Khaki Suits ir karstākie biļeti šovasar - ieguva iedvesmu, kā valkāt izskatu

Anonim

Smagais, melnais vilnas uzvalks un vasaras saule vienkārši nesajauc. Kad laika apstākļi sasilst, ir pienācis laiks smilšainajai alternatīvai tumšajās krāsās, kuras jūs visu laiku pavirdzējāt ziemā. Triks ir mācīties, kā valkāt haiku, nešķietot to, ka jūs vadījāt safari (ja vien jūs neesat uz safari, šādā gadījumā jums, iespējams, vajadzētu vismaz nomainīt savu uzvalku kaut ko nedaudz izturīgākam). Kakī uzvalks var būt formāls vai atslābināts, preppy vai pat nedaudz nervozs, ja tu valkā to pareizi.

Kas jāpatur prātā, pērkot uzvalku

Atcerieties, ka vasaras kolekcijās no dizaineriem ir visbiežāk sastopami kakīšu kostīmi. Jūs atradīsit tos kokvilnas un linu audos, bet dažreiz būs arī vates maisījumi. Es gribētu pielipt pie izslēgtas krāsas, nevis kaut kas ir pārāk spilgts, jo tas dažreiz var izskatīties dzeltenā krāsā. Ja jūs varat doties uz nestrukturētu uzvalku, tā tā darbosies arī gadījuma kleita reizes. Nebaidieties nošķirt uzvalku.

Ko valkāt ar savu kakī uzvalku

Es gribētu vadīt baltu vai gaiši zilu kreklu ar kakī uzvalku. Tas komplimentē khaki krāsu un saglabā svaigu vasaras sajūtu. Dažreiz es pat stiešu uz ceriņu gingham, ja manā piederumos es valkāšu citu purpursarkanu.

Aksesuāri, kas darbojas ar khaki

Kā redzēsiet galerijā, populārākās ir blūza saites, taču neļaujiet tai apturēt zaļumu un purpuru. Ja tas ir iespējams, dodieties uz brūniem kurpjiem un tonis sakrīt ar kakiem, citādi tumši kurpes papildinās jauku krāsu. Piemēroti arī vainagi un mežģīņu mežģīnes. Un jā, sakrata jostu ar kurpēm.

TIRDZNIECĪBAS KHAKI SUITS

1/50

2/50

3/50

Kredīts: Poor Man's Millions

Interesanti Raksti

Iedvesmošanas rokasgrāmata: 50 veidi, kā valkāt melnu uzvalku

Kā kleita, lai ieskāstu, kad tu esi prom no svētkiem

Vislabāk saģērbtie vīrieši no nedēļas feat. $ AP Rocky, Jeremy Renner un Lewis Hamilton

Nedaudz pirmdienas prieka ar Neave Bozorgi