traipi ir noturīgi, pārejiet uz intensīvu balināšanas procedūru iestādē.

Šajās dienās ir arī daudz izmēģinātu pārbaudītu mājas balināšanas komplektu, kas var nodrošināt stabilus rezultātus daudz mazāk naudas. Veiciet savus pētījumus, lai pārliecinātos par to, ka jūs sagrābat pareizo, kas sniegs jums vairāk rezultātu un mazāk trikus.

Laiks pacelt

Viena no visnepievilcīgākajām īpašībām cilvēka ķermeņa formā ir saistīta ar treniņu trūkumu un svara treniņu. Atšķirībā no citiem aktuālajiem jautājumiem šeit nav sudraba lodītes.

Tomēr ir pieejami hanteles un sporta klubs, no kuriem abi ir viegli sasniedzami. Papildus, lai palīdzētu jums garīgi, mācības var būtiski uzlabot jūsu ķermeņa uzbūvi, un jums ir jāaprīko ar drēbēm, kas kontūru labi pielāgojas jūsu ķermeņa līnijām. Vienkārši uzmanieties, lai to nedarītu, jo tas var radīt atkarību no sporta.

Eksperts saka.

"Kopumā trīs labas dzīves atslēgas ir diēta, fiziskā aktivitāte un stresa mazināšana", saka Dr Romano.

"Šos noteikumus vajadzētu izmantot, lai izskatītos vislabāk. Turklāt citas acīmredzamas ir nesmēķētas un nesaņem pārāk daudz saules iedarbības. Bez tam, laba medicīniski pamatota ādas kopšana ir piemērota ikvienam, it īpaši tiem, kuri atrodas tādās sarkanās zonās kā Austrālija. "

Reālists saka.

"Tikai doties uz masku tādām personām kā" Eyes Wide Shut ", " saka Austrālijas komēdijas un dažreiz modelis Ash Williams.

Viņa citi top padomi neglīts vīriešiem?

  • Tikai izejiet sveču gaismā. Ikviens labi izskatās sveču gaismas situācijās
  • Iegūstiet draugu negribīgāku par tevi - tas viss ir relatīvs!
  • Grow patiešām ilgi bārdu. Viens, kas aptver visu jūsu seju

Interesanti Raksti

Iedvesmošanas rokasgrāmata: 50 veidi, kā valkāt melnu uzvalku

Kā kleita, lai ieskāstu, kad tu esi prom no svētkiem

Vislabāk saģērbtie vīrieši no nedēļas feat. $ AP Rocky, Jeremy Renner un Lewis Hamilton

Nedaudz pirmdienas prieka ar Neave Bozorgi