Kā uzlabot jūsu vīriešu izskatu ar skudru

Anonim

Pirms hipster bārdu un neatbilstošu piedurkņu tetovējumu dienas, lai atzīmētu savu vīrišķo ierašanos, bija vienkārša, veca rupjāka.

Tie īsie sejas mati, kas lieliski novietoti starp "Es esmu uz augšu vairāk nekā 20 stundas" un "Māmiņa, wow! Es esmu īsta vīrs tagad "ir bijis un turpinās būt galvenais vīrietis visā pasaulē, kurš vēlas izturēties pret izturību un mazliet izteiktu ierobežojumu.

Ar iknedēļas vīriešu bezgalīgu sastāvu, kuri ir aizstāvējuši izskatu pagātnē un turpina to darīt šodien, ir pienācis laiks, kad mēs sniedzām jums lielisku bastarda ceļvedi, lai iegūtu savu lazdu.

Tīru, skalotu un izliektu, ir vīriešu definīcija. Grow un redzi.

Slaukšanas priekšrocības

Pirmais solis uz slepkavu stublāju pilnībā atbilst mātes dabai. Ja jūs neesat svētīts ar sejas folikulu pārpilnību, tad tas aizņems nedaudz ilgāku laiku, lai strādātu ar to, kas jums ir pieejams. Flip pusē, stila šķiedra šūpošana var ievērojami uzlabot jūsu sejas īpašības (vai to nav), akcentējot cilvēka sejas līnijas.

Neviens neapbruņots? Nav problēmu. Stuķis palīdz nodrošināt tik ļoti nepieciešamo "malu", lai izceltu vietu, kur galā sasniedz frontonu. Šis vienkāršais uzmūšanas hack var arī strādāt lielākiem vīriešiem, kuriem bieži vien rodas jautājums par to, ka viņu kakli sajaucas ar zodu. Nedaudz rupjš var iet tālu šeit.

Pieder 5:00 ēna

Kad jūsu bārda ir izaugusi aptuveni 2-3 mm garumā, iegūstiet regulējamu bārdu trimmeri ar regulējamu aizsargu, kas var nodrošināt jūs ar iepriekš iestatītu skūšanās dziļumu. Ja jūs esat vecsskolas vecmāmiņas, arī ar īsu aizsargu pabīdīsim arī.

Pārliecinieties, ka, veicot apgriešanu, veicat vairākas caurlaides, vienlaikus pārbaudot spoguļattēlu visiem neatbildētajiem punktiem - kakla, sēžas kauliņu, zoda un zem ausīm. Mēs nevaram to pietiekami uzsvērt, jo tas ir kāds, kurš publiski izgāja ārā ar 3/4 stubble shaved seju.

Kad esat apmierināts ar vispārējo apdari, nomazgājiet seju, lai noņemtu sagrieztus matiņus un izžāvētu ar dvieli. Tālāk ir ērts pļaušanas griešanas šķēres, lai notīrītu ūsu gala padomus, kurus parasti ir grūti iegūt ar trimmeri.

Tas attiecas arī uz jūsu Ādama ābolu, kuru trimmeri sagriež nevienmērīgi. Jebkurš cits klaiņojošais matiņus arī jānoņem ar šķērēm vai trimmeriem, izņemot aizsargu. Tie ir vislabāk pamanīti ar pienācīgu vannas istabas apgaismojumu.

Atkarībā no jūsu augšanas ātruma, parasti liela daļa vīriešu tiek izmantotas ik pēc 2-4 dienām. Atstājiet to vēl vairāk, un jūs atrodaties bārdainā teritorijā.

Skin Care par sejas matiem

Jūs būsiet pārsteigts, taču daudzi vīrieši faktiski izaug savus stublāju ādas kairinājuma dēļ, kas rodas no regulāras tīras skūšanās ar skuvekli. Katru reizi, kad cilvēks attīra skūšanos, viņš būtībā nokrīt ar plānu matu slāni, tāpēc atkārtotam skūšanai var būt sausa un kaitīga iedarbība.

Tas jo īpaši attiecas uz gadījumiem, kad neļaujiet ādai atjaunoties pirms nākamā skūšanās.

Pieliekot pilnīgu stublāju, var būt līdzīga ietekme, bet mazākā mērā. Tieši šī iemesla dēļ mēs iesakām izmantot arī labu mitrinātāju atbilstoši jūsu bārdas trimmeram. Zīmoli, piemēram, MILK, Lab Series un Bull Dog, nodrošina ideālu sabiedroto, palīdzot jūsu ādai saglabāt veselību, kad dodaties par rupja maluma izskatu.

Going Rugged

Cik mēs atbalstām izturīgo izskatu, tas nav visiem. Trīs iemesli, kādēļ cilvēkam vajadzētu izaudzēt savu rugāju, ir:

  1. Izvairieties no bērna izskatīšanās
  2. Lai pārvaldītu jutīgu ādu skūšanās dēļ
  3. Lai novietotu izskatu starp bārdu un tīru skūšanu

Viens no faktoriem, kāpēc jūs nedrīkstat audzēt stubble, ir diezgan acīmredzams - jūs vienkārši nevarat. Kā jau tika minēts, tikai daži vīrieši tiek svētīti ar vienmērīgu sejas matu augšanu, tādēļ tiem, kuriem tas nav pieejams, saglabājiet to tīru. Tavam potenciālajam datumam nekas nav slinkāks nekā blūze ar zālaugu pūciņu, ko viņi nekad nenonāks tuvu - tas arī nozīmē, ka jums nav kissy-kissy.

Saglabāt to ir diezgan viegli, esmu atradis, bet, ja tu esi smieklīgāks par mani, tad neuztraucieties ar rupjošo izskatu. Tas aizņem dažas TLC ik pēc pāris dienām, un, ja jūs esat atgrieztais tips, tad jums šķiet, ka jūs dzīvojat zem tilta bez laika.

Bārdains gudrs cilvēks saka.

Tātad, pateicoties šim ieteikumam, mēs pametīsim jūsu bārdu trimmerus un mūsu iedvesmas galeriju. Gandijs reiz teica: "Ja tu vari to audzēt, tad pārsteidz to." Nav īsti. Mēs tikko to izveidojām. Bet, ja Gandija būtu rupjš, tas ir tas, ko viņš saka.

Noklikšķiniet, izmantojot galeriju, par iedobumu un izskatu

1/21

2/21

3/21

Interesanti Raksti

Iedvesmošanas rokasgrāmata: 50 veidi, kā valkāt melnu uzvalku

Kā kleita, lai ieskāstu, kad tu esi prom no svētkiem

Vislabāk saģērbtie vīrieši no nedēļas feat. $ AP Rocky, Jeremy Renner un Lewis Hamilton

Nedaudz pirmdienas prieka ar Neave Bozorgi