Iedvesmošanas rokasgrāmata: 50 veidi, kā valkāt pelēks kostīms

Anonim

Tiek uzskatīta par "melno alternatīvu", bet pelēkais uzvalks atkal ir uz vīriešiem radara; ka tas ir tikai mazliet vieglāks nekā parasti melns un pieskāriens ir vairāk laika, nekā moderns zils.

Diezgan septiņpadsmitā krāsa, pelēka ir spēja justies vasarai kā pasteļai vai vairāk kā ziemas migla kokogļu, dūmu krāsā. Un, atšķirībā no jūras vai melnā, pelēkā izskatās lieliski, lai tiktu ievērotas darba laika formalitātes vai arī pēc stundām, lai jūs ieietu piektdienas nakts dzērienos, vispirms nepakļūstot mājās.

Daudzi brīnišķīgi vilnas uzvalki sākās kā pelēks; Velsas princis pārbauda, ​​vai Gatsbī iedvesmotais loga logs, un pat pats mantojuma tvīds ir pelēcīgi teksturēts.

Iegādājies savu pelēko uzvalku, zinot, ko valkāt - no krekla līdz apaviem - jūtas kā bērna rotaļlieta. Pretējā gadījumā jūs joprojām nonāksiet taisni pret Mr Black vai Blue - vienkārši tāpēc, ka viņi ir pazīstami.

Par laimi, mēs esam apkopojuši mūsu iecienītāko ielu, slavenību un kataloga kadru izlasi, kas vislabāk demonstrē pelēkos tērpos. Ar pārpilnību vīriešu, kas strādā dapperly pelēks uzvalks, tas Piecdesmit pelēka toņus ir vienīgais, kas vērts skatīties šajā sezonā. Tātad, spiediet slaidrādi, lai skatītos.

Veikals kostīmiem : MR.PORTER ASOS REISS

Vienkārši noteikumi, kas jāievēro, lietojot pelēko kostīms

  • Stark, balta krekls un melns kaklasaite izskatās ļoti tīri ar pelēko uzvalku, it īpaši pasteļtoņu vai kokogles. Pretējā gadījumā vieglas zaļumi, zemeņu pīlings, violeta un zilā pūderis ir lieliski pārklātas nokrāsas, pievienojot birojā mazliet priecīgumu.
  • Valkājiet acis piesaistošus aksesuārus (jaukus rakstainus kaklasaišus vai kabatas kvadrātus) ar pelēku, lai nedaudz atdzīvinātu. Uzglabājiet piederumus tādā pašā krāsā kā krekls, bet iet tumšākos toņos, atstājot kreklu šķiltavu. Piemēram, pasteļzilo kreklu un flotes kabatas kvadrātu un kaklasaiti.
  • Sudrabs (vai balts zelts) strādā ar pelēkā uzvalka metālisko nokrāsu, tādēļ izvēlieties šīm minerālvielām un metāliem kaklasaites, atloku tapas un aproču pogas.
  • Tan mežģīnes-ups izskatās satriecoši ar pelēku, izvēloties klasiskās izlases, piemēram, brāķu vai mūku, lai izmantotu apavu detaļas. Melns vienmēr ir uzvarētājs vai dodieties uz turīgāko burgonu, kas piesaista tradicionālos apavu veidus, piemēram, šīs krāsas derbijiem vai oxfords.
  • Smalkas ikdienas pelēkas kostīms izskatās vislabāk gaiši pelēkā krāsā; savienojot to ar kraukšķīgu baltu vai melno teju un ādas čības (retro vai balto) un bez zeķēm.
  • Saglabājiet biroja kokogli, izvēloties greznu trīsdaļīgu smalku pārbaudi, lai tiešām izteiktu paziņojumu. Pretējā gadījumā tīrs, plāns vīrs pelēkā vidē ir ļoti universāls.
  • Pelēks (īpaši viegls) viegli var netīrīt. Regulāri vienmērīgi vizuāli pievēršot uzmanību jebkurai traipai, un, ja tā, tad notīriet to ar mitru drānu.

Ekspertu padoms, kā valkāt savu pelēko kostīms

"Grey ir viena no tām krāsām, kas tiek izmantotas. Pelēks uzvalks - gan gaišā, gan tumšākajos toņos - ir obligāts ikviena cilvēka drēbju skapī, jo tas ir daudzpusīgs. Un tā rada vieglumu, valkājot to ar dažādu krāsu paletēm un kombinācijām. Tas ir tipisks itāļu izskats: elegants un mūžs.

Mans ieteikums ir izklaidēties ar pelēko uzvalku un sajaukt dažādus kreklus un kaklasaites kombinācijas - no blūza un zaļumiem līdz purpura un ķiršu. Tas, protams, ir arī klasiskā balta krekls un melna kaklasaite. Pēc tam mēģiniet valkāt apvalku pār melnajām biksēm un otrādi, dodot sev piemērotāko dzīvi, sajaucot to.

Es personīgi patīk pelēks uzvalks, varbūt tāpēc, ka tas atbilst maniem matiem! Nē, joki malā, pelēkais uzvalks vienmēr ir modē. Tas ir no tā, ka tā ir "iekšā", tā ir "karalis". "

Dom Bagnato - dizainers / direktors Dom Bagnato Design

1/50

2/50

3/50

Interesanti Raksti

Paziņojums Blazers, lai aktivizētu nākamo notikumu

LCM 1. diena: Topman atver Modes nedēļu ar sprādzienu

2000 dolāru vērtībā jūs pārveidosiet 45 gadu veco programmatūras inženieri

12 sievietes, kuras jūsu draudzene neapstiprinās jums, sekojot Instagram - 6. daļai