Justin Theroux ieroči kļūst pārāk lieli viņa Vintage Rolex Watch

Anonim

Nosauciet par pirmo pasaules problēmu. Nosauciet to par bruņošanās sacensībām. Zvaniet par nelegālu ieroču šovu. Patiesība ir tāda, ka Justin Theroux kļūst labi pietrūkst un viņa vintage zelta Rolex pulkstenis vairs nevar tikt galā.

Amerikāņu aktieris un vienreizējais Dženifera Anistona vīrs nesen bija pamanījuši Ņujorkas štatu parakstu ar zeltainu velosipēdu. Tomēr šis laiks bija atšķirīgs. Savā ikdienas vasarā Theroux pacēlās daži nopietni iztaisnoti ieroči, kas ietvēra beramkravu Newport kreklu, baltu džinsu, zamšādas zābakus un Wu-Tang autokrāvēja vāciņu.

Parādītā zvaigzne tomēr bija viņa 1971. gada 18K zelta Rolex Oyster Perpetual Submariner Datums, kas katru kūli un šoks sūtīja šos nesen pulētos koku baļķus. Rokas pulkstenis pati par sevi nav kaut kas astronomisks Rolex pasaulē - tas tiek pārdots reģionā no $ 30 000 līdz $ 40 000, bet ir labi redzēt kādu, kas valkā Rolex, jo tas ir paredzēts nēsāt.

Attēls: Niks Sullivans / Esquire

Vienīgā pretestība Theroux būs vērsta uz leju trasē ir vai nu viņa muskuļi uzkrāt vairāk uzmanības nekā viņa rokas Candy. Mēs ļausim jums izlemt šo vienu.

Tagad mēs varam piedāvāt jums iespēju atkārtot Theroux lielgabalu šovu, pateicoties Amerikas cilvēku veselības labajiem cilvēkiem.

Saskaņā ar fitnesa publikāciju, kas šā gada jūnijā intervēja Theroux personīgo treneri, nav nekādu noslēpumu - vienkārši klasiskās svara telpas vingrinājumi.

"Mēs pielīpam pamatiem, " žurnālists teica viņa treneris Rob Piela. Bet pagaidiet, ka tur ir vairāk. Tika atklāts, ka Theroux strādā piecas dienas nedēļā, lielākā daļa sesiju sākas ar 40 minūtēm boksa treniņiem, pirms beidzas ar 20 minūtēm svara telpā, kur viņš strādā pie viņa abs, nav ķēdes vai deadlifts.

Šeit ir pilna Džastina Theroux apmācības programma no vīriešu veselības .

Abs Blaster

Veiciet 3 komplektus katram treniņam, atstājot 30 līdz 45 sekundes starp komplektiem.

1) Pakarināms paklājs: paceliet no pullup bar ar overhand saķeri. Turot kājas taisni, paaugstiniet tās pēc iespējas augstāk, tad pazeminiet tās. Tas ir 1 rep; do 20 līdz 40.

2) Samazināt sēdvietu: piestipriniet sēžamajā soliņā ar stingri stiprinātām kājām, turiet svaru virs jūsu krūtīm. (Theroux izmanto 25- un 45-mārciņas plāksnes, bet jums vajadzētu sākt ar 10 pounder.) Pievelciet jūsu abs un paceliet savu ķermeni; kā jūs to darāt, paceliet plāksni virs galvas. Lēnām nolaidiet sevi atpakaļ sākuma stāvoklī. Tas ir 1 rep; do 20 līdz 40.

3) Kabeļa krāpšana: savienojiet virves stiprinājumu ar augstu kabeļu mašīnu, kas ir piekrauts ar vidēju svaru un uz ceļa blakus tam. Satveriet virvi un nolaidiet tā, lai tā rokturi būtu tuvu jūsu ausīm. Tas ir sākums. Neveicot savās gurniem, pabeidziet savu abs; mēģiniet pieskarties elkoņiem uz ceļiem. Atgriezieties sākumā. Tas ir 1 rep; do 20 līdz 40.

4) Velosipēdu trieciens: sāciet gulēt uz muguras, rokas aiz galvas, kājas pie zemes, kā arī ceļgali un gurni, kas izliekas pie 90 grādiem. Nospiediet muguras lejasdaļu zemē. Noviet savu kreiso ceļgali pret krūtīm; pieskarieties labajam elkoņam uz šo ceļu. Atgriezties sākumā; atkārtojiet otrā pusē. Tas ir 1 rep; do 20 līdz 40.

Stiprības shēma

Veikt 8 līdz 12 reps katrā kustībā; cīņa 2 līdz 3 kārtās. Atrodiet atpūtu pēc nepieciešamības starp kustībām, bet mēģiniet to noturēt.

Squat> Deadlift> Pullup> Pushup> Plecu sānu pacelšana> Hanteles bicepss curl> Triceps kabeļa nospiešana

1/2

2/2

3/2

Interesanti Raksti

Kā saģērbties kā japāņu jūrnieks

Russell Westbrook pazudīs tavu sievu ar visdārgāko skrituļslāņa apģērbu

Candice Swanepoel x Gilles Bensimon Par Maxim

Skatīt šī gada Wildlife Photography Awards balvu ieguvējus