Man vienkārši bija vislielākais WTF kafijas mirklis, kas mainīja visu par to, kā es to dzērienu

Anonim

Kad jūs neērti smaidāties pie skaistās barista, precīzs kafijas celms, no kura jūsu latte ir iztukšots, iespējams, jums nav zināms. Tāpat, kad jūs spēlējat rīta gatavošanu, jūs, domājams, vairāk domājat "Mmm.life-blood" vai "This smells good" nevis "Vai es šeit saskaņoju pareizos aromātu profilus?" "

Kas ir pietiekami taisnīgi. Kafija uztver sajūtas, taču tā tiek izpausta no mašīnas (vai jūsu hipstarista saplaisājis). Tas nozīmē, ka to vienmēr var uzlabot, kā mēs atklājām Nespresso nesenajā Master Origin Vinner.

Nespresso klāsta jaunāko izstrādājumu atklāšana, līdz pat Etiopijai mēs ievedām juteklisku ceļojumu no Indonēzijas. Lūk, ko mēs uzzinājām.

Dubultā šāviena iegūšana nav vienīgais veids, kā padarīt Latte spēcīgāku

Tas var ilgt gadu, vai tas var aizņemt tikai mēnesi, bet kādā brīdī jūsu standarta latte vairs to nedarīs. Tas, kas sākās kā skaists melnādains rūgtums un krējums, tagad tikai garšo kā piens. Bland, inspidid, govs sūknis. Nav mijiedarbības. Kafija tālu atmiņu. Tomēr jūsu itāļu meitas espresso joprojām ir soli pārāk tālu.

Tad ko tu dari? Jūs sākat stāstīt savam baristam: "Padariet to spēcīgu", mēģinot nerunāt kā rāpojošs narkotiskais atkarīgais. Neskatoties uz sevi, jūs kļūst arvien vairāk un vairāk saķērušies, un, pirms jūs to pazīstat, jūs saņemsiet satricina, ja jūs sīrupu nepaturat vismaz divas reizes pirms 10:00.

Par laimi tas nav šādā veidā. Kā mēs uzzinājām no Nespresso kafijas tradicionālajiem zinātniekiem, daži kafijas veidi, atkarībā no audzēšanas vietas un apstrādes veida, labāk izgriezuši pienu nekā citi. Tātad, ja jūsu vienreizējais shot baltā krāsa vairs nedara to jums vairs, ne tikai pārejiet uz dubultā šāviena eksperimentu ar dažādām pupiņām un grauzdētām.

Nespresso kapteinis izcelsme Indonēzijā ir lielisks piemērs intensīvai, "tīkli aromātiskai" kafijai ar "bagātīgu samtainu tekstūru", kas ar mikroviļņu sviestu sasmalcina pienu, piemēram, nazi. Kāpēc nedod tam iet?

Ne visas espressomas ir asas un asas

Ja tev patīk sevi uzskatīt par kafijas pazinēju, bet espresso un ilgi melnādaini esi vuss, neuztraucieties: ir risinājums. Iegūstiet savas rokās Nespresso maģistra izcelsmi no Etiopijas, maigu, degradējoši aromātisku, viegli uz mēles brūvēt, ka pat latte guzzlers būs izbaudīt solo. Bonuss: bagātīgi, siltās atzīmes par augļu ievārījumu un apelsīnu ziedu ziediem. Pēc šī degustācijas jūs, iespējams, negribēsi vēlreiz sabojāt kafiju ar pienu.

Laba kafija padarīs tevi aizkustinošu

Surf jibber malā (frooothin 's bra), tas ir 100% taisnība, ka, ja jūs izmantojat French Press vai Moka Pot, jebkura veida kafija, kas ir jūsu laika vērtībā, ir no augšas uzmācīgs putu slānis. Bez izņēmumiem. Šķidrs samts vai gtfo.

"Labas kafijas pierādījums viss ir putojās."

Labs kafijas pupiņu radīs perfektu krēmu - parakstu iedeguma krāsas putas, kas balstās uz nesen izvilktu espresso kausu. Šīs kremas klātbūtne liecina par augstas kvalitātes, maltās kafijas un kvalificētu baristu. Tas arī palīdz jūsu kafijai piešķirt pilnīgāku garšu un ilgāku pēcgaršu, nekā pilināmā kafija.

Ja jūsu kafijai nav kremas, ir visas iespējas, ka pupiņas nav uzglabātas hermētiskā tvertnē, tās nav svaigas, lai sāktu vai tiktu iegūtas pārāk ātri.

Smarža tas padara to labāk

Mēs zinām, ka jūs zināt. Bet mūsu nesenā kafijas degustēšanās pieredze ir iedvesmojusi mūs rūpīgi izvērst elpu no mūsu nākamā espresso. Jūs būsiet pārsteigts, cik daudz deguna garšas atrodas zem jūsu makiāta mikro putām un jūsu espresso krēms.

Kafija iet arī ar Bolognese

Apkaisiet mazliet svaigi maltu kafijas pupiņu ar pašu Nonna vai skābi ar smalki grauzdētu espresso. Kad jūsu partneris / ģimene / draugi lūdz jūs biežāk pārņemt ēdiena gatavošanas pienākumus, nepasakās, ka jūs neesat brīdinājis. Iepazīstieties ar recepti šeit. Ak, un ja kāds cits, kam nav dzeramā kafija, neizjūt šokolādi, tas varētu būt labāks veids, kā sarežģīti attīstīt garšas pumpuri nekā Mochas.

Interesanti Raksti

Iedvesmošanas rokasgrāmata: 50 veidi, kā valkāt melnu uzvalku

Kā kleita, lai ieskāstu, kad tu esi prom no svētkiem

Vislabāk saģērbtie vīrieši no nedēļas feat. $ AP Rocky, Jeremy Renner un Lewis Hamilton

Nedaudz pirmdienas prieka ar Neave Bozorgi