Kā rock krāsaini bikses strādāt un spēlēt, nezaudējot

Anonim

Mēs esam lieli mīļie vīriešu drosmīgu krāsu aizstāvji, bet liels nē nav, ja daži puiši to uztver tik tālu, ka galu galā viņi izskatās kā pārsteidzoši gelato pārdevēji ar apšaubāmiem piena avotiem. Galu galā nebūs ne viņa modes, ne arī tavs mīļais deserts.

Tas ir pierādījums tam, ka stilu spēlēs krāsas vīriešiem var iet briesmīgi nepareizi, tāpēc šodien mēs skatāmies, kā valkāt krāsainas bikses.

Pusforma atdala paveicās labi

Izvēlieties un izvēlieties savu krāsaino atdalīti uzmanīgi, dodoties uz kostīmu. Pārliecinieties, vai bikses ir fokusā, un jūtieties brīvi iemest arī dažus modeļus, līdzīgi kā Conor McGregor ir zināms. Citu apģērba gabalu saglabāšana zilā vai melnā krāsā ļaus visam izskatīties pop, neatstājot tevi kā cirka klaunu līderi. Un atcerieties, ka jūsu krāsainās bikses papildina viens otru, kas precīzi neatbilst.

Iet uz izsmalcinātu Rock Star (Jail Bird)

90. gados ir atpakaļ bērns, un tas viss ir par šo mod-grunge / sartorial rock star izskatu. Cilvēki, piemēram, Conor McGregor, šobrīd vada savu izturību un personību, lai dotos uz vēl spilgtākām krāsainām biksēm, kas papildinātas ar ziedu zīmējumu. Mēs neesam sakuši, ka tas ir tas, ko visi vīrieši varētu pacelt, bet sākt konservatīvu ar citiem modeļiem pāris spilgti plaid bikses un solis to no turienes.

Triks šeit ir saglabāt visu citu smalku un bikses skaļi. Piezīme McGregor ir vienkāršs balts v-kakla šeit, kas sadalīt pārsteidzoši zilā krāsā un ziedu motīvus perfekti. Balance ir galvenais šeit.

Nepārsniedziet to

Ah Pitti, virsotne "pārspīlēto". Kaut arī daži izskatās, pievērš uzmanību pareiziem iemesliem, daudzi no viņiem mēdz būt pārāk bāri, jo tie saskaras ar spilgtām krāsām uz augšu, kā arī ar pārtērēšanu un krāsainām biksēm. Tas vienkārši mēģina pārāk grūti, un tas nav vibe, kuru vēlaties izdalīt ārpus Pitti burbuļa (ti, reālā pasaule).

Izmēģiniet baltu pogas uz leju saukstošu kreklu, kas iet ar jebkādām unikālas krāsas biksēm, kad jūs zaudējat, kā saskaņot. Vai arī mest klasisku zilu zeķu pār savu izskatu, un jūs būsiet tikpat asa kā tēva nojumes rīki. Tas prasa arī minimālu piepūli.

Slāņa augšpusē

Esi foršs puiši, nevis auksti. Slānis ir iespējams ar spilgtas krāsas biksēm, bet šeit ir jāpievērš pienācīga rūpība. Kopā ar mazliet uzticību vispārējais noteikums ir līdzīgs iepriekšminētajam - pielīmējiet neitrālos signālus, piemēram, smiltis, tumšs, melns un pelēks, un jums būs labi.

Jauka balta poga ar kreklu var arī nodrošināt papildu kontrastu, neveicot pārpludināšanu. Elegants izaicinājums tiem mēnešiem, kad visi pārējie izskatās vienādi.

Roll it up uz unikālu izskatu

Ļaujiet uzzināt, ka tad, kad tu ievelk krāsainas bikses, tu pievērsi daudz uzmanības. Kā jūsu apģērba centrālais punkts ir svarīgi ne tikai paļauties uz stila punktu krāsu. Noguliet aproces, piemēram, Jeff Goldblum, lai iegūtu unikālu izskatu, un atcerieties, lai pārbaudītu, vai tas ir piemērots - moderns un pielāgots ir labāk.

Un nekad neaizmirstiet pienācīgu apavus, jo aproces piesaista uzmanību savām kājām.

1/10

2/10

3/10

Interesanti Raksti

Eleganti, bagāti, bagāti no Barbati jaunāko vīriešu kolekcijas

12 sievietes, jūsu draudzene neapstiprinās jums sekot Instagram - 2.daļa

Kate Upton ar nulles gravitāciju

Pasaules izcilākie futbolisti ar Butler mākslas darbu dizaina