Intermitējošs gavēnis varētu būt noslēpums, lai izkļūtu pirms Ziemassvētkiem

Anonim

Intermitējoša pātaga, kas šogad ir bijusi mazliet burvju vārds, un, lai gan ir vairāki veidi, kā to izdarīt, viens no populārākajiem veidiem ir ēst tikai 8 stundas dienā un ātri 16 gadus.

Piemēram, jums var būt bijusi pēdējā maltīte plkst. 18 un pirmā ēdienreize 10:00. Man ir vairāki klienti to izdarījuši, un viņiem bija neticami ieguvumi no svara zuduma, labāk miega un noskaņojuma nostiprināšanās.

Pētījumi liecina, ka intermitējoša tukšā dūšā palīdz līdzsvarot hormonus un mudina ķermeņa enerģētikā izmantot enerģētiku, nevis paļauties uz ogļhidrātiem un pārstrādātu cukuru, taču ņemiet vērā, ka tas nav saistīts ar "diētu" vai trūkumu. Jūs joprojām varat ēst visu pārtiku, kas jums būtu dienā, bet tas ir par laiku. Turklāt, ēdot 8 stundu logu, jūs varat arī izgriezt sliktos snacking ieradumus, jo jūs, mazāk ēdot stundām, ir tikpat izsalcis.

Turpmāki pētījumi, kas parāda, ka ēšana pārāk bieži, var būt kaitīga aknu un vēdera tauku palielināšanās dēļ, jo daudzi no mums dzīvo ar augstu kaloritātes diētu. Izlemjot, vai jums vislabāk ir ēst mazākas maltītes, biežāk ar trīs kvadrātveida ēdienreizēm dienā vai pat izmantot intermitējošu badu, vislabāk jums ir padoms no uztura speciālista, piemēram, diētas ārsts.

Pa to laiku šeit ir intermitējošā tukšā dūša un nepatikšanas.

Dari

  • Koncentrējieties uz taukiem no riekstiem un riekstu sviestiem, olām, gejiem, avokado, olīveļļu. Tas palīdzēs stabilizēt cukura līmeni asinīs un ilgstošāk
  • Sākt lēni Katru dienu to nav jādara, vienkārši izmēģiniet dažas dienas nedēļā, lai jūsu ķermenis nezinātu
  • Iegūstiet profesionāļa palīdzību. Mainot uzturu, vienmēr esmu ieteicams lūgt profesionāļa palīdzību ne tikai, lai nodrošinātu, ka jūs to darāt droši, bet arī, lai jūs varētu saņemt visus padomus, lai iegūtu labākos rezultātus.

  • Nepārtrauciet diētu vai uzturu. Lai iegūtu rezultātus, jums joprojām ir labi ēst
  • Nepārsniedz vilcienu, jo nav jēgas dedzināt. Ja jūs nedēļā pabeidzat daudz HIIT apmācības, intermitējoša badošanās var nebūt laba lieta šajās dienās
  • Ja esat grūtniece vai Jums ir veselības stāvoklis, nedariet kaut ko līdzīgu bez profesionālas uzraudzības. Pārliecinieties, vai jūsu ārsts vai ārsts to zina
  • Ēdiet parastās porcijas, tikai tāpēc, ka tu esi ēst no rīta, tas nenozīmē, ka jums ir nepieciešams pārāk baudīt vakariņu, lai to kompensētu
  • Ja esat izsalcis, ēst. Jums nav jābūt varonim. Klausieties savu ķermeni un dari to, kas jums ir piemērots

Nedaudz vairāk palīdzības

Kā ēst labi, kad esat aizņemts AF
Bijušais NRL spēlētājs atklāj patiesību par pieaugumu svarā, kardio un HIIT
6 padomi par veselīgu ēšanu, kad esat par budžetu

Bens Lucas, bijušais profesionālais NRL spēlētājs, ir Holdings, NSW, Austrālija, īpašnieks un līdzdibinātājs Flow Athletic, joga un fitnesa studijā.

Interesanti Raksti

Kā saģērbties kā japāņu jūrnieks

Russell Westbrook pazudīs tavu sievu ar visdārgāko skrituļslāņa apģērbu

Candice Swanepoel x Gilles Bensimon Par Maxim

Skatīt šī gada Wildlife Photography Awards balvu ieguvējus