James Franco's "Rustic Spanish" Silver Lake Pad ir pārdošanā

Anonim

Neatkarīgi no tā, ko jūs gaidāt no James Franco īpašuma, tas droši vien nav tas. Ir zināms, ka teātra aktieris, rakstnieks, režisors, mākslinieks, students, skolotājs un vispārējs ķermenis ir piedzimis, tāpēc tev būs piedots, pieņemot, ka viņa biotops būs piepildīts ar novecojušiem projektiem, dažādu post- grad pakāpieni, spoguļi par kailām seņcēm un neredzamo mākslu.

Faktiski Frankas nesen uzskaitītais īpašums Losandželosas Sudraba ezera Hipsteras haven ir pārsteidzoši ierobežots. Boho-šiks duplekss apvieno divas vienības kopā trīs guļamistabas un trīs vannas istabas. Franco iegādājās dzīvokļus 2012. gada augustā par 775 000 ASV dolāriem no Emmy uzvarētā Mad Men kostīmu dizainera Janijas Brajantes. Hillside komplekss reizēm piederēja arī mūziķis, režisors un Eiropas princese Tatiana fon Fürstenberga.

1920. gadu spāņu stila īpašums ir aprakstīts kā "romantiskais Andalūzijas hierarhijas savienojums" sarakstā. Zemākā ierīce, kas atrodas pie vienas automašīnas garāžas, ir mazākā no abām. Tajā ir viena guļamistaba un viena vannas istaba, ēdiena gatavošanas virtuve ar vintage skapīšiem un dzīvojamā istaba ar masīvkoka grīdām, arkveida griesti un elastīgs Palladian logu ar koka apdari.

Lielāka vienība ir trīsstāvu villa ar divām guļamistabām un divām vannas istabām. Galvenās dzīves telpās ir dzīvojamā istaba ar atklātām koka griestu sijām, ēdamistaba ar franču durvīm un kompakta virtuve. Augšējā stāvā ir neliela studija / guļamistaba un lielāka guļamistaba ar privātu vannas istabu. Izmantojot lielāku guļamistabu, jūs varat sasniegt augšējā stāvā esošo vārnu ligzdu un ērtu un gaišu vietu, no kuras paveras skats uz Sudraba ezera rezervuāru, Grifits Observatoriju un ikonu Holivudas zīmi.

Lai papildinātu siltus un aizraujošus interjeri, kā arī pilnībā izmantotu dienvidu Kalifornijas slaveno patīkamo laika apstākļu, īpašumā ir vairāki āra paklāji un terases, kas paredzētas al freskām.

Ja zemniecisks šarms ar slavenu ciltsrakstu ir jūsu lieta, Frankas spilventiņš tagad tiek uzskaitīts Zilovā par 949 000 ASV dolāriem.

Interesanti Raksti

Paziņojums Blazers, lai aktivizētu nākamo notikumu

LCM 1. diena: Topman atver Modes nedēļu ar sprādzienu

2000 dolāru vērtībā jūs pārveidosiet 45 gadu veco programmatūras inženieri

12 sievietes, kuras jūsu draudzene neapstiprinās jums, sekojot Instagram - 6. daļai