Justin Bieber valkā $ 300,000 dimanta pulksteni, lai redzētu viņa kāzu mācītāju

Anonim

Divi vārdi Sagging šorti. Un vēl divi vārdi. Patek Philippe.

Jūs reti to redzēsit vienā teikumā, taču tas ir Insta-celebs un miljardieru tūkstošgadu laikmets, laiks, kad visvairāk apšaubāmās stila izvēles vienmūžīgi sajaucas ar luksusa horoloģiju. Gadījumā, Justin Bieber konstatēja, apmeklējot viņa Hillsong kāzu mācītājs ar līgavaini Hailey Baldwin in New York City.

Kaut arī liela uzmanība tika pievērsta jaudas pāru jaunākajai iesaistīšanās procesam, mēs nevarējām aizmirst, ko Bībs bija valkā. Karikatūras motīvs baltā tee, smieklīgi saggy Adidas šorti, pacelt zeķes un Vans pusapvalka kedas spilgti sarkanā un zilā krāsā. Un kā mēs varam aizmirst kronējošo dārgakmens. pasūtījuma dimanta Patek Nautilus vērts summēt 174944 lati vai 309 706 eiro.

Tagad mēs neesam viens, lai spriestu par to, kā mega zvaigzne pavada savu naudu, bet pilnīgs izskats, šķiet, nav labi. Tas ir tāpat kā viņa spilventiņš bija uguns, un viņš vienkārši nolēma beigties valkājot visu, ko viņš varētu atrast tuvumā.

Bet mēs atkāpties. Ja jums ir Bībera naudas līmeņi, kas dod damn to, ko citi domā. Let's tikai ceru, ka tas nav mājiens par viņa kāzu apģērbu.

1/5

2/5

3/5

Interesanti Raksti

Iedvesmošanas rokasgrāmata: 50 veidi, kā valkāt melnu uzvalku

Kā kleita, lai ieskāstu, kad tu esi prom no svētkiem

Vislabāk saģērbtie vīrieši no nedēļas feat. $ AP Rocky, Jeremy Renner un Lewis Hamilton

Nedaudz pirmdienas prieka ar Neave Bozorgi