Kā rock džinsu kreklu un izskatās lieliski darot to

Anonim

Uzziniet, kā valkāt džinsu kreklu. Bija laiks, kad tie tika rezervēti vienīgi nemirstīgām tētām, taču mēs esam priecīgi paziņot, ka ir pagājis laiks. Tagad modernās tēvās var nēsāt džinsa kreklu, un tā arī jūs varat. Saģērbt to, saģērbt to uz leju, kārtot to, atstāt to atvērtu.

.

iespējas ir praktiski bezgalīgas, un jūs varat tos visus veidot tāpat kā šos labos dudes zemāk.

Bekhemas pusloku īpašs

Es zinu, ko jūs domājat: Deivids Bekhema varēja burtiski lietot kaut ko, ieskaitot savu seno vecmāmiņas ziedu mājokli, un joprojām to izskatās lieliski. Bet tas nenozīmē, ka jūs nevarat ņemt pāris norādes no kapteiņa. Bekhemas lidostas šiks izskats spēj panākt kāroto "netīro un neatgriezenisko, bet joprojām saliekamo" statusu ar velmētām piedurknēm, daļēju spieķīti un daudzas atslēgtas pogas. Aksesuāri ir arī atslēgas: atzīmējiet beanie, žalūzijas un roku bling.

Disick Open for Business Super gadījuma Vibe

Vārdi "super gadījuma" un "Scott Disick" parasti nenāk kopā, taču, tā kā Kanye West ir saistīts ar Kardašijas klanu, Lord Disick ir nogriezis trīs gabalu kostīmus vairāk atvieglinātām togām. Mēs izraujam šo nevainojamo izskatu: vienkārša t-krekls, atdzist kicks, tumšs džinsa apdare apakšā, un augšējā kreisajā un kreisajā pusē atvērts gaismas denim. Dizaina sajaukšana nav paredzēta amatieriem, bet tas ir tas, kas izskatās, kad tas ir izdarīts pareizi.

Pilna kratīšana

Dizains var būt iegādājies sākumu kā darba apģērbs, taču tas nenozīmē, ka jūs to nevarat uzģērbties. Šķiet, ka tas izskatās, ieliek to pāri ar khaki un izdomā to ar rūpīgi pārdomātām aksesuārām: vienu rokas pulksteni, gaišus brilles aproces, no otras puses, klasisku aviatoru pāri un zemu kakla šalli. Pat pašam kreklam ir interesantas detaļas, piemēram, auduma graudu un priekšpusē esošo šuvju. (Photo Credit: Sartorialist)

Suit-up kombinācija

Ja jūs patiešām vēlaties nospiest aploksni, apsveriet iespēju iekļaut džinsu savā oficiālajā apģērbā. Mēs nerunājam, ka jums vajadzētu valkāt džinsa kleitu jūsu labāko draugu kāzām (ja tas nedarbosies Justin Timberlake, tas noteikti nestrādās par jums), bet, ja jūs jūtaties bumbas, kāpēc ne valkāt savu džinsa krekls ar uzvalku jaku un kaklasaiti? Vienkārši pārliecinieties, vai tas ir slaids fiksēts krekls (ar izgrieztu apkakli), tāpēc tas nav liela izmēra jaka.

Pludmales gadījuma atdzist variācija

Tikai daži no tiem var noglabāt sirferu stilu, piemēram, Zac Efron. Izvelciet lapu no savas grāmatas, veidojot savu džinsu kreklu pludmalē. Izvēlieties viegls džinsa stilu, kas neatstās tev svīstību jūras karstumā un saskaņo to ar savu iecienīto kaklasu šorti. Pievienojiet sandales, konversiju vai savus Havaianas, un pabeidziet izskatu ar aviatoru iznīcinātāju.

Interesanti Raksti

Iedvesmošanas rokasgrāmata: 50 veidi, kā valkāt melnu uzvalku

Kā kleita, lai ieskāstu, kad tu esi prom no svētkiem

Vislabāk saģērbtie vīrieši no nedēļas feat. $ AP Rocky, Jeremy Renner un Lewis Hamilton

Nedaudz pirmdienas prieka ar Neave Bozorgi