Kā padarīt stilīgu un profesionālu iespaidu darbā

Anonim

Biroja svētku sezonas ierašanās nav brīva pāreja, lai sāktu šūpošanās biznesa šorti strādāt. Tāpat tas nav nod, lai hitting uz šo cute HR lady. Patiesais kungs nekad nezaudē savu spēli pat darba kalendāra pēdējā dienā.

Šodien mēs piedāvājam vienkāršas darbības, lai attīstītu pozitīvu darba vietas stilu un noturētu jūsu veselīgu reputāciju neskartu birojā. Mēs nevaram garantēt jums veicināšanu, taču mēs varam pārliecināties, ka jūs pārspēsiet svaru.

Parakstu aromāts

Cilvēka smarža ir tikpat svarīga kā viņa drēbes. Mēs nerunājam par to, lai jūsu feromoni tiktu atstāti katrā kabīnes sienā. Tā vietā izvēlieties izsmalcinātu smaržu, kas nav pārāk izplatīta un pārāk spēcīga, un izmantojiet to, lai izveidotu savu biroja klātbūtni patīkamā veidā. Neatkarīgi no tā, vai esat liftā vai sanāksmē, tas nodrošinās, ka jūs novietojat labo kāju uz priekšu, lai to pamanītu.

Piezīme: Banānas republikas radošais direktors Simons Kneens reiz teica Forbes, ka "man nav jāvalkā smaržas, lai strādātu. Bet es domāju, ka pieticīgs smarža ir laba. Es patiešām ticu parakstu smaržām. Es esmu 25 gadus veci un tikpat smaržīgi. "

Labot savu stāju

Pārāk daudz gadu, kas pavadīts datorā, kas spēlē DOOM, iespējams, ir samazinājis ķermeņa dabisko stāju. Tagad ir laiks to novērst. Slikta poza izplata nepareizu vēstījumu biroja vidē, liekot, ka jūs atrodaties un nederat darbam - nav laba izskata, ja tas ir tikai 10:00. Ielieciet to atpakaļ. Sēdies taisni, iegūstiet sev pienācīgu ergonomisku krēslu, redzēsiet fizioloģisko sistēmu, ja tev ir jābūt, un jābrauc uz uztverto panākumu vilni līdz dienas beigām.

Saskare ar acīm ir viss

Ja jūs uz leju vienā ceļgalā un lūdza savu partneri precēties, kamēr skatāties viņu kājās, vai jūs domājat, ka viņi teiks, ka jā? Iespējams - ja jums gan ir pēdu fetišs. Bet jautājums ir tāds, ka, saglabājot acu kontaktu, tiek nodrošināts, ka puse, ar kuru jūs sazināties, piesaista jūs nopietni. Kompulsīvie mācekļi mēdz izvairīties no acu kontakta un, kad jūs gatavojaties kratīt vairāku miljonu dolāru darījumu, šis ir pēdējais iespaids, kuru vēlaties nodzēst. Tādējādi pienācīgi jāinformē sava balss un jāsaglabā acu kontakts ar jūsu priekšmetiem. To sauc par cieņu.

Nekad nepievērš uzmanību apaviem

Daudzi vīrieši joprojām uzskata, ka labs kostīms attaisno sliktu kurpju pāri. Tas nav lieliskā bārda veids. Ikdienas nolietojums samazinās pat skaistāko darba apavu pāru, tāpēc vienmēr tos pārbaudiet un no lietus, lai izskatītos vislabāk. Skatiet mūsu rokasgrāmatu par to, kā spīdēt kurpes kā īstu vīru apkopes nolūkos, un, ja neesat pārliecināts par to, ko kvalificējat kā par labu darba apavu pāri, skatiet mūsu piecas visprecīzākās un labākās meklējat kleita kurpes. Kad esat izvēlējies savu ieroci, uzziniet, kā pareizi tos izstiept ar drēbēm.

Darbs pie piederumu kolekcijas

Dažās korporatīvās pasaules daļās kolektīvi smeļas vīriešu aksesuāri, piemēram, saites, kabatas laukumi un smalki rotaslietas. Tas bieži izpaužas kā darbavietu atslēgšana, kurā mūsdienīgi labi apģērbtie vīrieši tiek uztverti kā varas izsalkuši, uzmanību meklējoši fani (arī satika piezīmes par "jūs dodaties uz darba interviju, mate?").

Mēs nepiekrītam šai kustībai un uzskatām, ka vienkāršu, bet stilīgu uzturēšana iet tālu, veidojot savu personīgo karjeras profilu. Labi cilvēki pamanīs jūs kopā ar tiem, kuriem nav nozīmes. Tātad, spēlējiet vidējo pastels kreklu un tumši pelēks uzvalks ar nedaudz vairāk perforators. Pievienojiet jauku kabatas kvadrātiņu vai kaklasaišu joslu un esiet uzmanīgs, lai nekad to nepārvaldītu. Galvenais ir izcelties no pūļa, neizskatot kā pastaigu tualetes galdiņu.

Uzmanies ar krāsu

Līdzīgi, krāsa var būt jūsu draugs un jūsu vissliktākais ienaidnieks birojā, tāpēc spēlē to ar absolūtu piesardzību. Pētījumi liecina, ka krāsas apģērbs var izraisīt darba samaksas pieaugumu un paaugstināšanu amatā, jo tas rada zināmu autoritāti un pārliecību. Mums ir jāpastiprina, lai saglabātu lietas ierobežotu.

Padomājiet par gaišāku kaklasaiti vai kleitu kreklu, nevis par pilnīgi izplūdušo klaunu uzvalku. Ko jūs arī vēlaties izvairīties, ir vairāk "krāsains" nekā jūsu priekšniekiem. Atcerieties, ka tavs mērķis ir izcelties no pūļa, nevis ņemt uzmanību no sava priekšnieka.

"Pazīstams ir foršs, bet jūs to vēlaties pareizi. Nebūtu puisis, kurš valkā skaļru apģērbu, bet tam nekas nav zem virsmas. Izvēlēties "sharpe", tas saka profesionāli un kompetenti "- Luc Wiesman, dibinātājs, D'Marge

Uzturot sejas mati

Sejas mati ir viens no dabiskākajiem veidiem, kā cilvēks var radīt labu iespaidu darba vietā. Nozvejas? Tā ir arī vissmagākā daļa no tā saglabāšanas līdz respektablajiem standartiem. Atkarībā no darba vietas tradicionālais birojs bieži vien nav populāras hipstera bārda vieta.

Tīrs, kraukšķīgs uzvalks arī nepalīdzēs maskēt šo uzmanību, tādēļ, ja jūs plānojat veidot sejas matus, saglabāt stubble īss un tīrs, lai izvairītos no boyish izskatu. Viegla bārda ir arī laba, jo tajā ir noteikta pakāpe un autoritāte darbavietā. Domājiet, ka Tony Stark ir atņēmis cockiness. Skatiet mūsu ceļvedi, kā pareizi rīkoties.

Iet uz kvalitāti

Šis ir vispiemērotākais likums, kas attiecas uz visu, sākot no apavi uz apaviem līdz vīriešu kopšanas produktiem un piederumiem. Mēs nerunājam par valkātu gluži firmas apģērbu, tas ir vairāk par kvalitatīvas kvalitātes sajūtu savās drēbēs. Jo labāka ir pavedienu kvalitāte, jo lielāka varbūtība, ka jūs izpildīsiet savu maksimumu darbā. Tas ir acīmredzams aspekts, bet bieži tiek ignorēts par lētākām alternatīvām. Kādreiz gribēja sakrata rokas ar šo trūcīgo poliestera puisīti lifti? Mums nav.

"Jūs saņemat to, ko jūs maksājat. Neviena dzīve nav tā, kā tā jūtas laba. Jūs nevēlaties strādāt ar sliktas kvalitātes apģērbu vai apaviem, kas pēc dažiem mēnešiem nokristīsies. "- Jeff Lack Stylist

Higiēna ir premjerministrs

Personiskā higiēna ir ne tikai svarīga darba vietā, tāpēc katram cilvēkam ir jāuzņemas atbildība. Sāciet, nogriežot šos pirkstu nagus. Neviens klients nevēlas ar jums satikt rokās, ja jūs esat šūpoties ar rupju garu pirkstu nagiem vai sliktāk, vientuļš pagarināts pinky nagu. Ja jums ir nosliece uz svīšanu, no rīta pirms došanās uz darbu vai iziet no sporta zāli. Nav nekas sliktāks nekā vīriešu sviedru smarža, ko maskē apģērbs, ko maskē ķelnes pārklājums.

Ļaujiet citiem ņemt svinu


Visbeidzot, bet ne mazāk svarīgi, ļaujiet iestādei paļauties uz tiem, kas izsauc šāvienu. Ja esat jauns darbavietā, vispirms ļaujiet tiem, kas ir vairāk ievēroti, vispirms noteikt modes un attieksmes piemēru un pārliecināties, ka tas nav pārāk tālu no šī standarta. Tas ir galvenais, lai integrētu jebkuru jaunu darba vietu kultūru un varētu veidot pamatelementus savai reputācijai starp vienaudžiem.

Interesanti Raksti

Kā saģērbties kā japāņu jūrnieks

Russell Westbrook pazudīs tavu sievu ar visdārgāko skrituļslāņa apģērbu

Candice Swanepoel x Gilles Bensimon Par Maxim

Skatīt šī gada Wildlife Photography Awards balvu ieguvējus