IKEA jaunākā kolekcija padarīs Fashionistas, Sneakerheads un Skate entuziastu Weep Tears of Joy

Anonim

IKEA ir oficiāli iedegta. Tas ir SPPEST izmisuma spriedums SPÄSTĀ, mēbeļu sadarbība starp ielas etiķetes STAMPD, kas paredzēta, lai parādītu jaunākos pavedienus un sporta apavu slazdus minimālajos apstākļos.

Pārsteidzoši kūstoši gabali ir viss, sākot no pieejamiem skrituļdēļi, līdz caurspīdīgai kājiņām, krēsliem un kapucēm. Šis dizains pastāv pateicoties Krisa Stīma, STAMPD dibinātāja un mēbeu dizainera Maja Ganszyniec radošajiem prātiem.

Rezultātā, protams, ir Skandināvijas, bet ar nepārspējamu vienkrāsainu vērpjot, ko IKEA saka, nav tikai mājas aprīkojums - tas ir dzīvesveids.

"Mode un mēbeles ir dažādi dzīvnieki, bet radošais process ir līdzīgs, " raksta raksts par IKEA SPĒST paziņojumu.

"Ar šo kolekciju esmu iemācījies, ka ir vērts nospiest robežas."

Vēl svarīgāk ir tas, ka kolekcijas gabali ir diezgan lēti. Pārredzamie sneaker kastes mazumtirdzniecībā par 20 ASV dolāriem, kamēr garderobes iet par USD 229. Pat monohromatisks basketbola stīpis sasniedzams 35 ASV dolāru vērtībā. Ir arī vairāk izlases lietu, piemēram, LED gaismas spieķi, kurus paredzēts šajās rūpnieciskajās izskatu malās iemest stūrī.

Zīmogs paskaidroja, ka tam ir iemesls. "Es izaugu sērfošanu un slidošanu. Šeit So Cal, slidošana ir vairāk nekā transportēšana. Tā ir kultūra. "

Tie, kuri vēlas, lai klāja spilventiņu ar ielu šiks, priecāsies uzzināt, ka kolekcija ir pieejama visā pasaulē, sākot no 1. maija.

1/7

2/7

3/7

Interesanti Raksti

Paziņojums Blazers, lai aktivizētu nākamo notikumu

LCM 1. diena: Topman atver Modes nedēļu ar sprādzienu

2000 dolāru vērtībā jūs pārveidosiet 45 gadu veco programmatūras inženieri

12 sievietes, kuras jūsu draudzene neapstiprinās jums, sekojot Instagram - 6. daļai