Tas ir laiks, kad katrs cilvēks uzzināja atšķirību starp formālo un daļēji formālo

Anonim

Reiz vairāk sartorially slīpi laikā, vīrieši regulāri apmeklēja notikumus, kuros melni kaklasaiti un balto kaklasaiti bija valkāti. Šajās dejojošākajās dienās formālajai nozīmei bija baltā kaklasaites un astes, bet daļēji formālas sauktas par vakariņu drēbēm, smokiņiem un citām iterācijām ar melnu kaklasu. Alas, šīs dienas ir aiz muguras, un mēs esam iegremdējušies pasaulē, kurā vairs nav foggiest atšķirība starp formālo un daļēji formālas. Mēs dzīvojam tumšā laikā, kungi.

Bet pauze! - Kāds ir attālums? Vai tas ir gaisma tuneļa galā? Bākonis tumsā? Neliels cerības gaisma

Kāpēc jā, jo šodien mēs esam sadalījuši apģērba kodus, lai arī pats stilīgākais cilvēks to saprot. Lūk, kāds ir formāls un daļēji formāls nozīmē, katra noņemšana un neveiksme, kā arī iedvesma jūsu nākamajam pasākumam.

Atšķirība starp formālo un daļēji formālo

Tajā visvienkāršākā, mūsdienīgā formālā kleita parasti ietver gan baltu kaklasaiti, gan melnās kaklasaišu kleitu. Parasti pusforma, kā norāda nosaukums, ir nedaudz atvieglinātāka - domā tumšs uzvalks un kaklasaite jeb jebko, ko jūs varētu uztvert kā kokteiļu kleitu.

Vīriešu formālais attire

Tom Ford

Smēķēšana ir formālās kleitas sirds. Par DRESSIEST gadījumiem, loka kaklasaite ir obligāta - taiļu jaka, balta krekls un balta lencīte. Par nedaudz mazāk novērotiem gadījumiem melnā kaklasaite ir dienas kārtība - bezklikla jaka, melna cummerbund vai vestes un melns lencēm. Citi notikumi var prasīt rīta kleitu, dienas oficiālo apģērba kodu, kas sastāv no rīta mēteļa, veste un svītrainām bikses. Piezīme: Jā, jūs varat doties ar zilu smokingu, ja vēlaties neformāli formālu.

SAISTĪTS: Kā valkāt smokingu un kur nopirkt vienu

Formālās Do's & Don'ts

Suitsupply

Iepazīstieties ar tradicionālo smokings.

Lūk, no kurienes tas notika. Un šeit ir kā to valkāt.

Neveic improvizāciju.

Tas nav laiks melnajam kreklam (vai citai krāsai, izņemot baltu, par šo jautājumu), izteiksmīgu kaklasaiti vai dizaineru čības. Stick ar klasiku un izskatās Rat Pack nevainojams.

Zinu savas saites.

Pārsteidzoši, vai nu valkāt melnu / baltu lāpstiņu vai izvēlēties taisnu melnu tradicionālo kakla kaklasaiti.

Vai nagi ir piemēroti.

Jūsu pielāgotais ir jūsu labākais draugs. Pārliecinieties, vai jūsu bikses nav pārāk garas, un jūsu jaka nav pārāk vaļīga. Jūsu formalei vajadzētu būt kā sporta automašīnai, nevis SUV.

Nepalaidiet uzmanību jūsu kopšanai.

Duša Skūties Lietot Ķelni (bet ne pārmērīgi). Noņemiet krāšņās rotaslietas. Pretoties vēlmei izmēģināt jauku jaunu frizūru.

Veiciet lietas savās rokās.

Uzziniet, kā piesaistīt loku kaklasaiti. Jūs dzīvojat YouTube apmācības laikmetā - nav attaisnojuma par neko iepriekš piesaistītu. Un kamēr jūs to esat, izvairieties no īres smokes ar vienādu dedzību.

Neatbilst jūsu datumam.

Tas nav prom. Neatkarīgi no tā, cik uzstājīga viņa varētu būt, jūsu smokingas mērķis nav komplimentēt viņas kleitu. Tas ir pelnījis spīdēt uzmanības centrā.

Iepazīstiet vīriešu pusfabrikātu

Canali

Smēķēšana nebūtu piemērota daļēji formālam pasākumam, taču joprojām ir svarīgi saglabāt eleganci, izsmalcinātību un veiklību. Vakarā tiek gaidīts tumšs uzvalks un kaklasaite. Dienas laikā daļēji formālos pasākumos ir pieļaujami vieglāki uzvalki (bet turiet krekli un saites uz spektra konservatīvo galu). Apavi ir jāturpina kleitiņā, un tiem, piemēram, kabatas laukumiem un rokas pulksteņiem, jābūt mazākiem.

Dienas beigās ir viens DO, kas ir svarīgāk nekā jebkas cits: ja jūs nekad neesat pārliecināts par to, ko jūsu saimnieks cer, tad jautā. Jūs varat būt droši, ka jūs izskatīsit daļu, un viņi novērtēs jūsu centienus, lai to izdarītu pareizi. Izņemot to, ka tie ir un nav, jūs saņemsiet:

Daļēji formālas lietas un nepatikšanas

Zegna

Nēsājiet pareizo kostīms.

Smēķēšana ir pārāk daudz. Vasaras seersucker uzvalks ir pārāk maz. Tumša vilna, gabardīns vai kašmira uzvalks ir taisnība. Ja notikums notiek dienas laikā, ir gaišāks uzvalks.

Nebīstiet nogriezt kaklasaiti.

Šajās dienās ir labi, ja pietrūkst formālos pasākumos. Ja jūs izvēlaties pulēta izskatu, ko nodrošina kaklasaite, izvairieties no kaut ko pārāk skaļa. Ietaupiet jauno kaklasaiti savam birojam Ziemassvētku ballītes.

Nelietojiet apakšdrekli.

Ņemiet vērā, ka daļēji formālajā tekstā joprojām ir vārds "formāls". Kleita atbilstoši. Hakis, džinsi un šorti nav vietas pusfinālā notikumiem. Neiet arī polo krekli. Neviens nav arī čības. Jūs iegūstat attēlu.

Bet sekojiet Zelta likumam.

Ja rodas šaubas, tas ir labāk, nekā virsdrēbes. Ja jūs izvēlaties divus posteņus, kļūdieties formālākajā variantā. Ja jūs notikt, lai parādītu notikumu, kas ir pārspīlēts, varat deformatīvi iztīrīt savu apģērbu ar maziem triku, piemēram, noņemiet kaklasaites.

Tātad tev tas ir. Tagad jūs varat lepoties ar saviem daudz mazāk modes prātu draugiem par skaidru atšķirību starp formālo un daļēji formālo. Atcerieties, ka, ja jums tiek lūgts uzkāpt formālajā apģērbā, dodieties uz smokingu un neimplusējiet vai nepievērš uzmanību piemērotībai.

Ja jums tiek lūgts doties pusfinālā, tomēr tumšā kleita ir jūsu vislabākā izvēle vakar vakarā, savukārt konservatīvi gaišākas krāsas uzvalks ir piemērotāks par dienu. Nebaidieties nogriezt kaklasaites, bet vissvarīgāk, izklaidējieties ar savu izskatu un atcerieties zelta likumu: ja rodas šaubas, labāk ir uzvilkt virsdrēbes, nevis zemādas drēbes.

1/10

Formāla

Becks zina savas lietas.

2/10

Daļēji formāls

Lieliska dubultbrāzta iespēja siltākiem mēnešiem.

3/10

Formāla

Klasisks melns kaklasaišu / formālais izskats.

Interesanti Raksti

Kā saģērbties kā japāņu jūrnieks

Russell Westbrook pazudīs tavu sievu ar visdārgāko skrituļslāņa apģērbu

Candice Swanepoel x Gilles Bensimon Par Maxim

Skatīt šī gada Wildlife Photography Awards balvu ieguvējus