Kā rock kurpes bez zeķēm, ja vēlaties izskatīties kā Sartorial King

Anonim

Jūsu draudzenei ir viegli. Vasara nāk ap un viss, kas viņai jādara, lai pielāgotos pieaugošajam dzīvsudrabu, ir iemesta uz kleita un slīd uz dažām sandalēm. No otras puses, jūs, iespējams, nevēlaties to izdarīt vai arī jūs lasāt pilnīgi citu vietni.

Tā vietā, lai jūs, vasarā ar to ikgadējie apavu vilšanās par to, kā palikt stilīgi, bet arī palikt atdzist. Sandales izskatās vāji smieklīgi uz visiem, bet visvairāk sartorially progresīviem vīriešiem. Siksniņas ir pārāk pusaudžiem jūsu pieaugušo gaumei. Pīpa-toe sūkņi noteikti nav no jautājuma. Tātad tev paliek jautājums, kā valkāt kurpes bez zeķēm.

Atbrīvošana ir atbilde. Atbrīvošanas veids, kas pakļauj jūsu potītes un teļus uz elementiem un ļauj tiem baudīt sezonas sauli kopā ar pārējo jūs. Arvien vairāk vīriešu dodas vasaras sezonā, bet to dara, neievērojot piesardzības pasākumus, un ne tikai jūs iztēlosies muļķīgi, bet jūs, iespējams, radīsiet bioloģisku bīstamību jūsu rokās.

Šeit ir daži norādes, kas jāpatur prātā, pirms jūs nolemjat neveidot zeķes ar kurpēm.

Piemēroti gadījumi apaviem bez zeķēm

Klasiskais bezjēdzīgs izskats nāk ar jau iebūvētu gadījumu: laivu kurpes uz jūsu iespaidīgā Wall Street jahta klāja. Ja jūs vēl neesat tur, neuztraucieties - jahtas var gaidīt, bet laivu kurpes citur varēs valkāt.

Bez tam, laivu kurpes nav jūsu vienīgā iespēja socklessess. No Oxfords līdz Vans, jūs varat atbrīvot savas pēdas no visiem apavu veidiem. Iegūtais seanss var būt neaizsargāts un gadījuma rakstura vai izsmalcināts un nedaudz drosmīgs atkarībā no pārējā izskata. Lielākā daļa jebko var strādāt - tostarp džinsa šorti, šorti un pat vieglie vasaras kostīmi - bet tai jābūt piemērotai šim gadījumam. Going sans-zocks ir Do not ar biznesa apģērbu un formalwear. Bez tam, jūtieties brīvi eksperimentēt.

Izvēloties labo apavu

Bez zeķēm, lai dalītos uzmanības centrā, jūsu kurpes ir jāstāv pie sevis. Iesācēji nevar kļūt nepareizi ar klasisko spēli. Tas ir visvienkāršākais apavu sporta veidnēs, un tas izskatās stilīgi daudzās situācijās. Citus paslīdējumus, piemēram, braukšanas kurpes un mokasīnus, kā arī mazliet samazinātas čības ir viegli valkātas.

Par mazāk gadījuma pusi mēģiniet Oxfords, bucks, brogues vai. diezgan daudz ko jūs vēlaties, faktiski. Gandrīz jebkura kleita kurpiņa ir godīga spēle, ja vien tas nav pārāk formāls, lai pārējais jūsu izskats. Tā kā jums nav nevienas zeķes, kas varētu izrādīties, tagad ir labs laiks, lai mazliet eksperimentētu ar saviem kurpes.

Paturiet prātā, ka, ja plānojat kontaktu ar kājām līdz apavu, jums var būt nepieciešama neliela papildus apkope. Atļaut katram pārim 24-48 stundu atpūtas periodu, pirms tie atkal tiek slīdēti. Pagaidu laikā izmantojiet ciedra apavu koku, lai palīdzētu tiem pienācīgi nožūt. Ja smarža ir problēma, ieguldiet līdzekļus kāju antiperspirantā, lai apturētu jebkādas nepatīkamas smakas.

Sockless stila konsultācijas

Jūs varat izmēģināt šo izskatu ar dažādiem apģērba gabaliem jūsu apakšējā pusē. Džinsi, bikses un īsās bikses ir visas dzīvotspējīgas iespējas, taču klasika ir slaids gredzens. Izvairieties no elastīga vai niecīga aproci, bet saglabājiet to tuvu. Mērķējiet bikšu pamatu, vai nu apgrieztiem, vai ar aproci, lai sasniegtu apmēram divus collas virs jūsu kurpes un pakļaujtu potītes apakšstilbiņu. Ja jūs ietit augstāk par šo, jūs izskatās, ka jūs lietojat capri bikses, un tas ir noteikts nē.

Uzziniet savus piederumus

Jūs varētu kliegt bez zeķes bez jebkādiem palīgmateriāliem, taču mēs to neiesakām. Tas ir grūts uz kājām un jūsu kurpēm, un abi var izmantot mazliet papildu TLC. Novērš nepatīkamās sajūtas, kas var būt ar sportiskām tukšām potītēm ar šiem piederumiem:

Neizšķirti zeķes: vai ir kaut kas sliktāks par sašutumu sajūta, kas nāk no dienas, kad ādas apavi tiek palaisti basām kājām? Tad tur ir smarža. Un pat nerunājam par to, kas tur varētu pieaugt. Dodoties bez sēklām, nav jādomā par pilnīgi bezkājīga. Ieguldiet nelielā, neredzamā veidā, kas jums saglabās svaigu un nezaudē savu izskatu.

Ciedra apavu koki: kā minēts iepriekš, šis ērtais palīgierīces uzsūc sviedri, palīdz novērst baktēriju augšanu un dezodorēšanu. Win-win-win.

Stench neitralizējošs aerosols: acīmredzamu iemeslu dēļ.

Pulveris: pārkaisot ar nelielām devām, pareizajam pulverim ir dzesējoša iedarbība uz jūsu pēdām un palīdz absorbēt mitrumu.

Zolītes: Terry audums vai ādas zolītes arī palīdz absorbēt sviedri un novērst smakas.

Moleskin Patches: Uzklājiet berzes vietās, lai izvairītos no blisteriem.

Vai vajag vairāk iedvesmu?

Izbaudiet galeriju, lai noskaidrotu, kā var valkāt visu veidu kostīmus bez zeķēm vai alternatīvi, pārbaudiet mūsu izvēli par labākajām kleita kurpes vīriešiem un to, kā pareizi valkāt tos.

1/16

2/16

3/16

Interesanti Raksti

Paziņojums Blazers, lai aktivizētu nākamo notikumu

LCM 1. diena: Topman atver Modes nedēļu ar sprādzienu

2000 dolāru vērtībā jūs pārveidosiet 45 gadu veco programmatūras inženieri

12 sievietes, kuras jūsu draudzene neapstiprinās jums, sekojot Instagram - 6. daļai