Džons Leņents atvelk mugurkaulu un padarījis to izskatījies Damn Fine

Anonim

Ne jau sen, ka vīriešu drēbju skapī bija apslacināti spīdīgi drēbi. Ar apšaubāmu kontrastāciju ar pārspīlēto modes skatuves 70. un 80. gadu sākumā tas izskatījās galvenokārt rokmūzikas zvaigznēm, slavenībām un to tuvākajām grupām.

Vairs ne. John Legend kļuva par jauno vīriešu kultūru, kas šobrīd aptver spīdumu kā štāpeļšķiedru, un nav noteikumu. No bumbvedes jaka līdz smokiņiem, spīdīgā apdare tagad nonāk daudzos populārākajos vīriešu apģērba gabalos.

Precīzāk, šajos gabalos var viegli pievērst vīrieti no formāla kokteiļu pasākuma līdz pēcdzemdību dzeršanai ar draugiem.

Vai netici mums? Izbaudiet galeriju, lai redzētu, kā daži no mūsdienu labākajiem tērpušajiem vīriešiem, piemēram, Donalds Glovers, Deivids Bekhems un Henrijs Goldings, attīra spīdumu kaujā.

1/5

John Legend

Leģendā iezīmē pērlītes spīduma bumbvedēja jaciņu, kas ir komplektā ar ziedu izšuvumu, lai sniegtu mazliet izskatu caur detaļām.

2/5

Henry Golding

Šobrīd viņš ir vīrs par ikvienu lūpām, un viņš to uztvēra pirmizrādē "Crazy Rich Asians". Henrijs Goldings izkāpa purpursarkanā skūšanās smokingā, lai papildinātu šo mazliet prestižu savam drēbju skapim.

3/5

Donalds Glovers

Kad Donalds Glovers uz skatuves nemirdzina kreklu, tas tiek izskalots tādā spožā skaitā kā šis apelsīnu spožs. Uzmanību satveršana ir nepietiekams apgalvojums.

Interesanti Raksti

Iedvesmošanas rokasgrāmata: 50 veidi, kā valkāt melnu uzvalku

Kā kleita, lai ieskāstu, kad tu esi prom no svētkiem

Vislabāk saģērbtie vīrieši no nedēļas feat. $ AP Rocky, Jeremy Renner un Lewis Hamilton

Nedaudz pirmdienas prieka ar Neave Bozorgi