Kā apgūt perfekto smaidu, kas burtiski apstāsies laiku

Anonim

Vienā vai citā vietā, jūs, iespējams, dzirdējāt, ka zinātnieki apgalvo, ka vairāk muskuļu skumjas, nekā to smaida. Mēs sakām

.

šiem zinātniekiem noteikti ir pārāk daudz laika viņu rokās, vai viņi nedrīkst izārstēt vēzi vai kaut ko? Tas patiešām būtu kaut kas smaidošs.

Mēs arī sakām, ka jokos un klišejus, jūsu smaids ir viens no jūsu labākajiem līdzekļiem. Smaids izpaužas kā draudzīgums, uzticamība, pievilcība, harizma - viss, kas nekad nesāpēs, ka jūsu dzīvē ir vairāk. Ņemot to vērā, šeit ir 5 veidi, kā iegūt zvaigžņu smaidu, kuru jūs vienmēr gribējāt.

Taisni zobi

Labi zobi ir dažādās formās un izmēros, taču tiem visiem ir kopīga lieta: tie ir taisni. A-list smaids sākas ar pienācīgu oriģinālu pielāgošanu - kas, pateicoties daudzajām moderno tehnoloģiju svētībām, vairs nenozīmē galvassegas no Jēra Klusuma komplekta. Jums ir vairākas iespējas:

Bikšturi: dzirdēsim to veco skolu ortodontijai. Siksnas ir laikietilpīga attieksme, ja jūs vēlaties iztaisnot savu smaidu. Izvēlieties no:

Tradicionāli: tradicionālās lencītes ir vislētākā iespēja. Ortodontiskais darbs nav zināms kā izdevīgs budžets, taču, pieskaroties klasiskajām lencēm, pēc iespējas samazina izmaksas. Vienīgais loms ir tas, ka tie ir visizteiktākais korekcijas veids.

Skaidrība Izvērstā: Clarity biksītes izmanto tradicionālās lencītes vienu soli tālāk. Tie ir izgatavoti no smalkgraudainiem keramikas materiāliem, kas sajaucas ar jūsu zobu dabisko krāsu, un to īpaši mazie caurspīdīgās kronšteini ir mazāk pamanāmi un ērtāk.

Inkognito: lai padarītu vēl diskrētāku pārveidošanu, mēģiniet inkognito režģus. Inkognito lentes ir vienīgā pilnīgi pielāgotā ārstēšana, kas atrodas aiz jūsu zobiem. Viņi ir dārgāki nekā iepriekšējās opcijas, taču kompromiss ir pilnīga neredzamība.

Invisalign: Invisalign ir viena no populārākajām iespējām pieaugušajiem pacientiem, jo ​​tā ir praktiski neredzama. Invisalign aligner ir viegla un caurspīdīga plastmasas korpuss, kas ir veidots tā, lai tas būtu piemērots jūsu zobiem. Tas tiek regulāri nomainīts ar jauniem izlīdzinātājiem, kas tuvina tuvāk jūsu ideālajam smaidam, un to var ērti lietot gan ēdienreizēs, gan īpašos gadījumos. Invisalign prasa vairāk pacietības, lai sasniegtu vēlamos rezultātus, bet tas arī sniedz lielāku elastību.

Arī mēģiniet Smith Direct Club - lieliska, pieejamu alternatīva Invisalign.

Baltie zobi

Pasaulē taisni zobi netiks slēgti darījumu darījumi - vai arī tiek noslēgts cits darījumu veids - ja tie ir Čedaras siera krāsa. (Tas ir bruto, tikai domājot par to, vai ne?) Balts smaids ir obligāta, ja vēlaties ieskaidrot. Atkal ir vairākas iespējas, kas var atbilst jebkuram budžetam.

Balinošās zobu pastas: šī ir bezrūpīga. Dodies uz leju līdz vietējam veikalam, savāc balinošu zobu pastu no jūsu izvēlētajām zīmolēm un suku. Īpašas ķīmiskas vielas un abrazīvās vielas zobu pastās balināt zobus, noņemot virsmas traipus 2-6 nedēļu laikā. Lietojot pēc profesionālas apgaismošanas, baltinvielu zobu pastu var palīdzēt saglabāt rezultātus.

In-Office balināšana: Profesionāla balināšanas ārstēšana ir visdramatiskākais veids, kā sasniegt izcilu pērļu baltumu komplektu. In-office balināšana ir droša, neinvazīvā zobārstniecības procedūra, kas no jūsu zobu emaljas noņem dziļi nožņaugtus traipus. Jūsu zobiem tiek uzlikts recepšu formulas balinošs gēls, pēc tam UV lampu aktivizē 15 minūtes. Pieteikumu var atkārtot 2-3 reizes. Mazāk nekā stundu, jūs varat atstāt biroju ar zobiem 12 nokrāsas baltākas.

Balināšana: Balināšana veido ūdeņraža peroksīdu no reakcijas starp karbamīda peroksīdu un ūdeni. Ir pieejamas daudzas metodes, tostarp balināšanas pildspalvas, gēli, lentes un lāzera balināšana. Lai gan balināšana parasti atjauno zobus līdz to dabiskajai krāsai, balināšana var balināt ārpus dabiskās krāsas.

Balināšanas komplekti: " Take-home" komplekti nenodrošina tūlītējus rezultātus, taču 2 nedēļu laikā viņi joprojām var noņemt smagus traipus no zobiem. Balināšanas komplekti ietver mutes trauku (pēc pasūtījuma, ja komplektu nodrošina zobārsts) vai sloksnes, kas ļauj viegli pielietot balināšanas želeju. Atsvaidziniet savu smaidu ik pēc pāris mēnešiem, jo ​​balināšanas efekts nolietojas.

Veikals Zobu balināšana

Šķeldu un salauzti zobi

Emalja, kas aptver zobus, var būt daži no vissmagākajiem audiem ķermenī, bet tā nav droša. Izvairieties no nepareizas lietas vai uzņemiet dzeramo perforatoru uz sejas, un jūs varētu atrast sev šķēlēs, salauztu vai lauztu zobu (un nopietni bojātu ego). Lai pēc iespējas ātrāk noteiktu jūsu smaidu par tiesībām, skatiet zobārstu.

Uzpildīšana un piesiešana: nelielu mutisku ievainojumu var atrisināt ar zobu pildījumu vai savienojumu. Bonding izmanto zobu kompozītu sveķi, kas ir veidots tā, lai tas izskatās kā dabīgs zobs un ar ultravioleto gaismu piestiprinātu bojāto zonu. Tas ir ideāli piemērots mazām mikroshēmām, īpaši redzamākiem priekšējiem zobiem.

Crowning & Capping: Vairāk nopietnās situācijās var būt nepieciešama zobu gala vai vainaga. Kronis vai zobu formas vāciņš tiek izmantots, ja liels zoba gabals izdalās vai ir ievērojama daudzuma sairšana. Crown var izgatavot no vairākiem dažādiem materiāliem, katram no kuriem ir plusi un mīnusi. Izvēlieties vienu, kas vislabāk atbilst jūsu īpašajām vajadzībām.

Liekulīgu vārdu plūdi

Jūsu zobi nav vienīgais būtisks magnētiskās smaids. Jūsu lūpām vajag arī nopietnu TLC. Par laimi, labāku izskatu lūpām neprasa nekādas iztēles vai rīkus (ja vien jūs to nevēlaties).

Aprūpes līdzekļi: pirmā un vissvarīgākā lūpu kopšanas sastāvdaļa ir hidratācija. Dzert ūdeni. Daudz par to. Un mēģiniet izvairīties no lūpām. Kopā šīs divas vienkāršas lietas būs tālu, lai saglabātu jūsu pucker diezgan. Ja vēlaties, piesūciniet lūpas, uzlīmējiet lūpu balzamu un atdariniet. Abus produktus var iegādāties par lētu, taču jūs varat arī izvēlēties lētākas luksusa versijas, ja tas ir lielāks par jūsu ātrumu. Ja sēkšana patiešām izrādās problēma, ieguldiet mitrinātājā, lai nomainītu mitrumu sausā iekšējā gaisā un noturētu lūpas. Un, visbeidzot, atcerieties, lai aizsargātu jūsu lūpas no saules apdegumiem, tāpat kā jebkura cita ķermeņa āda. Investējiet mitrinātājā vai balzameļā ar SPF un regulāri valkājiet to.

Prakse, ka smaids

Prakse padara perfektu un jā, pat jūsu smaids varētu gūt labumu no dažām mēģinājumiem. Jūs zināt, ka viltotas smaidus, ko jūs redzat no lietotu automašīnu pārdevējiem un zaudētājiem realitātes TV konkursos? Nelietojiet to darīt. Jūs vēlaties smaidu, kas apgaismo telpu, nevis smaidu, kas fiziski šķiet sāpīga.

Īsta smaids ietver gan mutes, gan acu skatienu. No kurienes nāk jūsu vārna kājas, bet par harizmātisku smaidu ir vērts mazas ādas upuris ap acīm. Ļaujiet šīm acīm griezties, izstumies šo augstāko zobu rindu (jo īpaši tagad, kad jūs viņus izskatījāt tik labi), un iegūstiet šo smaidu.

Tagad tas ir skaists smaids, čempions.

Interesanti Raksti

Iedvesmošanas rokasgrāmata: 50 veidi, kā valkāt melnu uzvalku

Kā kleita, lai ieskāstu, kad tu esi prom no svētkiem

Vislabāk saģērbtie vīrieši no nedēļas feat. $ AP Rocky, Jeremy Renner un Lewis Hamilton

Nedaudz pirmdienas prieka ar Neave Bozorgi