Kā ceļot ar draugiem un nebeidzot nogalināt citus

Anonim

Arthur ir nervu lidotājs. Barney saņem slimnieku. Calvin ir izveicīgs ēdiens. Dannijs ir kontroles ķēms. Ed ir cheapskate. Fabio nevar ilgāk par 5 minūtēm turēt savu seju no sava tālruņa, un Gus kopš Mīlestības ierašanās ir bijis MIA. Jūs esat gandrīz diena jūsu ceļojumā, un jau jums ir nepieciešams atvaļinājums no jūsu brīvdienas. Varbūt Contiki būtu bijusi labāka ideja galu galā.

Kā teica Mark Twain: "Nav daudz drošāka veids, kā noskaidrot, vai jums patīk cilvēki vai tie ienīst tos, nevis ceļot kopā ar viņiem." Atvaļinājums kopā ar saviem partneriem var būt episkā pieredze, kas ir pilna ar vienu reizi mūža atmiņām - vai dārga nāves spēlē neveiklība, naids un subtweeted bitching.

Tomēr, neskatoties uz acīmredzamiem riskiem, iegūstiet pietiekami daudz alus, un tas ir gandrīz neizbēgami, ka kāds ierosinās grupai atkal apvienoties, lai pārtrauktu visas brokācijas. Pirms uzsākt piedzīvojumu ar savu pavadoņu, šeit ir tas, kas jums jāzina, lai saglabātu tavu veselumu un draudzību neskartu.

Izvēlieties saprātīgi

Saglabā nepareizu uzņēmumu un jūsu grupas brīvdienas ir beidzies, pirms tas sākas. Katrs kandidāts ir jānovērtē, pamatojoties ne tikai uz to, cik labi viņi kopā ar jums, bet arī par to, cik labi viņi saskan ar pārējo apkalpi. Mērķis ir pulcēt komandu ar līdzīgām vai vismaz savstarpēji papildinošām interesēm, enerģijas līmeņiem, ceļojumu pieredzi, budžetu, paradumiem, komunikācijas stiliem un sociālajām prasmēm. Ja jūs mīlam vēlu rītos un atpūšas pie baseina, jūs, iespējams, nevēlaties ceļot kopā ar savu izdzīvojošo mugursoma draugu. Sargieties arī no: augsta uzturēšanas Henry, Penny-Pinching Pete, aplaupīts Dzērājs Dennis un sociāli nelaimīgs Ivan.

Iestatiet Notīrīt cerības

Kad esat izveidojis Mīderus, pārliecinieties, ka visi ir vienā lapā par pamatus. Vienīgi tāpēc, ka jūs visi vēlaties doties uz Taizemi, nenozīmē, ka jūs vēlaties to pašu no tā. Pastāv konflikts uz priekšu, ja kāda persona domā pludmales, otra ir tempļos, bet trešais ir par Pilna mēness pusi. Tāpat arī cīņas notiek, ja viena persona sagaida 5 zvaigžņu uzturēšanos, bet citai - tikai hosteļa budžets. Pirms rezervējat, lai visi apsvērtu savus mērķus, cerības un ceļojuma stilu, un izveidojiet aptuvenu maršrutu, par kuru katrs var vienoties pirms pacelšanās.

Plānot ceļu

Ja vien jūs neesat ceļojis kā daļa no kompleksā ceļojuma, gaidiet, ka tev nebūs laika apspriesties, ko darīt. Jūs zaudēsiet dārgās minūtes, apspriežot metro pieturas pret taksometru un tūristu izcelšanos, salīdzinot ar vietējiem karstajiem punktiem. Samaziniet šos brīžus, sastādot plānu, kas novērš vajadzību pēc jebkādiem lieliem lēmumiem par lidošanu. Dodiet visiem iespēju piedalīties. Pēc tam sakārtojiet maršrutu, iekļaujot pēc iespējas vairāk pieprasījumu, apvienojot līdzīgas vai ērti izvietotas darbības un mēģinot dažas lietas, kas ir pilnīgi jaunas ikvienam.

Padariet ērtu organizēšanu

Tev tev ir viena un tā pati lapa, tagad padara to burtiski. Organizējiet informāciju par savu piedzīvojumu tādā veidā, kas ir pieejams un saprotams visām iesaistītajām pusēm. Izmantojiet Google dokumentus un izklājlapas, lai kopīgotu maršrutus, budžetus, tālruņu numurus, iepakojuma sarakstus utt. Izveidojiet kopīgu kalendāru, lai ieplānotu pasākumus. Izmantojiet privātu Facebook grupu vai notikumu, lai centralizētu visus sakarus. Lejupielādējiet lietotni, piemēram, TripIt, lai visus ceļojuma plānus ievietotu vienā vietā.

Naudas sarunas (tie ir)

Nauda padara pasauli apietu, bet, kad jūs dodaties apkārt pasaulei, tas var būt nopietns strīdus avots. Runājiet par ceļojuma izdevumiem avansā, jo tas varētu būt darījumu slēdzējs dažiem cilvēkiem, un vispieņemamākie jautājumi vislabāk tiek risināti pirms pacelšanās. Ceļojumu fonda izveide uz bankrota izmaksām daļēji izdevās dažām grupām, bet citas izvēlas atsevišķi segt visus izdevumus. Un tas ir tikai divi no daudziem, daudzi dzīvotspējīgas grupas ceļojumu finanšu plāna pārveidojumi. Jūsu nobraukums var atšķirties, taču šīs lietas ir drošas: nav vērts to salabot uz dažiem dolāriem šeit un tur, un vienīgā atbilde, kas patiesībā ir nepareiza, ir "Eh, mēs to izdomājām vēlāk".

Pro padoms: ja jūsu apkalpes locekļi ir pietiekami lieli, meklējiet grupas atlaides par aktivitātēm un atrakcijām. Ceļojumu plānošanas pakalpojums var būt vislabāk aprīkots, lai palīdzētu jums un jūsu roving orda izmantot jūsu grupas statusu.

Sadalīt un iekarot

Spēlējiet spēkus. Piešķirt katram grupas dalībniekam lomu, pamatojoties uz viņu interesēm un prasmēm. Padarīt visaugstāko un izšķirošo personu par grupas vadītāju. Padarīt Bourdain wannabe ceļojums gatavot. Ievietojiet obsessive organizators, kas atbild par pētniecību un plānošanu. Citi dalībnieki varētu būt rezidents fotogrāfs, vadītājs, grāmatvedis, valodas speciālists, weather tracker, naktsmītņu meklētājs vai GPS navigators. Nevienam nepatīk kontroles briesmonis, un paļauties uz vienu personu, lai veiktu visu plānošanu un rezervēšana ir drošs veids, kā radīt aizvainojumu jūsu attiecībās.

Esi pārliecināts iesaiņotājs

Šeit galvenais vārds ir "gaisma". Nevis būt asins, kas vilka apmēram pusi savas īpašības, turēdot grupu bagāžas pieprasījumā un izlīdzinot katru reizi, kad sastopat neparedzētu kāpņu telpu. Pack, kas ir nepieciešams, lai netiktu iztukšoti visi pārējie resursi un atstātu atpūtu mājās. Pirms laika nolemj, vai jūs visi pārbaudīsit maisus vai stingri izmantosiet pārnēsājamos materiālus, kā arī konkrētiem zvejas rīkiem, kurus var kopīgot, izveidojiet sadarbības iepakojumu sarakstu, lai izvairītos no dublēšanas, kas jums nav nepieciešams.

Izvietojiet naktsmītnes

Esi ļoti uzmanīgs, izvēloties naktsmītnes. Vai ir pietiekami daudz guļamistabu? Kāds izmērs ir gultas? Kas saņem kapteini? Vai snorer ir istabas biedrs? Vai ir pietiekama uzglabāšanas telpa? Cik daudz vannas istabu ir nepieciešams, lai izmitinātu ikviena rīta dušu? Dalīta dzīves telpa var justies kā atgriešanās pie jūsu koledžas kopmītnes krāšņuma dienām vai brīvības atņemšanas brīvības atņemšanas. Sazinieties ar grupu par to, kas ir vissvarīgākais grupai: ietaupīt naudu, veicot bunking up vai izšķērdot, lai iegūtu vairāk vietas.

Iet ar plūsmu

Prakses pacietība, komunikācija un kompromiss. Zini, ka jūs neredzēsiet vai nedarīsiet visu savā sarakstā (šajā jautājumā arī jūsu draugi netiks). Dažas dienas jūs varat maksāt vairāk par jūsu taisnīgu daļu vakariņās. Dažas dienas jūs var novēloties, jo kādam vajadzēja vannas istabu pārtraukumu. Dažām dienām jums var nākties paņemt vidējo sēdekli vai grīdas dibenu. Mieriniet ar to. Atcerieties, ka apmaiņā pret nelielu sniegumu un atdošanu jūs varat dalīties ar neticamu pieredzi ar saviem iemīļotajiem cilvēkiem planēta.

Sazināties

Dažreiz plūsma vienkārši nav plūstoša. Kad tas notiks, runā, pirms jautājums ir izaicinājums un pastiprināt. Ir tāda lieta, ka tā ir pārāk atvieglota, ja tas nozīmē pieaugošu aizvainojumu. Jūs nevarat ignorēt kaut ko iesniegšanu. Dariet problēmas ar problēmām, kad tās rodas, pirms tiek uzcelta pārāk liela spriedze, un kāds met strāvu.

Paņem pauzi

Pārāk daudz kopības ir katastrofas recepte. Vienkāršākais veids, kā ceļot harmoniski, ir nedaudz dalīt uzņēmumu, dodot cilvēkiem laiku, lai papildinātu un izpētītu intereses, ko grupa nepiedalās. Veiciet brīvu stundu daļu no sava plāna, varbūt pat visu dienu vai divas reizes plānojiet iztērēt atsevišķi. Kāds var atgriezties ar savu nākamo lielisko grupas piedzīvojumu.

Nelietojiet:

Esi pārāk ambiciozs. Aizmirstiet plānot dīkstāves laiku. Padarīt jebkuru lēmumu, kamēr tas ir noguris, izsalcis vai uzsvēra. Pavadiet pārāk daudz laika uz ekrāna. Saņemiet vērtējumu, ja ceļojuma spiediens atklāj visai savādākos un sliktākos jūsu draugus. Ievietojiet ikvienu no neapmierinātības.

SAISTĪTĀS: Top galamērķi vīriešiem, kas ceļo solo

Interesanti Raksti

Kā saģērbties kā japāņu jūrnieks

Russell Westbrook pazudīs tavu sievu ar visdārgāko skrituļslāņa apģērbu

Candice Swanepoel x Gilles Bensimon Par Maxim

Skatīt šī gada Wildlife Photography Awards balvu ieguvējus